Zadavatelem microsite je firma Ing. arch. Hana LiškutínováBytový architekt, projekty interiérů, domů - moderní design s originálními prvky

Bytový architekt Ing. arch Hana Liškutínová v Havířově zajišťuje projekty interiérů i celých domů a přinese do vašeho bydlení moderní design s originálními prvky.Chystáte rekonstrukci Vašeho domu, bytu, zdravotního zařízení, kanceláře, školky, ordinace, restaurace, hotelu, baru, sportovního areálu? Hledáte architektonický ateliér, který Vám pomůže s projektováním a rekonstrukcí stavby nebo interiéru v Moravskoslezském kraji?

Bytový architekt Ing.arch.Hana Liškutínová provádí projekty:
- občanské stavby
- montované byty
- projekty občanských staveb, rodinných domů, interiérů
- rekonstrukce staveb
- projekty 3D vizualizace
- novostavby rodinných domů

Naši kancelář najdete v Havířově. Klademe velký důraz na individuální přístup ke každému klientovi. Kontaktujte nás na tel. 603885428

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Architekt – projekty, návrhy domů, 3D vizualizace, domy ve svahu

Architekt – projekty, návrhy domů, 3D vizualizace, domy ve svahu

Projekty a návrhy domů i s 3D vizualizací realizuje architekt Ing. Hana Liškutínová, která se specializuje také na domy umístěné ve svahu. Působí především v okolí Ostravy a Prahy.


Projekt, návrh rekonstrukce rodinného domu a jiných staveb

Projekt, návrh rekonstrukce rodinného domu a jiných staveb

Mezinárodní architektonický ateliér Ing. arch. Hany Liškutínové se zabývá projekty a návrhy rekonstrukce rodinných i bytových domů, interiérů a jiných staveb. Samozřejmostí je provádění vizualizace.
>
>