Ink jet tiskárny, moderní technologie pro tisk průmyslového značení

Ink jet tiskárny, moderní technologie pro tisk průmyslového značení a kódování, pro potravinářský a nápojářský průmysl, tisk etiket, čárových kódů od firmy BOTTLING PRINTING s.r.o. v Mikulově



inkjet tisk


Hledáte firmu, která se zabývá průmyslovým značením a kódováním? Pak se obraťte na firmu BOTTLING PRINTING s.r.o. v Mikulově, která nabízí průmyslové tiskárny pro potravinářský či nápojářský průmyslu, kde usnadňují tisk etiket, čárových kódů či jiných označení.


Ink jet technologie se řadí mezi ty nejmodernější, s velkým potenciálem a rozvojem. Bottling Printing nabízí ink jet tiskárny v těchto provedeních:
- Linx 4900, Linx CJ400, Linx 7900, Linx 7900 Solver, Linx 7900 Spectrum, Linx 5900

Ink jet tiskárny mají využití v potravinářském, nápojovém či kosmetickém průmyslu, a také v automobilovém, gumárenském průmyslu vc eletrotechnice, farmacii a stavebnictví.

Využití ink jet tiskáren:
-tisk čárových kódů, etiket, značení dílů pro montáž či řízení skladu, označení proti padělání, bezkontaktní značení kabelů a drátů, značení chemikálií.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Průmyslové značení výrobků - tisk etiket a štítků

Průmyslové značení výrobků - tisk etiket a štítků

Rychlé, čitelné a odolné značení výrobků a součástek Vám pomocí průmyslového značení, tisku etiket a štítků i celých značících linek zajistí společnost BOTTLING PRINTING s.r.o. z Moravy.


Potiskovací systémy, inkjet tiskárny, tiskárny etiket, aplikátory etiket

Potiskovací systémy, inkjet tiskárny, tiskárny etiket, aplikátory etiket

Digitální potiskovací systémy, inkjet tiskárny, tiskárny etiket, aplikátory etiket, laserový tisk, značení a kódování výrobků od firmy BOTTLING PRINTING s.r.o. v Mikulově.


INK JET značení obalů

INK JET značení obalů

Ink jet technologie je kontinuální inkoustový tisk - bezdotyková technika tisku, kdy elektricky nabité kapičky inkoustu jsou aplikovány nástřikem z tiskové hlavy v množství do 120 000 kapiček za sekundu a utváří znak / písmeno nebo vzor. ...


Tiskárny pro průmyslové značení, pro potravinářský průmysl

Tiskárny pro průmyslové značení, pro potravinářský průmysl

Tiskárny pro průmyslové značení, pro potravinářský a nápojářský průmysl, snadný tisk etiket a čárových kódů od firmy BOTTLING PRINTING s.r.o. v Mikulově.


Laserové značení obalů

Laserové značení obalů

Laser SL1 je kompaktní, nízkoenergetický laser, schopný tisknout alfanumerické znaky, grafiku a čárové kódy a 2D kódy např. datamatrix kód na výrobky v kontinuálním nebo statickém provozu. Laser je vhodný do většiny provozů a výrobních ...




>
>