Ocelové potrubní systémy z dílny švédských odborníků - KolínPřednostní potrubních systémů ALVENIUS je jejich kvalitní povrchová úprava. Ocelové potrubní systémy ALVENIUS se totiž pyšní oboustrannou úpravou TP termoplast FlowMax.

Švédové jsou pověstní svoji precizností a kvalitními výrobky. Jinak tomu není ani v případě společnosti ALVENIUS, která už od roku 1951 vyrábí originální ocelové potrubní systémy. Ty díky svým vlastnostem skvěle poslouží v dolech a tunelech, průmyslu i stavebnictví. Chcete se na jedinečné potrubní systémy z dílny švédských odborníků spolehnout i vy? Společnost Legos Kolín vám to umožní.

Ptáte se, jaké výhody vám ocelové potrubní systémy ALVENIUS nabízí? Je jich celá řada. Hlavní výhodou ocelových potrubních systémů je především jejich nízká hmotnost. Potrubní systémy ALVENIUS jsou totiž ve srovnání s litinovými potrubními systémy až třikrát lehčí, výrazně tak snižují výdaje za převoz, snáz se s nimi manipuluje a jejich montáž není náročná.

Další přednostní potrubních systémů ALVENIUS je jejich kvalitní povrchová úprava. Ocelové potrubní systémy ALVENIUS se totiž pyšní oboustrannou úpravou TP termoplast FlowMax. Ta dává trubkám nejen potřebnou antikorozní ochranu, zaručuje také odolnost proti povětrnostním vlivům, teplotě, chemickým sloučeninám a navíc nezatěžuje životní prostředí. Žárový zinek, který je na povrchu každé trubky, pak zase zajistí dlouhou životnost potrubí a jeho dokonale rovný povrch.

Zaujaly vás ocelové potrubní systémy ALVENIUS? Pak vás jistě potěší jeho všestranné využití. Tyto potrubní systémy totiž skvěle využijete ve stavebnictví, průmyslu i v dolech, poslouží ale i pro výrobu technického sněhu nebo pro vedení požární vody. Potrubní systémy ALVENIUS u nás navíc seženete hned ve dvou produktových řadách, a to včetně veškerého příslušenství, spojek a ventilů.

Severskou kvalitu seženete i v naší republice, stačí se obracet na ty správné firmy. Navštivte i vy společnost Legos a pořiďte si ocelové potrubní systémy, na které je skutečně spoleh.

Kemp U Ferdinanda v Národním parku České Švýcarsko - ubytování v nových chatkách, restaurace.

Kemp U Ferdinanda v Národním parku České Švýcarsko - ubytování v nových chatkách, restaurace

Výroba a prodej betonových výrobků - zámková dlažba, betonové skruže, rošty do stájí, betonové výpusti rybníků.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Realizace, rekonstrukce kotelen - montáže, servis, revize všech typů kotlů

PK INSTALACE, s.r.o. Instalatérské práce Zlín, Slavičín

Realizace, rekonstrukce kotelen - montáže, servis, revize všech typů kotlů

Společnost PK INSTALACE s.r.o. se specializuje na realizace, rekonstrukce kotelen v rámci celé ČR. Zajistíme montáže kotlů a následný servis a revize. Provozovny máme ve Zlíně a Slavičíně.


Dodávka i montáž potrubních rozvodů vody, páry, vzduchu a tepla i rekonstrukce kotelen

ZM SERVIS MORAVIA, s.r.o.

Dodávka i montáž potrubních rozvodů vody, páry, vzduchu a tepla i rekonstrukce kotelen

O dodávku a montáž potrubních rozvodů vody, vzduchu, páry i tepla se postará společnost ZM SERVIS MORAVIA s.r.o. sídlící v Třinci. Rovněž zajistí rekonstrukce kotelen atd.


Radiátory do každé domácnosti na stěnu i do podlahy|Praha

Thermoquell CZ s.r.o. Průmyslové armatury Praha

Radiátory do každé domácnosti na stěnu i do podlahy|Praha

Kvalitní radiátory z našeho pražského podniku jsou estetickým a zároveň účinným topenářským doplňkem do domácnosti. Vybrat si můžete z konvektorů uložitelných do podlahy i na stěnu, tvar lavice i speciální podle potřeb zákazníka. Techniku dodáváme od renomovaných firem Minib, VIADRUS, LICON, Kermi, Arbonia a Delta Laserline. Také máme na skladě různé druhy armatur, jako jsou ventily a hlavice termostatu, šroubení, nátrubky, závitové fitinky, redukce a další příslušenství k doplnění Vašeho radiátoru.


Servis, oprava, výměna plynové, kondenzační kotle Znojmo

Servis plynospotřebičů Petr Hromádka

Servis, oprava, výměna plynové, kondenzační kotle Znojmo

Servis a opravy a výměny plynových a kondenzačních kotlů a dalších plynových spotřebičů poskytuje firma Servis plynospotřebičů Petr Hromádka, ze Znojma.


Zkušební a uzavírací balony pro kanalizace a plynovody

MANIBS BRNO, spol. s r.o.

Zkušební a uzavírací balony pro kanalizace a plynovody

Kompletní služby jako navrtání plynových, vodovodních a naftových potrubí či prodej uzavíracích a zkušebních balonů pro plynovody a kanalizace pro Vás zajistí firma MANIBS BRNO, spol. s.r.o..