Čištění koberců a čištění podlah pro pořádek i zdraví - Česká TřebováČištění koberců a podlah pro pořádek i zdraví, efektivní řešení pro Vaši podlahu nebo koberec - čištění strojem BONA SCRUBBER je snadné a bez škrábanců - Podlahářství Ústí nad Orlicí, Česká Třebová

Hledáte efektivní řešení pro čištění koberců? Staráte se o svoji podlahu, ale přesto časem ztratila svůj lesk a původní vzhled? Myslíte si, že je to normální? Nemusí to tak být. Stačí využít revoluční čištění podlah a profesionální čištění koberců, které vám nabízíme ve společnosti Petr Herman Česká Třebová. Zde totiž nabízíme hloubkové čistění podlah přístrojem BONA SCRUBBER. Vaše podlaha tak bude dokonale čistá, chráněná a navíc bude vypadat jako nová. V čištění koberců jsme rovněž jednička.

Čistící přístroj BONA SCRUBBER a přípravek Bona Deep Clean Solution, to je jedinečná kombinace síly, účinnosti, ale také potřebné šetrnosti. Stačí jeden tah a objevíte zašlou krásu vaší podlahy. Čištění podlah doma, na terase nebo ve velké firmě je díky přístroji BONA SCRUBBER velmi snadné, rychlé a efektní. Přístroj pro čištění podlah se dvěma rotačními kartáči vám dokonale vyčistí podlahu, ale přitom ji nepoškrábe, což je jeho velká výhoda.

Zaujal vás přístroj na čištění podlah BONA SCRUBBER? Můžete si ho u nás koupit. Také v případě, že máte zájem o jednorázové čištění podlah nebo efektivní čištění koberců, jsme tu ale pro vás. Nabízíme vám profesionální čištění podlah a čištění koberců u vás doma nebo ve firmě za velmi výhodné ceny. Stačí se na nás obrátit a už nikdy se nebudete muset za vzhled svého koberce nebo podlahy stydět.

Ve společnosti Petr Herman Česká Třebová vám ale chceme ulehčit také každodenní údržbu domácnosti. Pro pravidelné čištění podlah vám proto nabízíme elegantní a velmi výkonný Bona Spray Mop. Bona Spray Mop je lehký, skladný a snadno se ovládá, nabízí vám tak rychlé a efektivní čištění podlah dřevěných, laminátových i korkových. Nezanechává navíc nevzhledné šmouhy, je šetrný k životnímu prostředí a snadno se s ním dostanete i do těžko přístupných míst. Můžete také zapomenout na máchání špinavé hadry a nepříjemný saponát, Bona Spray Mop je vybaven praktickým dávkovačem čisticího prostředku a pratelnou mirkovláknovou čisticí utěrkou.

Vraťte své podlaze nebo koberci dávno zašlý lesk a šmrnc, využijte čištění koberců a čištění podlah od společnosti Petr Herman nebo si nakupte praktické přístroje, která vám čistění podlah usnadní.Zadavatelem microsite je firma 

Petr HermanKontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Impregnace povrchu fasád, střech - účinná ochrana před znečištěním, vlhkostí

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o. Chemické čištění fasád, střech Zlín

Impregnace povrchu fasád, střech - účinná ochrana před znečištěním, vlhkostí

Firma Čištění fasád Zlín ví jak prodloužit životnost fasád a střech. Nanáší impregnační prostředky pro ochranu povrchu fasád, střech před znečištěním, vlhkostí. Působí na Moravě a v okolí Prahy.


Čistící zóny, interiérové a textilní rohože - výroba a prodej

DIAMANT AK s.r.o.

Čistící zóny, interiérové a textilní rohože - výroba a prodej

Rámy, vstupní čistící zóny a rohože s logem, textilní, interiérové a na hrubé nečistoty vyrábí a prodává firma DIAMANT AK s.r.o. z Brna.


Průmyslové vlhčené utěrky bez silikonů balené v kyblíku

ZVG CZ s.r.o.

Průmyslové vlhčené utěrky bez silikonů balené v kyblíku

Průmyslové vlhčené utěrky v dávkovacím kyblíku pro univerzální použití, které navíc neobsahují silikony, vyrábí firma ZVG CZ s.r.o.


Komunální stroje – úklidová a čistící technika pro venkovní úklid

SYNPRO, s.r.o. Prodej a servis zemědělské techniky

Komunální stroje – úklidová a čistící technika pro venkovní úklid

Kompaktní komunální stroje pro venkovní úklid – úklidovou a čistící techniku, která poslouží k zametání cest i péči o zeleň v parcích, zakoupíte v prodejně firmy SYNPRO.


Robotický vysavač TUBO ROBO TR800 s nabíjecí a samočistící stanicí - vysává i vytírá

Roman Rozsypal - EKOELEKTRO

Robotický vysavač TUBO ROBO TR800 s nabíjecí a samočistící stanicí - vysává i vytírá

Robotický vysavač TUBO ROBO TR800 s nabíjecí a samočisticí stanicí a napojením na centrální vysavač, který vysává a vytírá, prodává Ekoelektro z Olomouce. Je to nejlepší domácí pomocník.