Operace horních i dolních očních víček mladší vzhled, lepší zrak, plastická operaceHradecké oční sanatorium, s.r.o. se postará o Váš lepší zrak i mladší vzhled, provedeme Vám operace horních i dolních očních víček a jiné plastické operace očí.

Kdy je na místě operace očních víček? Říká se, že první dojem je nejdůležitější. A hlavní úlohu v něm často sehrává obličej. Pro muže i ženy jsou tak velmi nežádoucí pokleslá či opuchlá víčka nebo lidově známé „pytle“ pod očima. Vyvolávají totiž dojem, že je člověk přepracovaný, po dlouhém flámu či jinak unavený. Jak se jich ale zbavit?

Make-up či různé krémy sice okolí očí zakryjí, takové řešení ale není trvalé. Za to plastická operace očních víček ano. Odborné konzultace a samotnou operaci očních víček provádějí lékařští specialisté v Hradeckém očním sanatoriu.

A jak se projeví onen zázračný mladší vzhled? Plastická operace očních víček, takzvaná blepharoplastika, totiž slouží k odstranění tukových váčků a nadbytečné kůže. Po zákroku se tak okolí očí rozjasní a zvýrazní. A každý na vás bude moci oči nechat.

Operace, které provádí Hradecké oční sanatorium:

- plastická operace horních víček
- plastická operace dolních víček
- další operace (šedý a zelený zákal, atd.)

Hradecké oční sanatorium má také tu výhodu, že má navázány smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami, které hradí i ambulantní vyšetření. Operační zákroky včetně operace očních víček lékaři provádí i v ambulantním režimu. Pacienty mohou být lidé různého věku, od novorozenců až po seniory.

Nechcete se tedy už každé ráno dívat do zrcadla na svou tvář s opuchlými víčky a „pytli“ pod očima? Vyzkoušejte operaci očních víček, která dá vašim očím opět mladický čerstvý výraz.Zadavatelem microsite je firma 

Hradecké oční sanatorium, s.r.o. HOSVeterinární ordinace Nový Bor, veterina pro malá a velká zvířata, chirurgické zákroky, čipování.

Veterinární ordinace Nový Bor, veterina pro malá a velká zvířata, chirurgické zákroky, čipování

Prodej zahradní a lesní techniky značek STIHL a SILVACO Liberec, půjčovna zahradní techniky.

Prodej zahradní a lesní techniky značek STIHL a SILVACO Liberec, půjčovna zahradní techniky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

ProMedica spol. s r.o.

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Technologie jako je ultrazvuk a momograf může odhalit nádorové onemocnění. Proto neváhejte a objednejte se do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově na vyšetření prsu.


Osteologické pracoviště, osteoambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Mediekos Ambulance, s.r.o. Osteocentrum Kroměříž

Osteologické pracoviště, osteoambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Mediekos Ambulance, s.r.o. má další specializované osteologické pracoviště v regionu Zlínský kraj - v Kroměříži, Náměstí Míru 3760/11. Osteoambulance řeší diagnostiku a léčbu osteoporózy.


Zdravotnické služby, nemocnice, ambulance, pohotovost - Karviná

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace

Zdravotnické služby, nemocnice, ambulance, pohotovost - Karviná

Nepřetržitý provoz chirurgické ambulance v Nemocnici s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace. Profesionální a kvalitní péče, špičkové vybavení a příjemné prostředí. Odborné ambulance.


Denzitometrické vyšetření v centru prevence vzniku osteoporózy

ProMedica spol. s r.o.

Denzitometrické vyšetření v centru prevence vzniku osteoporózy

Bezbolestné denzitometrické vyšetření, které včasně zachytí začínající osteoporózu, provádí v okolí Olomouce společnost G-medica spol. s.r.o.


Rrehabilitační a fyzioterapeutické pracoviště v Praze - THERAP-TILIA spol. s r.o.

THERAP-TILIA spol. s r.o. poliklinika Lípa Rehabilitační klinika Praha

Rrehabilitační a fyzioterapeutické pracoviště v Praze - THERAP-TILIA spol. s r.o.

Největší ambulantní rehabilitační pracoviště THERAP-TILIA spol. s r.o. v Praze poskytuje klientům komplexní rehabilitační a fyzioterapeutickou péči podpořenou moderními léčebnými metodami.