Operace šedého, zeleného zákalu, skleroplastika, refrakční chirurgieHradecké oční sanatorium, s.r.o. privátní zdravotnické zařízení poskytuje komplexní péči v oboru očního lékařství a zajistí vám operace šedého, zeleného zákalu, skleroplastiky, refrakční chirurgii aj.

Svět je plný úžasných věcí, stačí se jen dobře dívat. Úchvatná příroda, barevné rostliny, pozoruhodné památky i krása všedního dne. To chce vidět každý. Co když nám to ale zrak nedovolí, protože se potýkáme s problémy, jako je například šedý zákal nebo zelený zákal?

Šedý a zelený zákal jsou dvě nemoci oka, která člověku ztěžují vidění a mnohdy vedou až ke slepotě. Šedý zákal neboli katarakta způsobuje, že člověk vidí zamlženě, rozostřeně a neostře. Jako by se díval přes špinavé sklo. A co se špinavým sklem? Musí se vyčistit, stejně jako šedý zákal odstranit.

V tomto případě je jediným řešením operace šedého zákalu. Pokud se chcete obrátit na odborníky, nejlépe uděláte, když zamíříte do specializovaného Hradeckého očního sanatoria. Operace šedého zákalu je běžným a bezpečným zákrokem, při kterém se zakalená čočka nahradí čočkou umělou.

Komplikovanějším očním onemocněním je zelený zákal. Glaukom, jak je odborně zelený zákal nazýván, vzniká v důsledku vysokého nitroočního tlaku a má za následek poškození očního nervu a zhoršené vidění. Zelený zákal je navíc záludnou nemocí v tom smyslu, že ji člověk včas nedokáže rozeznat. V pokročilém stádiu se tak volí operace zeleného zákalu, kterou také vykonávají lékaři v Hradeckém očním sanatoriu.

Operace, které provádí Hradecké oční sanatorium:

- operace šedého zákalu
- operace zeleného zákalu
- další operace (plastické operace očních víček, skleroplastika při progresivní krátkozrakosti, atd.)
- refrakční chirurgie

Pokud vás trápí šedý zákal nebo zelený zákal, neváhejte vyhledat odbornou pomoc. Z operace v dnešní moderní medicíně nemusíte mít vůbec strach. Myslete hlavně na to, že opět konečně uvidíte ostře své blízké i okolní svět plný krásných barev. Za to se vyplatí jít k lékaři.Zadavatelem microsite je firma 

Hradecké oční sanatorium, s.r.o. HOSPohřební služba Brandýs nad Labem, pořádání pohřbů, obřadní síně, Nonstop služba.

Pohřební služba Brandýs nad Labem, pořádání pohřbů, obřadní síně, Nonstop služba

Cyklo-Machač Vsetín, prodej kol a cyklistických doplňků, přilby, brusle, oblečení, trampolíny.

Cyklo-Machač Vsetín, prodej kol a cyklistických doplňků, přilby, brusle, oblečení, trampolíny
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

ProMedica spol. s r.o.

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Technologie jako je ultrazvuk a momograf může odhalit nádorové onemocnění. Proto neváhejte a objednejte se do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově na vyšetření prsu.


Osteologické pracoviště, osteoambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Mediekos Ambulance, s.r.o. Osteocentrum Kroměříž

Osteologické pracoviště, osteoambulance - diagnostika, léčba osteoporózy

Mediekos Ambulance, s.r.o. má další specializované osteologické pracoviště v regionu Zlínský kraj - v Kroměříži, Náměstí Míru 3760/11. Osteoambulance řeší diagnostiku a léčbu osteoporózy.


OČKOVACÍ CENTRUM Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov  - 3 patro pavilonu B!

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje

OČKOVACÍ CENTRUM Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov - 3 patro pavilonu B!

Registrace probíhá pouze přes Centrální rezervační systém na adrese crs.uzis.cz. Pro více informací nebo o pomoc s registrací volejte bezplatnou celorepublikovou linku 1221.


Zdravotnické služby, nemocnice, ambulance, pohotovost - Karviná

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace

Zdravotnické služby, nemocnice, ambulance, pohotovost - Karviná

Nepřetržitý provoz chirurgické ambulance v Nemocnici s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace. Profesionální a kvalitní péče, špičkové vybavení a příjemné prostředí. Odborné ambulance.


Bělení zubů nejmodernějšími technologiemi – Airflow, ordinační bělení

DentArt Brno s.r.o. Zubní ordinace

Bělení zubů nejmodernějšími technologiemi – Airflow, ordinační bělení

Oslňte své okolí krásným a zářivě bílým úsměvem. Stomatologická klinika DentArt Brno provádí ordinační bělení zubů pomocí nejmodernějších technologií.