Zateplení domu, strojní omítka i podlahové topení - JablonecPodlahové topení je nutné správně položit, abyste předešli výrazným výdajům při pokládání nášlapné vrstvy.

SO STAVO SO STAVO Jablonec nad Nisou

Chcete si najmout spolehlivou firmu, která by zvládla různé druhy stavebních prací, jako třeba zateplení domu, novou strojní omítku nebo instalaci podlahového topení? Nemusíte dále hledat, zkuste osvědčenou firmu SO Stavo z Jablonce Nad Nisou. Tato společnost je schopná zajistit různorodé úkony spojené se stavbou domů.

Nabízíme umístění podlahové topení, strojní omítky, pokládku polystyrenbetonu nebo třeba zateplení domu. Každá z těchto prací má specifický technologický postup, kterým je třeba pověřit odborníky.

Podlahové topení je nutné správně položit, abyste předešli výrazným výdajům při pokládání nášlapné vrstvy. Zavolejte SO Stavo ještě před samotným položením podlahového topení, abyste si nechali změřit rovinatost povrchu. Tímto jednoduchým krokem předejdete zbytečným následným komplikacím. Pokud chcete stavbu ještě více urychlit, zvolte strojní omítání. V tom spočívá jeho hlavní výhoda. Navíc je při aplikaci strojní omítky snížen počet pracovníků a je ulehčena manipulace s potřebným materiálem.

Strojní omítku u firmy SO Stavo je možno provést v těchto variantách:

- sádrové strojní omítky - kletované, filcované, tenkovrstvé
- štukové strojní omítky
- tepelně izolační vnější strojní omítky

Polystyrenbeton využijete především v případě, že se jedná o rekonstrukci staršího objektu, kde je třeba zakrýt hluchá místa, která byla dříve vyplněna zásypy. U novostaveb je využití hlavně v hluchých místech, které vznikly statickým řešením nebo duté prostory okolo odpadních trubek a podobně. Polystyren má v materiálu především funkci zateplovací. Zateplování budov s vámi firma SO Stavo projde od jejího počátku až po samotnou kolaudaci.

Ať už se tedy rozhodnete využít jen některou ze služeb, jako jsou strojní omítky, podlahové topení, zateplení domu či polystyrenbeton, neváhejte a kontaktujte společnost SO Stavo. Velice rádi s vámi projdeme individuální plán vaší stavby.Zadavatelem microsite je firma 

Jan Pešek SO STAVOObec Hlohovčice v Plzeňském kraji, ZOO Plzeň, hrad a zámek Horšovský Týn, přehrada Nýrsko.

Obec Hlohovčice v Plzeňském kraji, ZOO Plzeň, hrad a zámek Horšovský Týn, přehrada Nýrsko

Hotelový řetězec, stylové hotely v centru Prahy.

Hotelový řetězec, stylové hotely v centru Prahy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Rekonstrukce interiérů rodinných domů OKAL

RD KOMEX s.r.o.

Rekonstrukce interiérů rodinných domů OKAL

Díky rekonstrukci interiéru prováděných společností RD KOMEX v rodinných domech OKAL získáte komfortnější bydlení.


Rekonstrukce bytů a rodinných domů - veškeré řemeslné práce

Zednictví Jiří Pokorný

Rekonstrukce bytů a rodinných domů - veškeré řemeslné práce

Kompletní rekonstrukci bytů a rodinných domů zajistí ve Znojmě, Miroslavi a jejich blízkém okolí Zednictví Jiří Pokorný.


Montáž nábytku, kompletní rekonstrukce bytů, opravy v domácnosti Brno

Seniorservis Hodinový manžel Brno

Montáž nábytku, kompletní rekonstrukce bytů, opravy v domácnosti Brno

Montáž nábytku, kompletní rekonstrukce bytů, opravy v domácnosti Brno. Obkladačské, stěhovací instalatérské, malířské, natěračské práce, výměna kuchyňských linek, montáž nábytku, opravy v domácnosti.


Hydroizolace terasy - odborná pokládka hydroizolační fólie Fatrafol

IZOLACE M s.r.o.

Hydroizolace terasy - odborná pokládka hydroizolační fólie Fatrafol

Rodinné domy, které mají terasu, často trápí zatékající voda. Řešením je odborná pokládka hydroizolační fólie Fatrafol. Hydroizolace terasy v regionu Zlínský kraj realizuje firma IZOLACE M.


Rekonstrukce,opravy,vyklízení, údržba bytů před nastěhováním Brno

Seniorservis Hodinový manžel Brno

Rekonstrukce,opravy,vyklízení, údržba bytů před nastěhováním Brno

kompletní rekonstrukce domů a bytů, vyklízení, dokončovací práce, výstavba plotů, obkladačské práce, zednické práce, údržba bytů, rozvody sítí voda, topení elektro