Zadavatelem microsite je firma Jan Pešek SO STAVO


Zateplení domu, strojní omítka i podlahové topení - Jablonec

Podlahové topení je nutné správně položit, abyste předešli výrazným výdajům při pokládání nášlapné vrstvy.Podlahové topení rychle a kvalitně.


SO STAVO SO STAVO Jablonec nad Nisou

Chcete si najmout spolehlivou firmu, která by zvládla různé druhy stavebních prací, jako třeba zateplení domu, novou strojní omítku nebo instalaci podlahového topení? Nemusíte dále hledat, zkuste osvědčenou firmu SO Stavo z Jablonce Nad Nisou. Tato společnost je schopná zajistit různorodé úkony spojené se stavbou domů.

Nabízíme umístění podlahové topení, strojní omítky, pokládku polystyrenbetonu nebo třeba zateplení domu. Každá z těchto prací má specifický technologický postup, kterým je třeba pověřit odborníky.

Podlahové topení je nutné správně položit, abyste předešli výrazným výdajům při pokládání nášlapné vrstvy. Zavolejte SO Stavo ještě před samotným položením podlahového topení, abyste si nechali změřit rovinatost povrchu. Tímto jednoduchým krokem předejdete zbytečným následným komplikacím. Pokud chcete stavbu ještě více urychlit, zvolte strojní omítání. V tom spočívá jeho hlavní výhoda. Navíc je při aplikaci strojní omítky snížen počet pracovníků a je ulehčena manipulace s potřebným materiálem.

Strojní omítku u firmy SO Stavo je možno provést v těchto variantách:

- sádrové strojní omítky - kletované, filcované, tenkovrstvé
- štukové strojní omítky
- tepelně izolační vnější strojní omítky

Polystyrenbeton využijete především v případě, že se jedná o rekonstrukci staršího objektu, kde je třeba zakrýt hluchá místa, která byla dříve vyplněna zásypy. U novostaveb je využití hlavně v hluchých místech, které vznikly statickým řešením nebo duté prostory okolo odpadních trubek a podobně. Polystyren má v materiálu především funkci zateplovací. Zateplování budov s vámi firma SO Stavo projde od jejího počátku až po samotnou kolaudaci.

Ať už se tedy rozhodnete využít jen některou ze služeb, jako jsou strojní omítky, podlahové topení, zateplení domu či polystyrenbeton, neváhejte a kontaktujte společnost SO Stavo. Velice rádi s vámi projdeme individuální plán vaší stavby.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Lehký nehořlavý izolační beton polystyrenbeton Poriment

Lehký nehořlavý izolační beton polystyrenbeton Poriment

Polystyrenbeton Poriment pro rekonstrukce starších objektů kde snadno vyplní hluché prostory - Jan Pešek SO STAVO Jablonec nad Nisou


Strojní omítání, omítky, jednovrstvé, dvouvrstvé, sádrové

Strojní omítání, omítky, jednovrstvé, dvouvrstvé, sádrové

Hlavní naší činností je stavebnictví, zajišťujeme strojní omítání, omítky můžete mít jednovrstvé, dvou vrstvé či sádrové.


Lité anhydritové podlahy – Jablonec nad Nisou

Lité anhydritové podlahy – Jablonec nad Nisou

Anhydritové podlahy představují ideální řešení pro podlahy se zabudovaným vytápěním, čímž se výrazně snižují právě náklady na topení.


Pokládka cementové podlahy, camflow, samonivelačni potěr na bázai cementového poijiva

Pokládka cementové podlahy, camflow, samonivelačni potěr na bázai cementového poijiva

Zajišťujeme pokládku cementové podlahy neboli camflow což je samonivelační potěr na bázi cementového pojiva, sídlíme v Jablonci nad Nisou.


Cementové podlahy -  samonivelační potěr Cemflow

Cementové podlahy - samonivelační potěr Cemflow

Přímo na stavbu vám dovezeme čerstvou cementovou podlahu Cemflow - SO STAVO Jan Pešek Jablonec nad Nisou


Spolehlivé podlahové topení co rozvede teplo do celého domu

Spolehlivé podlahové topení co rozvede teplo do celého domu

Zajišťujeme přípravu podkladu a pokládku izolačních vrstev před pokládkou podlahového topení - Jan Pešek SO STAVO Jablonec nad Nisou


Strojní omítky, sádrové, štukové, tepelně izolační

Strojní omítky, sádrové, štukové, tepelně izolační

Zajišťujeme strojní omítky a to sádrové, štukové i tepelně izolační vnější omítky, sídlíme v Jablonci nad Nisou a dojedeme za Vámi kamkoliv.
>
>
>