Výroba papírových a ventilových pytlů - pytle na odpad a pro balení

Kvalitní papírové a ventilové pytle vyrábí firma Segezha Packaging s.r.o. se sídlem v Úvalně u Krnova, pytle jsou vhodné na odpady a pro balení různých výrobků.


Výroba papírových pytlů Opava
Firma Segezha Packaging s.r.o. vyrábí ventilové a papírové pytle různých rozměrů a pro různá použití. Dodáváme ventilové pytle vhodné pro balení mouky, zrní, krmiv, cementu, granulátů, tekutých výrobků s velkou kapacitou objemu.

Možnost plnění pytlů pod tlakem. V nabídce máme různé velikosti ventilových pytlů s různými typy uzavíratelných ventilů pro dlouhou trvanlivost uložených výrobků, které mají automatické a zatahovací zavírání.

Máme tento sortiment, jako jsou otevřené lepené pytle vhodné pro potravinářský průmysl s výbornou vzduchotěsností ve velikosti objemu do 550 litrů, pytle s obdélníkovým dnem ve tvaru krabice pro potravinářský a chemický průmysl ve velikosti od 10 do 166 litrů a velké pytle vhodné pro častou manipulaci s objemnými výrobky vyrobené z nejpevnějšího papíru.

Pytle na odpad v různých velikostech a to s objemem až 350 litrů pro sběr různých typů odpadu tříděného, biologického organického, zdravotního, nebezpečného, zahradního a domovního.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Balicí systémy - velké pytle pro manipulaci s objemnými produkty

Balicí systémy - velké pytle pro manipulaci s objemnými produkty
Společnost Segezha Packaging s.r.o. je jeden z největších světových výrobců papírových pytlů a nabízí Vám univerzální balicí systémy a velké pytle pro manipulaci s objemnými produkty.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Segezha Packaging s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Segezha Packaging s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

č. 343
Úvalno 793 91

info@segezha.com
+420 554 699 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha