Prášková lakovna – kvalitní povrchová úprava kovůLAKMETAL spol. s r.o. je spolehlivá prášková lakovna v Opavě, která Vám nabídne kvalitní povrchovou úpravu kovů.

Co potřebuje kov, aby dlouho vydržel, plnil svoji funkci a navíc skvěle vypadal? No přece kvalitní povrchovou úpravu. A právě takovéto povrchové úpravy prostřednictvím naší práškové lakovny nabízíme ve společnosti LAKMETAL z Kobeřic v okrese Opava. Již od roku 1994 je povrchová úprava kovů naší specialitou, nabízíme vám tak rychlé a kvalitní lakování nejrůznějších předmětů a to za použití rozličných barev i efektů.

Prášková lakovna LAKMETAL Opava nalakuje vše od těch nejmenších šroubků až po velké objekty, jako jsou třeba telefonní budky. Jak ale taková povrchová úprava kovů probíhá? Důležitá je především správná příprava materiálu. Ve společnosti LAKMETAL Opava chceme, aby barva na kovu vydržela co nejdéle a měla perfektní uživatelské vlastnosti. Povrchová úprava kovů u nás proto začíná důkladným odmaštěním všech výrobků. V případě, že máte zájem ještě zlepšit antikorozní a adhezní vlastnosti nátěrových hmot, nabízíme také úpravu povrchu železitým fosfátem, popřípadě otrýskáním.

Další a velmi důležitou fází při povrchové úpravě kovů v práškové lakovně je pak samotné lakování. Naše prášková lakovna Opava je pověstná širokou nabídkou nejrůznějších barev, metalíz i speciálních povrchových úprav. Používáme práškové barvy barevné stupnice RAL, vybrat si tak můžete přesně takový barevný odstín, který se vám nejlépe hodí. V případě povrchové úpravy kovů vám nabízíme také řadu možností. Umíme vytvořit povrchy lesklé, matné, strukturní i kladívkové. Nabízíme také transparentní laky v matné, lesklé nebo barevně tónované variantně. Také pro výrobky, které musí odolávat venkovním povětrnostním vlivům, či UV záření má naše prášková lakovna řešení. Stačí využít základní práškovou zinkovou barvu nebo epoxidovou barvu, která zlepší antikorozní odolnost kovů a krycí barvu určenou pro exteriéry.

Prášková lakovna LAKMETAL se zkrátka postará o úpravu kovů, ať už je potřebujete k čemukoli. Využijte naše služby a my vám ukážeme, co znamená kvalitní povrchová úprava kovů. Najdete nás v Kobeřicích u Opavy.

Pohřební služba Plzeň, pořádání pohřbů, tisk parte, převoz zemřelých, květinová výzdoba, rakve.

Pohřební služba Plzeň, pořádání pohřbů, tisk parte, převoz zemřelých, květinová výzdoba, rakve

Zámečnická výroba na míru, povrchové úpravy Třebíč, vjezdové brány, ploty, branky, konstrukce.

Zámečnická výroba na míru, povrchové úpravy Třebíč, vjezdové brány, ploty, branky, konstrukce
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Pájení nerezových i ocelových materiálů pastou na bázi mědi (Cu) a na bázi nikl-chrom (Ni-Cr)

D&K Brazing s.r.o. pájení a žíhání v peci

Pájení nerezových i ocelových materiálů pastou na bázi mědi (Cu) a na bázi nikl-chrom (Ni-Cr)

Společnost D&K Brazing s.r.o. provozuje lineární pájecí pec s řízenou ochrannou atmosférou složenou z vodíku a dusíku vhodnou pro kontinuální pájení a žíhání především nerezové oceli a běžné oceli.


Mobilní tryskání kovových materiálů pro hladký a sjednocený povrch

Lason CZ s.r.o.

Mobilní tryskání kovových materiálů pro hladký a sjednocený povrch

Mobilní tryskání kovových materiálů zajišťuje společnost Lason CZ s.r.o. v Ostravě. Povrch materiálu je po této aplikaci hladký a sjednocený.


Průmyslová mokrá lakovna Vysočina - specialista na vysokotlaký nátěr a nástřik

ELNA-renovace s.r.o.

Průmyslová mokrá lakovna Vysočina - specialista na vysokotlaký nátěr a nástřik

Návrhem nejlepšího materiálu, nástřikem, nátěrem v lakovacích boxech či v místě realizace zakázky, se zabývá společnost Elna renovace s.r.o. v Jihavě.


Galvanické zinkování - povrchová úprava technicky náročnějších dílů

GALVA s.r.o.

Galvanické zinkování - povrchová úprava technicky náročnějších dílů

Galvanické zinkování s garancí nejvyšší kvality vám zajistí spolehlivá firma GALVA s.r.o. - na povrchovou úpravu technicky náročnějších dílů jsou opravdu odborníci.


Pájení a žíhání trubek, nerezových materiálů a komponentů pro automobilový průmysl

D&K Brazing s.r.o. pájení a žíhání v peci

Pájení a žíhání trubek, nerezových materiálů a komponentů pro automobilový průmysl

Společnost D&K Brazing s.r.o. se zaměřuje na žíhání a pájení v lineární peci s uzavřeným prostorem. Naše lineární pec je především vhodná pro trubky, nerez materiál a automobilové komponenty.