Barvy i laky pro ofsetový tisk a další druhy tisku - PrahaBarvy a laky pro ofsetový tisk


Zajímáte se o ofsetový tisk? Pokud hledáte někoho, kdo vám dodá potřebné polygrafické materiály, mohla by vás zajímat firma CNI Tisk Servis. Tato společnost se specializuje na tiskový materiál jak pro analogový, tak digitální tisk. Vlastní rozsáhlé portfolio a právě jednou z položek jsou i barvy a laky pro ofsetový tisk. Společnost CNI Tisk Servis má dlouholetou tradici, tudíž i bohaté zkušenosti. Vznikla již v roce 1991 jako firma, která měla za cíl obchodovat s polygrafickými materiály na českém trhu.

Mezi výrobky pro různé technologie tisku, které CNI Tisk Servis nabízí, patří:

- barvy pro ofsetový tisk
- laky pro ofsetový tisk
- ofsetové gumy
- ofsetové přípravky na vlhčení
- barvy pro flexotisk

Barvy pro ofsetový tisk a laky pro ofsetový tisk neexistují pouze jednoho druhu, variant je velké množství. Liší se navzájem jednak podle složení, ale také tím, na jaký typ papíru jsou vhodné.

Některé z typů, které CNI Tisk Servis dodává:

- Novastar F1 Drive – jedná se o vysoce pigmentovanou tiskovou barvu, která funguje na bázi minerálních olejů. Hodí se zejména pro tisk lesklého papíru nebo kartonu.
- Novaboard C990 Protect bio – tato barva je založena na bázi rostlinných olejů a je vysoce odolná vůči oděru. Hodí se pro tisk S/W na všech typech více barvových ofsetových tisků.
- Novavit F700 Speed – tento typ barvy se výborně hodí pro tisk na všech typech více barvových archových ofsetových strojů. Mezi jejich silné stránky patří další zpracování vytištěných archů, ale také výborná ostrost tiskového bodu.
- Novoplast S180 – určená pro potisk povrchů s nesavým povrchem.
- Novaform – tyto barvy jsou určené pro tisk tzv. nekonečných tiskopisů, obálek apod.
- Novastar 776 Deep Space – jedná se o sytě černou, vysoce pigmentovanou barvu, její užití je univerzální na všech tiskových strojích.

Více informací a druhů barev najdete na webových stránkách společnost CNI Tisk Servis v kategorii produktů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>
>