BOMA PARKET s.r.o. Dřevěné, laminátové a vinylové podlahy

Vinylové podlahy Wineo, DesignArt, Kingfloor, Parador, PVC podlahy GERFLORZadavatelem microsite je firma BOMA PARKET s.r.o.Vinylová podlaha WINEO kvalitní - německá podlahy, Praha

Chcete, aby Vaše podlaha byla trendová a vysoce kvalitní? Pak bychom Vás rádi upozornili na vinylovou podlahu od německého výrobce WINEO.Jedná se o podlahu s neuvěřitelnou životností, která je nejen krásná na pohled, ale také vysoce praktická. Je vhodná prakticky do všech obytných prostor, ale také do koupelen a kuchyní, neboť je 100% odolná vůči vlhkosti. Její vysoká odolnost umožňuje také efektivní využití v komerčních prostorech všeho druhu – kancelářích, obchodech, restauracích.

Neuvěřitelný je také výběr barev této vinylové podlahy. Má nejširší barevnou škálu moderních dekorů - od imitací dřeva až po podobu kamenné dlažby.

Nevěříte? Pak se přijďte podívat do pobočky firmy Boma parket na Praze 5 nebo přímo do velkoskladu na Praze 10.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Laminátové podlahy Egger přímo z velkoskladu

Laminátové podlahy Egger přímo z velkoskladu

Pokud uvažujete o koupi laminátové podlahy, velmi Vám doporučujeme značku Egger.


Čištění podlah - půjčovna strojů, Praha 5

Čištění podlah - půjčovna strojů, Praha 5

Díky profesionálnímu čištění podlah a půjčovně strojů pro jejich čištění máte možnost vrátit se o několik let zpět a obnovit zašlý lesk vaší podlahy.


Podlahová prkna svým vzhledem nikdy nezklamou - reprezentativní vzhled pro Váš domov

Podlahová prkna svým vzhledem nikdy nezklamou - reprezentativní vzhled pro Váš domov

Uvažujete, jakou podlahu vybrat? Chcete-li, aby působila stylově, doporučujeme uvažovat o podlahových prknech, které svým vzhledem nikdy nezklamou. Vyvolají vždy příjemnou atmosféru.
>
>