Zadavatelem microsite je firma H&H AUXILIA s.r.o. Pohřební služba Nový Bor


Ukládání uren a rozptyl popela Nový BorLidé se musí v životě smířit s mnohými situacemi. Těmito situacemi může být i odchod přítele, blízkého nebo rodinného příslušníka.

O důstojný odchod zemřelých z našeho světa se stará pohřební ústav Auxilia.

Můžete si vybrat z mnoha možností, jak naložit s urnou a jejím obsahem:
- Možnost uložení urny s popelem do hrobu, hrobky či na jejich nadzemní části, a to samostatně, anebo do prosklené skříňky. Jestliže se na daném hřbitově nachází kolumbárium, je možné urnu ukládat právě zde.
- V případě zájmu je také možné provést rozptyl popela pozůstalého, a to na rozptylové respektive na vsypové loučce daného hřbitova. Důležité je myslet na to, že ne každý hřbitov takové místo nabízí.

Odchod blízkého člověka ze světa je vždy tragédie a smutná záležitost. Je ale dobré se s ním vypořádat se vší důstojností a zařídit člověku spořádaný a uctivý odpočinek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pohřební služba Nový Bor - kompletní pohřební a kremační služby

Pohřební služba Nový Bor - kompletní pohřební a kremační služby

Pohřební službu v Novém Boru zajišťuje společnost H&H AUXILIA s.r.o. H&H AUXILIA s.r.o. zajišťuje kompletní pohřebnické a kremační služby pro celou Českou republiku. Postaráme se o všechny náležitosti spojené s pohřbem - pomůžeme ...


Tradiční pohřeb do hrobu Nový Bor

Tradiční pohřeb do hrobu Nový Bor

Pozůstalí mají za úkol zajistit nebožtíkovi pokojný odchod z našeho světa. Pohřeb do hrobu je jedním z nejvíce praktikovaných druhů pohřbů. Pohřeb do hrobu je tradiční metoda, kdy je zemřelý spolu s rakví pokládán do země. Hrob ...


Zhotovení kytic a věnců Nový Bor

Zhotovení kytic a věnců Nový Bor

Zhotovení smutečních a vzpomínkových kytic a věnců k položení před rakev při pohřbu nebo jako omluvu neúčasti obřadu, ale také na hroby jako výzdobu nabízí pohřební služba H&H AUXILIA s.r.o. Nový Bor.


Kremační a pohřební služby Nový Bor

Kremační a pohřební služby Nový Bor

Smutek ve chvíli, kdy odejde z vašeho světa milovaný člověk, je strhující. Je to ale součást života každého z nás. Pokud se vaší rodině stala tragédie a přišli jste o někoho sobě blízkého, obraťte se na společnost Auxilia, která zajistí ...
>
>