Vývoz žumpy, odpadů, septiků - odvozy a čištění odpadních vod

Firma AGIPP-ILLÍK řeší odvozy a čištění odpadních vod po celém Moravskoslezském kraji. Zabývá se vývozem žumpy, septiky a odpadů v Opavě.


Vývoz žumpy, odpadů, septiků Opava
Pokud hledáte spolehlivou firmu na odvoz a čištění odpadních vod v Opavě, obraťte se na firmu AGIPP-ILLÍK s.r.o., která se zabývá nejen vývozem žumpy, septiky a odpadů.

Zajišťujeme vývoz septiků, žump, odpadů, kuchyňských lapolů, průmyslových odpadních vod, výkalů, umělých hnojiv a znečištěných kapalin pro domácnosti a firmy. Odvoz realizujeme vozy Tatra v každém ročním období. Odpad můžeme čerpat do vzdálenosti 30-ti metrů od žumpy a do hloubky 6 až 10 metrů. Pronajímáme také mobilní WC. Ceny služeb jsou smluvní podle místa vývozu, délky hadic a druhu odpadních vod.

Provádíme vývozy po celý rok, včetně zajištění pohotovostní služby pro případné havarijní situace o víkendech i svátcích.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Vývoz septiků a žump, kuchyňských tukových lapolů a jiných tekutých odpadů

Vývoz septiků a žump, kuchyňských tukových lapolů a jiných tekutých odpadů
AGIPP-ILLÍK s.r.o. provádí vývoz septiků, žump, tukových lapolů a jiných tekutých odpadů v Opavě a okolí s čerpáním až 11 kubíků. Zajišťujeme odvozy a čištění odpadních vod po Moravskoslezském kraji.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AGIPP-ILLÍK s.r.o. Vývoz žump a septiků Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
AGIPP-ILLÍK s.r.o.
agipp-illik.cz
Adresa

Adresa

Písková 567/16
Opava - Jaktař 747 07

illik4@seznam.cz
+420 553 626 540


Najdete nás také zde:

ARES
captcha