Rekonstrukce a modernizace provozů úpraven vody PrahaSpecializované úpravny vody se starají o úpravy nejrůznějších typů vod. Je důležité je udržovat moderní a v dobrém stavu.

O modernizaci a rekonstrukce provozů úpraven vody se stará firma Ing. Stanislav VACÍK – HARSOFT.

V případě potřeby můžete využít buď rekonstrukci úpravny, anebo její modernizaci, která bude spočívat v úpravě provozu z ručního na automatický. Zlepší se výkon samotné úpravny.

Možnost vylepšit a modernizovat chemické hospodářství, proporcionální dávkování chemikálií či doplňování zásobníků vody.

S veškerými činnostmi tohoto typu má Ing. Stanislav VACÍK – HARSOFT bohaté několika leté zkušenosti. Služby této společnosti jsou vhodné pro jakýkoliv typ úpraven vody.Zadavatelem microsite je firma Waterfilter s.r.o. Technologie pro úpravu vodySouvisející microsite
Provozování vodovodů a kanalizací pro veřejnost na Opavsku
Provozování vodovodů a kanalizací pro veřejnost na Opavsku

Společnost Jiří LENART s. r. o. provozuje vodovody a kanalizace pro veřejnou potřebu v Opavě a okolí.


Kanalizační přípojky Kladno – čištění a odstraňování nečistot
Kanalizační přípojky Kladno – čištění a odstraňování nečistot

S čištěním kanalizačních přípojek v Kladně Vám pomůže firma Středočeské vodárny. Jednou z jejich mnoha činností je i řešení problému s kanalizační přípojkou. Tento problém může postihnout každého z nás a je nutné ho rychle řešit. Stačí zavolat a firma pošle tlakový vůz. Zajišťují i další služby spojené s kanalizací: -čištění dešťových svodů -čištění žump a jímek -zřizování přípojných míst -revize kanalizačních přípojek


Severočeské vodovody a kanalizace pro Ústecký, Liberecký a Středočeský kraj -  linka 840111111; 601267267
Severočeské vodovody a kanalizace pro Ústecký, Liberecký a Středočeský kraj - linka 840111111; 601267267

Zákaznická a havarijní linka Severočeských vodovodů a kanalizací 840 111 111, 601267267 funguje pro dotazy a nahlášení poruch v oblastech Ústeckého, Libereckého a Středočeského kraje.


Vodovody a kanalizace pro firmy a domácnosti
Vodovody a kanalizace pro firmy a domácnosti

Realizujeme domovní přípojky, vodovody a kanalizace, provádíme zemní a výkopové práce a nejrůznější povrchové úpravy - ZIPR s.r.o. Kolín


Projektová dokumentace, vyjadřování Středočeské vodárny - vodárenské stavby
Projektová dokumentace, vyjadřování Středočeské vodárny - vodárenské stavby

Veškeré vodárenské a kanalizační vyjadřování k projektové dokumentaci, tzv. vyjadřovačky od Středočeských vodáren zařídíte v Kladně. Vyjádření jsou bezplatná.