Odtahová služba i asistence při nehodách, ať jste kdekoli - PříbramAutonehoda, defekt pneumatiky nebo třeba zamčené klíče v autě, řidiči se dnes a denně na silnicích setkávají s řadou nepříjemností. Ani v takových situacích ale nemusíte být sami. Je tu pro vás společnost FANY Cars. Naše nonstop asistenční a odtahová služba vás nenechá ve štychu, ať už jste kdekoli.

Ve FANY Cars přesně víme, jaké komplikacemi vás na silnicích mohou potkat. Jsme proto připraveni na všechno a nabízíme vám komplexní služby. Zajistíme tak vyproštění, naložení i odtah vozidla na vámi určené místo. Díky speciální technice tažných brýlí jsme navíc schopni odtáhnout i velká vozidla a to až do 12 tun. Myslíme také na drobné havárie a zajistíme odemčení auta, výměnu kola nebo i přečerpání nevhodného paliva.

Naše asistenční i odtahová služba je vám navíc k dispozici nonstop 24 hodin denně až 7 dní v týdnu. Ať už jste kdekoliv v České republice nebo zahraničí, stačí zavolat FANY Cars a pomoc už je na cestě.

FANY Cars ale není pouze spolehlivá odtahová služba a asistence při nehodách, postaráme se také o opravu vašeho poškozeného vozu. Autoservis FANY Cars totiž nabízí opravy všech evropských značek vozidel. Zajistíme tak vyřízení vaší pojistné události a po dobu opravy vám zapůjčíme náhradní vůz. Chcete spolehlivého partnera, na kterého se můžete obrátit s jakýmkoli problémem, který vás na silnici může potkat? Pak se spolehněte na nonstop služby od FANY Cars.Zadavatelem microsite je firma FANY Cars, spol.s r.o.


Naše stavební firma zajišťuje vše od vytvoření investičních záměrů, přes zajištění financování, projekci až po samotnou realizaci a s ní spojenou inženýrskou činností.

Související microsite
Odtah havarovaného vozu Liberec – odtah a další služby autoservisu
Odtah havarovaného vozu Liberec – odtah a další služby autoservisu

Naší hlavní činností je kompletní servis, opravy a lakování automobilů všech značek včetně odtahů havarovaných vozidel - Safety Car Liberec, s.r.o.


Odtahová služba Praha 4 – přivolejte si odtahové vozidlo nonstop
Odtahová služba Praha 4 – přivolejte si odtahové vozidlo nonstop

Zradilo Vás na Vaší cestě auto? Je Váš vůz nepojízdný z důvodu poruchy nebo nehody? Pak neváhejte kontaktovat odtahovou službu firmy AMB servis s.r.o. z Prahy 4.


Autoservis s nonstop odtahem vozidel Třebíč
Autoservis s nonstop odtahem vozidel Třebíč

Máte problémy s vozem? Potřebujete jej odtáhnout a opravit? Pak neváhejte a obraťte se na autoopravnu, autoservis HLOUCH MOTORS s.r.o.! Provozujeme autoservis se specializací na vozidla značky OPEL, FORD, VW, SEAT, ŠKODA, AUDI, BMW, MERCEDES-BENZ, VOLVO (kompletní servis včetně prodeje náhradních dílů). Součástí našeho autoservisu je i nonstop odtahová služba. Disponujeme vlastní odtahovou službou, kterou nabízíme 24 h nejen v Třebíči a okolí, ale kdekoliv v Evropě. V případě nehody řešené přes pojišťovnu Vám pomůžeme vyřešit administrativu i poradenství pro úspěšné a rychlé vyřízení škody. Odtahová služba přiveze také náhradní vůz pro zajištění Vaší mobility. Cena odtahu vozu je 14,-Kč/km, naložení a složení vozu 720,-. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní nabídku služeb autoservisu.


Odtahová služba pro vysokozdvižné vozíky, manipulační techniku a motorová vozidla
Odtahová služba pro vysokozdvižné vozíky, manipulační techniku a motorová vozidla

Firma VZV-VESELÝ poskytuje služby v oblasti odtahování vysokozdvižných vozíků, manipulační techniky nebo motorových vozidel v Hodoníně a jeho okolí.


Odtahová služba Praha-západ – kdykoliv a odkudkoliv
Odtahová služba Praha-západ – kdykoliv a odkudkoliv

Znáte ty nepříjemné situace, kdy je Váš vůz nepojízdný z důvodu nehody či poruchy a sháníte odtahovou službu? Pokud jste na Praze západ a v okolí, pak se obraťte na Autoservis Jaroslava Kratochvíla.