Zadavatelem microsite je firma Auto-Roch s.r.o. Autoservis Ford KladnoNové vozy Ford, Suzuki, Nissan a další světové značky - Kladno

Toužíte po novém autě, ale stále se nemůžete rozhodnout pro ten správný model? Pak je pro vás Autoservis – Roch Kladno správnou volbou.Koupě nového vozu je investice


Nejen že vám nabízíme širokou nabídku nových vozů, ale také vám rádi pomůžeme vybrat model, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům.

Hledáte spolehlivý a prostorný rodinný vůz, který nabídne bezpečí a komfort pro všechny členy vaší domácnosti? Nebo si chcete splnit dětský sen a pořídit si výkonný sporťák, který zaujme svoji rychlostí a luxusním designem? Autoservis – Roch Kladno nabízí něco pro každého. Jsme zkušeným prodejcem vozů nejrůznějších značek a typů a vyhovíme všem vašim požadavkům.

Jaké vozy u nás tedy najdete? Autoservis – Roch Kladno nabízí prodej nových vozů těchto značek, které poskytují perfektní uživatelský komfort, moderní vzhled i spolehlivost:

- Ford
- Mercedes-Benz
- Suzuki
- Nissan
- US

Koupě nového vozu je velká investice, která se neopakuje každý den. V autoservisu – Roch Kladno to víme, a proto uděláme vše proto, aby vaše volba byla správná, a s novým vozem jste byli maximálně spokojeni. Každý model si u nás proto můžete detailně prohlédnout, vyzkoušet jeho příslušenství i jízdní vlastnosti. Prodej nových vozů osvědčených značek Ford, Mercedes- Benz, Suzuki i dalších, na které se můžete spolehnout několik let? Tak přesně to nabízí Autoservis –Roch Kladno.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autoservis vozů Ford Kladno nabízející kompletní služby

Autoservis vozů Ford Kladno nabízející kompletní služby

Jezdíte vozem značky Ford a hledáte spolehlivý autoservis, kde se o vaše auto vždy skvěle postarají?


Miniauto Aixam - prodej nových automobilů pro patnáctileté s řidičským ...

Miniauto Aixam - prodej nových automobilů pro patnáctileté s řidičským ...

V naší provozovně Auto-Roch s.r.o. ve Slaném nabízíme nová vozidla - auta AIXAM nebo MEGA vhodné pro 15-leté s řidičským průkazem od skupiny AM.


Technické kontroly stavu vozidla, STK a měření emisí Kladno – ...

Technické kontroly stavu vozidla, STK a měření emisí Kladno – ...

Majitelé automobilů, neriskujte zbytečné pokuty a nechte si každé dva roky udělat u autoservisu Auto-Roch s.r.o. z Kladna povinnou technickou kontrolu stavu vozidla STK a měření emisí.