Specialista na stavební dřevo a dřevařský materiál
www.drevoostrava.cz
Napište nám
info@drevoostrava.cz
Zavolejte pro více informací
+420 602 782 152
Dodavatelem kvalitního stavebního dřeva pro stolaře, truhláře i domácí kutily je společnost Dřevoprodej Jiří Hrůza v Ostravě, která působí v Česku i na Slovensku.
Palubkové dveře nyní nově dodává firma Dřevoprodej Jiří Hrůza z Ostravy, která se specializuje na prodej dřeva, palubek a stavebně truhlářských výrobků po celé České republice i Slovensku.
Prodejem hoblovaných hranolů, hranolků, trámů, fošen, desek a dalších stavebně truhlářských výrobků se zabývá ostravská firma Dřevoprodej Jiří Hrůza, která daný sortiment dodává po ČR i Slovensku.
Společnost Dřevo Ostrava pro Vás připravila akci na obkladové palubky ze smrkového dřeva té nejvyšší kvality.
Dřevoprodej Jiří Hrůza v Ostravě Vám již od roku 1992 dodává stavební dřevo a stavebně truhlářské výrobky. Specializujeme se na nákup a prodej palubek, stavebního dřeva a dalších výrobků ze dřeva.
Kvalitní hoblované modřínové a smrkové desky v různých rozměrech prodává společnost Dřevoprodej Jiří Hrůza v Ostravě, zabývající se dodávkou stavebního dřeva a stavebně truhlářských výrobků.
Obkladové a podlahové palubky i terasová prkna můžete zakoupit u firmy Dřevoprodej Jiří Hrůza v Ostravě, která se specializuje na dodávku veškerých stavebně truhlářských výrobků v ČR i na Slovensku.
Moderním a plně ekologickým palivem jsou dřevěné pelety, které nyní za akční ceny prodává společnost Dřevoprodej Jiří Hrůza, která působí v okolí Ostravy a Frýdku Místku.
Prodejem hoblovaných desek, fošen a střešních latí čistých i impregnovaných v okolí Ostravy a Frýdku se zabývá společnost Dřevoprodej Jiří Hrůza, která je dodavatelem kvalitního stavebního dřeva.
Plotovky, dřevěné prahy, lišty, prkna i hoblované dřevo - to vše najdete u společnosti Dřevoprodej Jiří Hrůza se sídlem v Ostravě.