Malotraktory a nosiče nářadí Antonio CarraroHledáte spolehlivý stroj, který bude praktický, funkční a bude vám vždy po ruce? Pak jsou pro vás malotraktory a komunální nosiče značky Antonio Carraro tou pravou volbou. Tyhle stroje jsou totiž menších rozměrů, na zahradě, ve městě, ale i na polích však zastanou spoustu práce.

Ve společnosti PEKASS se vám již řadu let snažíme nabízet pouze ty nejkvalitnější stroje od osvědčených výrobců. Také proto pro vás máme malotraktory a komunální nosiče Antonio Carraro, které patří na trhu k těm nejoblíbenějším. Aby také ne, jsou praktické, výkonné a jejich provoz vás nebude stát moc peněz. Ať už tak vlastníte vinařství, ovocný sad či průmyslový areál věřte, že malotraktor Antonio Carraro se stane vašim neocenitelným pomocníkem. Také práci ve městech či obcích zvládnou stroje Antonio Carraro hravě. Údržba veřejné zeleně, odklízení trávy nebo sněhu? To není pro malotraktor Antonio Cararro žádný problém.

Malotraktory a komunální nosiče, které vám ve společnosti PEKASS nabízíme, máme hned v několika variantách. Stačí si tak vybrat tu pravou přesně pro vás. K dostání jsou stroje o výkonu od 23 až do 95 koní v různých výbavách i provedeních. U nás tak seženete modely s kabinou i bez ní, vybavené mechanickými či hydrostatickými převodovkami. Že ještě nemáte svůj malotraktor? Pak navštivte PEKASS ještě dnes a pořiďte si užitečného pomocníka, který vás nezradí. Naše pobočky najdete v těchto městech:

- Milovice
- Nýřany
- Příbram
- Praha
- Rakovník
- Roudnice n. L.
- Rychnov n. K.
- VlašimZadavatelem microsite je firma PEKASS a.s.


SEFEN, spol. s r.o.

Související microsite
Prodej kypřičů a kultivátorů půdy – skvělí pomocníci při obdělávání půdy
Prodej kypřičů a kultivátorů půdy – skvělí pomocníci při obdělávání půdy

Kultivátory a kypřiče půdy, které nejen kypří a provzdušňují, najdete ve specializované prodejně zahradní techniky na Vysočině ZAHRADA VYSOČINY.


Motorové pily značky Stihl - prodej a servis, lesní technika
Motorové pily značky Stihl - prodej a servis, lesní technika

Motorové pily značky Stihl a Husqvarna - prodej a servis, kvalitní lesní technika, autorizovaný prodej od firmy Zahrada Vysočiny v Třebíči.


Prodej zahradní techniky kvalitních, známých značek
Prodej zahradní techniky kvalitních, známých značek

Na prodejně firmy Zahradní technika - Robert Bílka Modrá u Uherského Hradiště najdete široký výběr zahradní techniky kvalitních, známých značek. Prodej zajišťuje profesionální obsluha.


Výrobce technologií na zpracování obilovin
Výrobce technologií na zpracování obilovin

Společnost Haiva se sídlem v Tasovicích se zabývá výrobou technologií na zpracování obilovin, zahrnuje také dopravu, čištění, sušení a uskladnění osiv, luštěnin a dalších produktů.


Granulační linky Chrudim - Tebis řídící systém granulační linky
Granulační linky Chrudim - Tebis řídící systém granulační linky

Zabýváme se výrobou granulačních linek s řídícím systémem Tebis, linky umožňují zpracovat krmivo pro zvířata, ale i piliny, slámu, chemické odpady nebo plasty - TAURUS, s.r.o., Chrudim