Wellness pobyt pro dva, pobytový wellness balíček Moravský dvorek, jižní MoravaChcete si přijet odpočinout na jižní Moravu? Hledáte příjemný wellness pobyt pro dva se slevou?

Neváhejte a přijedte do Hotelu Kurdějov na jižní Moravě a využijte náš pobytový wellness balíček s vínem a zabijačkovými specialitami. Slevy na wellness pobyty pro dva u nás platí v termínu od 6.2. do 30.6.2015.

Nákupem tohoto námi nabízeného pobytového balíčku potěšíte své smysly. Přijeďte k nám, ubytujte se, odpočiňte si a ochutnejte moravskou kuchyni a moravská vína z hustopečska a jižní Moravy.

Tento pobytový balíček s wellness, vínem a zabijačkovými specialitami jsme pro Vás připravili jako pobyt 3denní na dvě noci.
Využijte slevy ještě dnes a zažijte odpočinek, relax i zábavu.

Balíček Moravský dvorek obsahuje:
-ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pro dvě osoby se snídaní (bohatý bufet)na 3dny a 2 noci
-2x večeře formou domácí moravské zabijačky (neomezená konzumace sudového vína při večeři), 1× dvouchodová večeře + 1× pekáč plný dobrot z venkovského dvorku
-wellcome drink, Hustopečská mandlovice
-neomezený vstup do hotelového wellness
-1hodina hry bowling
-1hodina tenisová hala -tenis nebo badminton
-15% sleva na masáže (nutno objednat předem)
-až 50% sleva na zakoupení vín z naší vinotéky s sebou z výběru od 20 moravských vinařů
-možnost zapůjčení jízdních kol (10% sleva)nebo prohlídky podzemních chodeb a místního gotického kostela s průvodcem
-wifi a parkování zdarma

Sleva- cena pobytového wellness balíčku s vínem a zabijačkovými specialitami je 3690, - Kč

Pobytový balíček Moravský dvorek v ceně 3.690 Kč můžete čerpat ve dnech pondělí–pátek, ve víkendové dny pátek–neděle za příplatek +500 Kč.

Pokud vám nevyhovuje wellness pobyt pro dva se slevou (levně), můžete také využít možnosti dokoupení dalších hotelových i wellness služeb.
Prodloužení pobytu, ubytování i s Vašimi dětmi ve dvoulůžkových pokojích či apartmánech.

U nás si vyberete program dle široké nabídky hotelových služeb.
Nechejte se hýčkat v našem wellness centru a vodním světě, kde si užijete sport i relax. V našem relaxačním bazénu s barem se nechejte masírovat perličkovými masážními tryskami.
Vodní svět nabízí dvě sauny, parní a finskou, vodní lůžka, zavěšená relaxační křesla. Saunování a prohřívání organismu vám přinese odpočinek, očistu a zlepšení termoregulace těla. Relaxační dovolená vám dobije ztracenou energii a zlepší náladu.
Další vyžití najdete v naší víceúčelové sportovní hale, kde si můžete zahrát tenis, nohejbal, malou kopanou, volejbal, badminton.

Hotelový vinný sklep s vinotékou se nachází ve 300 let starém sklepení hotelového domu Vinař. Součástí prostoru je degustační sklípek a rotunda, moravská restaurace Vinařka a výstavka historických vinařských potřeb.

Zábavu najdete i při bowlingu v našem hotelu, projížďkách na čtyřkolkách nebo na koních.

Pro více informací či objednání a rezervování pobytového balíčku nás neváhejte kontaktovat. Sledujte naše wellness pobyty se slevou na našich webových stránkách, kde najdete vždy aktuální nabídku.

Krajina kolem Hustopečí u Brna vám nabízí možnosti pro cykloturistiku, turistiku, poznávání památek a přírody.
Přímo v Kurdějově můžete navštívit historický gotický kostel a podzemí. V okolí Kurdějova můžete na jaře vidět jedinečnou krásu kvetoucích mandloňových sadů. Procházka na mandloňovou rozhlednu a výhled do celé krajiny hustopečeska bude pro vás neopakovatelným zážitkem. Najdete zde i Chráněnou krajinnou oblast Pálava, Pouzdřanskou step, Hustopečskou rozhlednu, rozhlednu Slunečná, Mušovská jezera, vinné sklepy a sklepní uličky, vinařství, nekonečné vinice a krásnou přírodu kolem Novomlýnských vodních nádrží.

Více informací naleznete na webových stránkách http://www.hotelkurdejov.cz/program-akci/zabijackove-speciality.php.

A veškeré kontakty na Hotel Kurdějov naleznete zde http://www.hotelkurdejov.cz/rezervace/

Adresa:

Hotel Kurdějov
Kurdějov 88
693 01 Kurdějov, Česká republika

Kontakty:
telefon: +420 519 411 381
e-mail: info@hotelkurdejov.cz

GPS 48°57'32.62"N, 16°45'45.564"E


Související microsite
Teambuilding Vaší firmy. Hotel u Hrocha Vysočina - Žďár nad Sázavou
Teambuilding Vaší firmy. Hotel u Hrocha Vysočina - Žďár nad Sázavou

Už víte kam vezmete své zaměstnance na teambuilding? Na Vysočině je krásná příroda a hodně druhů aktivit. Ubytování, zábava a dobré jídlo - ideální je hotel u Hrocha.


Degustujte pravá francouzská vína jen v našem vinném sklípku
Degustujte pravá francouzská vína jen v našem vinném sklípku

Uvažujete-li, kam vyrazit na degustaci pravých francouzských vín ať už s rodinou nebo s přáteli, pak neváhejte a navštivte naše vinařství v těsné blízkosti města Znojmo.


Wellness & Spa Pardubice – příjemná relaxace a odpočinek
Wellness & Spa Pardubice – příjemná relaxace a odpočinek

Jste unaveni a nemáte energii? Síly načerpáte a příjemnou relaxaci a odpočinek si užijte v jednom z největších a nejmodernějších Wellness & Spa center Hotelu Jezerka u Pardubic.


Zvýhodněné pobyty pro seniory, pobyt v krásném čtyřhvězdičkovém Hotelu Gong zdarma
Zvýhodněné pobyty pro seniory, pobyt v krásném čtyřhvězdičkovém Hotelu Gong zdarma

Pokud máte rádi romantické prostředí a hledáte komfortní ubytování, navštivte čtyřhvězdičkový Hotel Gong ve Štramberku, který mimo jiné poskytuje zvýhodněné pobyty pro seniory.


Pronájem kongresového sálu na firemní akce, večírky či školení
Pronájem kongresového sálu na firemní akce, večírky či školení

Kongresový sál s kapacitou až 110 osob, nabízí různé možnosti stolového uspořádání - pronájem kongresového sálu na firemní akce, večírky či školení - Hotel UNO Ústí nad Orlicí