Inženýrská geodézie pro hladký průběh stavby - Karlovy Vary

Stavbě domu, paneláku, ale i komerčních prostor předchází spousta plánování a projekční činnosti. Jedině v případě, že máte v pořádku všechnu přípravnou dokumentaci, si totiž můžete být jistí, že stavba proběhne bez komplikací a podle předepsaných norem. V takových situacích je tu geodetická společnost Ing. Jitky Tomandlové. Nabízíme vám kompletní práce v oblasti inženýrské geodézie, stavebnictví i projekce.

Vytyčení stavby, zaměření a zpracování geodetické dokumentace, či zaměření fasád stavebních objektů, to je jen několik činností, které jsme v rámci inženýrské geodézie schopni zajistit. Postaráme se o vaši stavbu nejen při plánování, zabezpečíme kompletní geodetické práce také při provádění stavby a po jejím dokončení. Zajistíme dokumentaci o současném stavu budovy, včetně vyjádření správců inženýrských sítí. Pro větší komfort vám navíc většinu podkladů poskytneme v digitální verzi.

Naše společnost se ale nespecializuje pouze na činnosti inženýrské geodézie. Poskytujeme také služby z oblasti stavebnictví a projekce. Zajistíme tak například:

- mapové podklady pro projekty včetně inženýrských sítí
- vyhotovení realizační dokumentace stavby
- provedení inženýrských sítí dle směrnic
- práce v bodových polích
- vyhotovení záborových elaborátů

Ať už tak plánujete stavbu menšího rodinného domku nebo velkého nákupního centra, my jsme tu pro vás. Kompletní geodetické služby a mnohem víc pro vaše úspěšné projekty, to je společnost Ing. Jitky Tomandlové.Zadavatelem microsite je firma 

Ing. Jitka TomandlováRestaurace U Majáku Plzeň
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Rodinné domy na klíč – kompletní profesionální práce od projektu po stavbu

Ing. Jindřich Uherík

Rodinné domy na klíč – kompletní profesionální práce od projektu po stavbu

Stavbou rodinných domů, i RD na klíč, počínaje projektem, se zabývá stavební firma Ing. Jindřicha Uheríka nejen v okolí Frýdku-Místku a Ostravy, ale v celém Moravskoslezském kraji.


Modulové rodinné domy - efektivní a rychlé bydlení za rozumnou cenu

PKD, s.r.o.

Modulové rodinné domy - efektivní a rychlé bydlení za rozumnou cenu

Společnost PKD s.r.o. navrhla vlastní řadu nízkoenergetických modulových rodinných domů, které Vám zajistí efektivní a rychlé bydlení za rozumnou cenu.


Geodézie Dvůr Králové nad Labem - kompletní geodetické služby

Geodézie Dvůr Králové s.r.o.

Geodézie Dvůr Králové nad Labem - kompletní geodetické služby

Geodézie Dvůr Králové provádí komplexní služby v oblasti geodézie i v Hostinném a okolí. Můžete využít i naší poradenskou službu.


Kompletní služby v oblasti zpracování projektové dokumentace

PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.

Kompletní služby v oblasti zpracování projektové dokumentace

Nechte si vypracovat projektovou dokumentaci od profesionálů a vyhněte se tak zbytečnému stresu. Brněnská firma PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o. poskytuje kompletní služby v oblasti projektové dokumentace.


Projektová kancelář – 21 let zkušeností v oboru

PMZ PROJEKT, spol. s r.o. Projekty pro potravinářský průmysl

Projektová kancelář – 21 let zkušeností v oboru

Sháníte profesionální projektovou kancelář z Prahy, která má zkušenosti v oboru plánování staveb pro potravinářský průmysl? Společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o. z Prahy je správnou volbou.