Montované haly jako vhodné místo pro výrobu - TáborMontované haly jako vhodné místo pro výrobu - Tábor


Chcete rozšířit výrobu a přemýšlíte o vhodných prostorách? Jedním ze způsobů, jak rozšířit výrobu, jsou montované haly. Dodáváme je v různých velikostech i s různým rozpětím okapů. Určit si můžete i půdorysnou plochu.

A z jakých parametrů máte na výběr? Montované haly dodáváme s volným rozpětím hal od 6 do 24 metrů, výška okapů může být 3 až 6 metrů a půdorysná plocha může dosáhnout až 2 tisíc m2. Předností montovaných hal je jejich jednoduchá stavba. Montované haly nabízíme způsobem – “objednej a postav si sám”. V případě zájmu haly i namontujeme a zajistíme jejich kompletní stavbu. Vše záleží na individuálním přání zákazníka.

Našim klientům se vždy snažíme vycházet vstříc ve všech jejich požadavcích. Vzájemná komunikace a kvalitně odvedená práce je pro nás základním pilířem firemní politiky. Záleží nám na spokojenosti klientů, kteří jsou u nás na prvním místě.

Pro koho jsou montované haly vhodné?

- montážní a stavební firmy
- stavební společnosti
- dodavatelé a zprostředkovatelé z oboru
- koneční investoři

Montované haly dodáváme v případě zájmu s doplňkovými systémy. Objednat si můžete například nosné kovové konstrukce objektů, opláštění a odvodnění střechy, ventilační turbíny, systémy zateplení a mnoho dalších.

Pokud vás montované haly zaujaly, kontaktujte nás. Vytvoříme vám individuální cenovou nabídku a poradíme vám, která hala je pro vás nejlepší. Najdete nás v Plané nad Lužnicí v okrese Tábor.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Montované halové systémy

Montované halové systémy

Nové kompletované montované halové systémy nebo jejich jednotlivé části určené k renovacím prodává včetně servisu a montáže společnost KORES, spol. s r.o. z Tábora.


Montované haly Tábor

Montované haly Tábor

KORES, spol.s r.o. je společnost z okolí Tábora, která se zabývá výstavbou nových, opravami a rekonstrukcemi starých halových objektů i jejich zateplováním.


Pronájem halových prostor – hledejte zájemce na volný prostor online

Pronájem halových prostor – hledejte zájemce na volný prostor online

Pronájem halových prostor uveřejněný online na webových stránkách společnosti KORES. Společnost KORES již několik let se zabývá stavbou, opravou, rekonstrukcí nebo zateplováním velkých halových prostor. S jednou nabízených služeb je i ...


Zateplení, rekonstrukce a modernizace halových objektů

Zateplení, rekonstrukce a modernizace halových objektů

Opravujeme, rekonstruujme, modernizujeme anebo zateplujeme halové objekty Společnost KORES vám nabízí služby ohledně zateplování halových fasád, které zahrnují: - Vypracování nutné dokumentace - ...


Prodej hal, použité haly Planá nad Lužnicí - sklady, areály

Prodej hal, použité haly Planá nad Lužnicí - sklady, areály

Nabídka prodeje a pronájmu nových i použitých halových objektů - nemovitostí. Sklady, areály, komerční, průmyslové a zemědělské nemovitosti, areály, pozemky,atp. Haly jsou v rámci nákladové situace výhodným řešením. Rozměrově máte ...


Sendvičové panely Tábor

Sendvičové panely Tábor

Sháníte kvalitní izolační sendvičové panely? Kompletní sortiment včetně montážního a spojovacího materiálu naleznete za dobré ceny u firmy KORES, spol. s r.o. z Tábora.


Dodávka a montáž montovaných ocelových hal Planá nad Lužnicí - haly na klíč, zateplování

Dodávka a montáž montovaných ocelových hal Planá nad Lužnicí - haly na klíč, zateplování

Dodáváme a montujeme ocelové haly, halové objekty, nosné konstrukce, opláštění, sendvičové panely, zateplovací systémy - Planá nad Lužnicí.


Halové systémy, halsystém | Tábor

Halové systémy, halsystém | Tábor

Lehké montované haly jsou ekonomicky výhodným řešením pro skladování a pracovní prostory. Dovezeme a postavíme Vám halu na klíč od šesti do dvaceti čtyř metrů délky. Půdorys budovy může být až dva tisíce m2. Budova je připravena jako ...


Bazar halových systémů, halbazar | Tábor

Bazar halových systémů, halbazar | Tábor

Použité, ale stále plně funkční montované haly pro Vás shromažďujeme na našich internetových stránkách v sekci Halbazar. Máme tu samotné konstrukce, sila a haly od 250 do 1000 m2 a jejich další části, jako jsou sendvičové panely, ...