Zadavatelem microsite je firma PROKAT invest s.r.o.Vzduchotechnika splňující nejpřísnější podmínky Domažlice - projekt a instalace

Vzduchotechnika je v dnešní době stále žádanější. Je však potřeba vybírat si spolehlivého výrobce, který dodržuje všechny potřebné technologie. Právě takovou společností je PROKAT invest.Vzduchotechnika splňující nejpřísnější podmínky Domažlice


Vzduchotechnika domažlické firmy PROKAT invest – co nabízíme?

Spolupracujeme s velkými společnostmi i jednotlivci. Nejčastěji pro ně zajišťujeme projektování a instalaci vzduchotechnických systémů. Domníváte se, že bude vzduchotechnika a její instalace u vás složitá? Musíte dodržovat přísné hygienické normy nebo teplotní parametry? Taková objednávka pro nás není žádný problém. Instalujeme vzduchotechniku v provozovnách s laboratorním i léčebným provozem.

Naše firemní politika stojí na několika základních principech. Především nám záleží na kvalitně odváděné práci, za velmi důležitou považujeme i komunikaci. Trváme na vybraném týmu kolegů, stejně jako věnujeme zvýšenou pozornost komunikaci s klienty. Možná i to je důvod, proč máme za naši dobu trvání tolik spokojených zákazníků. Patří mezi ně například:

- Letiště Václava Havla
- Škoda Mladá Boleslav
- Poděbradka – výroba minerálních vod
- Drůbežářský závod Klatovy
- Karlovy Vary (Plaza hotel, Klinika Plazza, Hotel Sv. Josef)
- Mariánské lázně (Hotel Slunce, Lázeňský dům Centrální lázně)

Hledáte kvalitního a spolehlivého výrobce? Taková je vzduchotechnika od společnosti PROKAT invest Domažlice. Neváhejte nás kontaktovat.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Projektování a instalace biostanic Domažlice

Projektování a instalace biostanic Domažlice

Zájem o výstavbu biostanic v České republice v posledních letech stoupá. Kvalitně zpracovaný projekt a instalaci Vám nabízí společnost PROKAT invest s.r.o. se sídlem v Domažlicích.


Topení Domažlice

Topení Domažlice

Neutrácejte zbytečně za neekonomické systémy vytápění, kontaktuje společnost PROKAT invest s.r.o. z Domažlic, kde vám vyprojektují a instalují systémy topení na míru.


Chlazení Domažlice - projektování a instalace vodních a freonových ...

Chlazení Domažlice - projektování a instalace vodních a freonových ...

PROKAT invest s.r.o. zajišťuje projekci a instalace freonových a vodních chladících systémů. Pro instalaci využíváme nejnovějších poznatků pro zvyšování účinnosti chladících zařízení.


Servis vzduchotechniky, topení, chlazení a měření regulace Domažlice

Servis vzduchotechniky, topení, chlazení a měření regulace Domažlice

Společnost PROKAT invest s.r.o. z Domažlic nabízí odborný servis vzduchotechniky, topení, chlazení i měření regulace včetně hlídání pravidelných servisních prohlídek.


Vzduchotechnika Domažlice

Vzduchotechnika Domažlice

Společnost PROKAT invest s.r.o. se sídlem v Domažlicích nabízí služby projektování a instalace vzduchotechniky pro stavby občanské vybavenosti a stavby s průmyslovým využitím.


Projektování, realizace a instalace vzduchotechnických systémů Domažlice

Projektování, realizace a instalace vzduchotechnických systémů Domažlice

Již řadu let se specializujeme na projektování a samotnou instalaci vzduchotechniky, která je v současných obydlích a průmyslových staveních velmi důležitá.