Zadavatelem microsite je firma JH-VRATA Hlinovský


Prodej a montáž garážových vrat Hörmann PlzeňProdej a následnou montáž garážových vrat od firmy Hörmann nabízí plzeňská společnost JH-VRATA Hlinovský.

Garážová vrata Hörmann jsou nabízeny v několika variantách:

- Rolovací (RollMatic) – Rolování až ke stropu pomocí tažných pružin. Provoz je velmi tichý. Tato vrata zajistí veliký prostor před garáží, ale i uvnitř.
- Výklopná (Berry) – Vrata, která v sobě skrývají kombinaci moderního vzhledu, vysoké bezpečnosti a nejnovější techniky.
- Sekční – Otevírají se svisle nahoru, což zajistí neomezený prostor před garáží i v samotné garáži.

Každý z těchto tří typů má různé vlastnosti, projevující se při běžném používání.

Všechny typy garážových vrat Hörmann mají společné to, že zajišťují maximální bezpečnost, uživatelskou nenáročnost a také přívětivý design.

Při zájmu o vypracování cenové nabídky volejte na číslo 607 206 642, anebo využijte poptávkový formulář přímo na webových stránkách firmy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nejen garážová vrata i brány přehledně na jednom místě – Plzeň

Nejen garážová vrata i brány přehledně na jednom místě – Plzeň

Hledáte vhodná vrata pro průmyslový podnik? Chcete vylepšit vzhled vaší garáže pomocí nových garážových vrat? Zcela jistě vám ve vašich požadavcích vyhoví společnost JH – VRATA Hlinovský. Právě tato firma nabízí široký sortiment vrat a ...


Průmyslová vrata HÖRMANN -Plzeň

Průmyslová vrata HÖRMANN -Plzeň

Různé druhy průmyslových vrat Vám nabízí společnost JH-VRATA Hlinovský v Plzni. Nabízíme Vám několik druhů vrat vhodných do průmyslových budov. Rozdělují se na systémy: Sekční – s otevíráním ke stropu vytvářejí místo vevnitř i vně ...


Garážová vrata Hörmann Plzeň

Garážová vrata Hörmann Plzeň

Úsporná a elegantní garážová sekční vrata Hörmann vyrábí firma JH-VRTA Hlinovský. Vrata vyrábíme tak, aby se otevírala pod střechu. Díky tomu jsou maximálně úsporná a poskytují největší možný prostor v samotné garáži. Díky tomu můžete ...
>
>