MH Zasílatelství, s.r.o.

Spolehlivá spedice a doprava po celém světěZadavatelem microsite je firma MH Zasílatelství, s.r.o.Vnitrostátní i mezinárodní přeprava zásilek - dobře dopravený náklad na prvním místě

Pokud hledáte přepravní společnost, pro kterou je dobře dopravený náklad na prvním místě, pak je vám k dispozici MH Zasilatelství z Prostějova - zabývá se vnitrostátní i mezinárodní přepravou zásilek.vnitrostátní přeprava zásilek Prostějov


Ztráta balíčku? Nezájem o komunikaci ze strany přepravce? To se vám u MH Zasilatelství nemůže stát! Jsme seriózní podnik, který dbá na spokojenost zákazníka a také na dobře přepravenou zásilku v rámci EU i mimo ni.

Kromě vnitrostátní a mezinárodní přepravy se věnujeme taky dalším činnostem, jako je zasilatelství a spedice. Váš náklad je s námi bezpečí. Náš vozový park disponuje spolehlivými dodávkovými vozidly, solo vozidly do nosnosti 10 tun a návěsy až do 25 tun! Součástí našeho týmu zaměstnanců jsou zkušení řidiči, kteří jsou připraveni vypořádat se s jakoukoliv překážkou na silnici.

Potřebujete převést jen malé množství zboží? Pak vám nabízíme levnější variantu přepravy, kdy soustřeďujeme menší zásilky od více zákazníků do jednoho vozidla. Spolehlivost, rychlost a neporušená kvalita výrobku jsou našimi atributy.

Potřebujete provést přepravu ohromného množství nákladu (až 25 tun) nebo jen malého balíčku? V každém případě kontaktujte MH Zasilatelství. Sídlo naší společnosti najdete v Prostějově, ale kontaktovat nás můžete také prostřednictvím formuláře umístěného na našich webových stránkách. Těšíme se na spolupráci s vámi a vašemu nákladu zajistíme šťastnou cestu!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Mezinárodní a vnitrostátní doprava, spedice do i mimo EU

Mezinárodní a vnitrostátní doprava, spedice do i mimo EU

Pokud hledáte zkušenou firmu, která se vám postará o dopravu zásilky do EU i mimo EU, pak se obraťte na MH Zasílatelství v Prostějově. V mezinárodní a vnitrostátní dopravě a spedici jsou odborníci.


Vnitrostátní a mezinárodní doprava, spedice za příznivé ceny

Vnitrostátní a mezinárodní doprava, spedice za příznivé ceny

Společnost MH Zasílatelství, s.r.o. se sídlem v Prostějově se specializuje na vnitrostátní a mezinárodní dopravu a spedici. Nabízí služby s individuálním přístupem za příznivé ceny!


Přeprava nadrozměrných nákladů - profesionálně a za příznivou cenu

Přeprava nadrozměrných nákladů - profesionálně a za příznivou cenu

Pro firmu MH Zasílatelství, s.r.o. v Prostějově je dobře dopravený náklad na prvním místě. Zajistí vám přepravu těžkých i nadrozměrných nákladů profesionálně a za příznivou cenu.


Tuzemská, zahraniční spedice a doprava

Tuzemská, zahraniční spedice a doprava

Firma MH Zasílatelství z Prostějova se zabývá dopravou, tuzemskou a zahraniční spedicí. Společnost má dlouholetou praxi a zkušenosti v oboru. Nabízí služby s individuálním přístupem za příznivé ceny!


Spolehlivá spedice a doprava po celém světě

Spolehlivá spedice a doprava po celém světě

Pokud hledáte společnost, která vám zajistí spolehlivou spedici a dopravu po celém světě, pak je pro vás MH Zasílatelství v Prostějově tou správnou volbou.
>
>
>