Mostní digitální váhy Brno, pro vážení silničních vozidel

TENZONA s.r.o.

Mostní digitální váhy Brno, pro vážení silničních vozidel

Silniční váhy, autováhy Praha, Středočeský kraj

Na dodávku a realizaci silničních vah, autovah na klíč se specializuje společnost TENZONA s.r.o. působící v Praze a v celém Středočeském kraji.


Silniční váhy Praha
Společnost TENZONA s.r.o., působící v Praze i celém Středočeském kraji, se specializuje na dodávku a realizaci silničních vah na klíč, které díky moderním vážním technologiím sníží provozní náklady při vážení a poskytnou tak Vašemu podnikání klid.

Mostové a mostní silniční váhy či autováhy pro nákladní vozidla značky Tenzona vynikají díky obsažené špičkové technice v podobě digitálních snímačů POWERCELL® PDX® vysokou přesností a spolehlivostí a jsou tak pro Vaši firmu tou nejlepší možnou investicí.

Přidejte se i vy k řadě spokojených zákazníků firmy TENZONA s.r.o., která si své dobré jméno získala u více než 1000 klientů po celé České republice i na Slovensku. Bližší informace získáte na telefonním čísle 605 279 556 nebo na webových stránkách www.tenzona.cz

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Mostové silniční váhy na kamiony Hradec Králové, Pardubice

Mostové silniční váhy na kamiony Hradec Králové, Pardubice
Nejspolehlivější vážení vozidel zajišťují mostové silniční váhy na kamiony od společnosti TENZONA s.r.o. díky špičkovým technologiím. Působí v Hradci Králové a Pardubicích.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TENZONA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TENZONA s.r.o.
www.tenzona.cz
Adresa

Adresa

Vršovické náměstí 67/8
Praha 10 101 00

vit.lovy@tenzona.cz
+420 605 279 556


Najdete nás také zde:

ARES
captcha