Sušení a regulace je třeba v průmyslu i potravinářství - PrahaZejména potravinářský průmysl pracuje s výrobky náchylnými ke zničení. Naštěstí tu existují výrobky společnosti Tesur Praha, která vyvíjí a vyrábí technologie k sušení a regulaci.

Co si pod tím představit? Především technologie, které spolehlivě ochrání vaše výrobky. Ať už nejrůznější potraviny nebo produkty různých jiných průmyslových odvětví.

Hlavní vlajkovou lodí bohatého portfolia společnosti Tesur jsou sušárny. Těch vyrábíme několik druhů tak, aby pokryly veškeré požadavky a nároky našich klientů. Pro potravinářství dodáváme zejména rozprašovací, pseudofluidní, bubnové, proudové, hvozdové a další sušárny, které spolehlivě napomůžou při výrobě a uchovávání mléka, cukru, soli, těstovin a dalších potravin. Sušárny Tesur uplatníte také při sušení v zemědělství, chemii, hutnictví, keramice a prakticky v jakémkoliv dalším průmyslu.

Když se řeknou lázně, drtivá většina lidí si vybaví léčebná zařízení se spoustou procedur. Společnost Tesur Praha ale ví, že nejsou lázně jako lázně. Zabýváme se totiž vývojem jedno i vícestupňových kontinuálních vibračních lázní. Jsou vybaveny následným sušením pro čištění a úpravu povrchu drobných součástí.

Součástí portfolia společnosti Tesur jsou nejrůznější systémy regulace:

- sušárny
- zvlhčovače
- chladiče
- sušárny podle výstupní vlhkosti materiálu
- a mnoho dalších zařízení

Vyrábíme také kontinuální vlhkoměry sypkých materiálů. Díky našim výrobkům zkvalitníte ekonomizaci provozu. Dodáváme projekty na klíč. Na základě měření přímo ve vaší výrobně navrhneme optimální řešení regulace, případně zvýšení výkonu. Zajistíme dodávku a odbornou montáž. Zkuste bezproblémovou spolupráci s námi i vy. Kontaktujte nás prostřednictvím našich webových stránek nebo navštivte sídlo společnosti Tesur v Praze 10.

Stabilní střešní konstrukce, dřevostavby, krovy Brno, tesařské, pokrývačské a klempířské práce.

Stabilní střešní konstrukce, dřevostavby, krovy Brno, tesařské, pokrývačské a klempířské práce

Ubytování na Šumavě, ideální pro zimní i letní dovolenou.

Ubytování na Šumavě, ideální pro zimní i letní dovolenou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Ryze česká společnost se specializací na vývoj a výrobu řídicích systémů z Bruntálska

ELAP výrobní družstvo

Ryze česká společnost se specializací na vývoj a výrobu řídicích systémů z Bruntálska

Vývoj a výroba řídicích systémů pro automatické linky, technologické celky a jiné stroje zajišťuje společnost ELAP výrobní družstvo.


Návrh, vývoj, výroba upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, montážních linek, polohovadel

FLOW TECH, s.r.o.

Návrh, vývoj, výroba upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, montážních linek, polohovadel

Společnost FLOW TECH s.r.o. Zlín se zabývá návrhem, vývojem a výrobou hydraulických a mechanických upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, montážních linek, polohovadel.


Průmyslové tlakoměry, manometry, teploměry – kalibrace, servis i prodej

Tertec, spol. s r. o. www.tertec.cz

Průmyslové tlakoměry, manometry, teploměry – kalibrace, servis i prodej

Kalibraci, servis i prodej průmyslových tlakoměrů, manometrů a teploměrů provádí společnost TERTEC s.r.o., která je specialistou v tomto oboru a svou práci odvádí kvalitně.


Realizování technologických linek, chladící kolony, granulační lisy

AGROING BRNO s.r.o.

Realizování technologických linek, chladící kolony, granulační lisy

Realizaci technologických linek pro výrobu krmných směsí, chladící kolony, granulační lisy a další sortiment zajistí AGROING BRNO s.r.o.


Technologie MaR, systémy měření a regulace - realizace a instalace

ELMAR group, s.r.o.

Technologie MaR, systémy měření a regulace - realizace a instalace

Realizace a instalace technologie MaR v Prostějově i Brně zajišťuje ELMAR group, s.r.o. Ta se zabývá systémy měření a regulace vytápění malého domu i řízení centrálního zdroje vytápění celého města.