Sanitární příčky vhodné k oddělení prostor PrahaHledáte-li vhodné sanitární příčky do vašeho provozu, vyzkoušejte ty od RVR Vladimíra Rosenbauma.

Splňují všechny potřebné atesty pro český trh a nejvyšší nároky kladené na sanitární zařízení, co se týče technického provedení, designu i použitých materiálů. Sanitární příčky jsou velice variabilní. Nabízejí velké množství možností uspořádání příček a jejich využití. Díky tomuto systému pomocí nich vyřešíte jakýkoliv interiér podle návrhu architektů a to po stránce dispoziční, ale také provozní.

Sanitární příčky ale i další produkty z nabídky firmy RVR využívají:

- školy
- nemocnice
- výrobní závody
- hypermarkety
- letiště
- sportovní areály a jiné.

Materiál sanitárních příček je stoprocentně odolný vůči vodě, jelikož místo dřevotřísky používají desky kompaktní. Ty se používají na oddělení více sprch vedle sebe, což zajistí jednak soukromí a také menší dostřik vody do prostoru. Firma RVR Vladimíra Rosenbauma instaluje systémy PALME a ELMAPLAN, jejichž využití je vzhledem k variabilitě a barevnému ztvárnění velice široké. Vše se odvíjí především od fantazie architekta a projektanta. Nespornou výhodou sanitární příček je jejich nízké zatížení stropů a velmi rychlá, suchá a čistá montáž.

Kromě sanitárních příček jsou v nabídce také produkty jako sanitární kabiny, koupelnová topení, sprchové kouty, zástěny, kabiny, chromové otopné radiátory, zárubně, sanitární WC příčky a jiné. Ke všem výrobkům společnost RVR poskytuje konzultaci, kalkulaci, zaměření a odbornou montáž.Zadavatelem microsite je firma 

Ing. Vladimír Rosenbaum - RVRPosouzení shody a schvalování k provozu strojů na pozemních komunikacích.
Měření hluku i vibrací - naše zkušebna dovolí uvést na trh pouze bezpečné a kvalitní produkty.

Město Moravské Budějovice s historickými památkami a muzeem.

Město Moravské Budějovice s historickými památkami a muzeem
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Realizace koupelen a bytových jader Polička, prodej stavebnin, vybavení koupelen, rekonstrukce

BÁRTA - KOUPELNY Bohumír Bárta

Realizace koupelen a bytových jader Polička, prodej stavebnin, vybavení koupelen, rekonstrukce

Realizace koupelen a bytových jader Polička, prodej stavebnin, vybavení koupelen, rekonstrukce koupelen, rekonstrukce bytových jader, fasádnické práce, interiérové přestavby.


Mobilní toalety s možností mytí nebo dezinfekcí

TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.

Mobilní toalety s možností mytí nebo dezinfekcí

Sanitární řešení na parkovištích, akcích i stavbách. Mobilní WC s důkladnou dezinfekcí téměř kdekoli a s možností krátkodobého či dlouhodobého pronájmu zajišťujeme po celé ČR.


Protiskluzová podložka do vany, Eshop Městec Králové, podložky RIDDER ze syntetického kaučuku

M&K, stavební servis spol. s r.o.

Protiskluzová podložka do vany, Eshop Městec Králové, podložky RIDDER ze syntetického kaučuku

Protiskluzová podložka do vany, Eshop Městec Králové, podložky RIDDER ze syntetického kaučuku v různých barvách, kvalitní podložky co neplavou.


Koupelnové studio, koupelny, stavební materiál za atraktivní ceny

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o.

Koupelnové studio, koupelny, stavební materiál za atraktivní ceny

Stavební materiál a vše pro koupelny naleznete u firmy STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. v Hustopečích - nechte se inspirovat našim koupelnovým studiem za atraktivní ceny.


Vybavení do koupelen a sociálního zázemí z litého mramoru

MRAMORIT a.s.

Vybavení do koupelen a sociálního zázemí z litého mramoru

Umyvadla, vany různého tvaru a barev do domácností, hotelů či škol. Vybavení sociálního zařízení z umělého mramoru od společnosti MRAMORIT a.s.