Zadavatelem microsite je firma Ing. Vladimír Rosenbaum - RVRSanitární příčky vhodné k oddělení prostor Praha

Hledáte-li vhodné sanitární příčky do vašeho provozu, vyzkoušejte ty od RVR Vladimíra Rosenbauma.Sanitární příčky vhodné k oddělení prostor Praha


Splňují všechny potřebné atesty pro český trh a nejvyšší nároky kladené na sanitární zařízení, co se týče technického provedení, designu i použitých materiálů. Sanitární příčky jsou velice variabilní. Nabízejí velké množství možností uspořádání příček a jejich využití. Díky tomuto systému pomocí nich vyřešíte jakýkoliv interiér podle návrhu architektů a to po stránce dispoziční, ale také provozní.

Sanitární příčky ale i další produkty z nabídky firmy RVR využívají:

- školy
- nemocnice
- výrobní závody
- hypermarkety
- letiště
- sportovní areály a jiné.

Materiál sanitárních příček je stoprocentně odolný vůči vodě, jelikož místo dřevotřísky používají desky kompaktní. Ty se používají na oddělení více sprch vedle sebe, což zajistí jednak soukromí a také menší dostřik vody do prostoru. Firma RVR Vladimíra Rosenbauma instaluje systémy PALME a ELMAPLAN, jejichž využití je vzhledem k variabilitě a barevnému ztvárnění velice široké. Vše se odvíjí především od fantazie architekta a projektanta. Nespornou výhodou sanitární příček je jejich nízké zatížení stropů a velmi rychlá, suchá a čistá montáž.

Kromě sanitárních příček jsou v nabídce také produkty jako sanitární kabiny, koupelnová topení, sprchové kouty, zástěny, kabiny, chromové otopné radiátory, zárubně, sanitární WC příčky a jiné. Ke všem výrobkům společnost RVR poskytuje konzultaci, kalkulaci, zaměření a odbornou montáž.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Sanitární příčky a převlékací kabiny značky PALME a ELMAPLAN, rychlá a čistá montáž

Sanitární příčky a převlékací kabiny značky PALME a ELMAPLAN, rychlá a čistá montáž

Kompletní systém sanitárních kabin i sprchových koutů Vám dodá a namontuje společnost Ing. Vladimír Rosenbaum – RVR z Jílové u Prahy. Praktické řešení pro školy, nemocnice i sportovní areály.


Prodej rohových i atypických sprchových koutů Praha -  nadčasový design

Prodej rohových i atypických sprchových koutů Praha - nadčasový design

Široká nabídka sprchových koutů značky PALME, které jsou určeny k prodeji do všech domácností a koupelen.


WC oddělovací boxy a zástěny toalet Praha

WC oddělovací boxy a zástěny toalet Praha

Zástěny a oddělovací boxy najdou své použití hlavně na toaletách, kde dokážou vytvořit soukromí pro každého návštěvníka. Společnost Ing. Vladimír Rosenbaum – RVR se zabývá prodejem kvalitních WC oddělovacích boxů a zástěn dvou různých ...


Sanitární příčky od RVR jsou ideálním řešením společných sprch či toalet

Sanitární příčky od RVR jsou ideálním řešením společných sprch či toalet

Vlastníte wellness, bazén, posilovnu, fitko nebo jiné podobné zařízení a hledáte ideální, designově propracované a praktické řešení sprch či toalet?


Převlékací kabiny - sanitární oddělovací stěny prodej Praha -  značky PALME a ELMAPLAN

Převlékací kabiny - sanitární oddělovací stěny prodej Praha - značky PALME a ELMAPLAN

Sanitární stěny a převlékací kabiny značky PALME a ELMAPLAN se všemi atesty pro český trh splňují nejvyšší nároky na sanitární zařízení z hlediska technického provedení a designu.


Prodej sprchové kabiny, kouty značky PALME

Prodej sprchové kabiny, kouty značky PALME

Společnost Ing. Vladimír Rosenbaum - RVR nabízí a prodává sprchové kouty, kabiny, zástěny. Rámy jsou zhotoveny z duralu s nanesením práškové barvy - výběr dle vzorníku - výplně – 3mm plast - 3 a 6m bezpečnostní sklo. Modely ...