Rekonstrukce rodinných domů i chalup Liberec - oživujeme Vaše domovy s láskou a precizností!

Stavby Nisa, s.r.o.

Rekonstrukce rodinných domů i chalup Liberec - oživujeme Vaše domovy s láskou a precizností!

Jestliže máte k dispozici starší dům a chcete nový, není třeba jej ihned bourat. Někdy je dostatečným řešením pouze rekonstrukce rodinných domů, ovšem poradit byste se o postupu měli s odborníky ze stavebnictví. Většina z nás staví dům jen jednou za život, proto bychom si veškeré detaily měli opravdu dobře promyslet. Rekonstrukce rodinných domů zajišťuje společnost Stavby Nisa s.r.o. Liberec. Kromě rekonstrukce domu pro vás může také uskutečnit rekonstrukce chalupy. Není totiž nic lepšího, než mít hezky zařízené bydlení pro celou rodinu nebo chalupu určenou k víkendové relaxaci. A tento sen si můžete s firmou Stavby Nisa s.r.o. splnit i vy. Rekonstrukce rodinných domů skrývá velké množství úskalí, se kterými vám však odborníci z firmy Stavby Nisa s.r.o. rádi poradí. Vhodně zvolit výběr materiálů a technologií, ale také například probrat architektonickou část projektu. Rekonstrukce chalupy zahrnuje podobné postupy.

Ekologická likvidaci autovraků, úklid i odvoz odpadu (Liberec)Zařídíme za vás kompletní ekologickou likvidaci autovraku a na počkání vám vystavíme potřebné dokumenty.

Ekologická likvidaci autovraků, úklid i odvoz odpadu zajišťuje firma z Liberce - SEDRUS s.r.o.

Správné nakládání s odpadem je důležité nejen pro naše okolí, ale také pro kvalitu životního prostředí jako takového. Do likvidace odpadu se proto nepouštějte sami a spolehněte se na odborníky ze společnosti SEDRUS. V Liberci i okolí pro vás zařídíme ekologickou likvidaci autovraků, úklid odpadu i jeho následný svoz kontejnery.

Automobilový průmysl se vyvíjí překotným tempem. Stále větší množství starých a nepotřebných vozidel proto končí na vrakovištích a skládkách. Máte i vy autovrak, který už nepotřebujete? U nás máte jistotu, že vše proběhne podle předpisů. Zařídíme za vás kompletní ekologickou likvidaci autovraku a na počkání vám vystavíme potřebné dokumenty. Ohlášení vozidla z evidence tak proběhne přesně tak, jak má a vy se vyhnete problémy s úřady.

Ve sběrně SEDRUS se však nezabýváme pouze likvidací autovraků. Zajišťujeme také výkup papíru, ale i barevných kovů a železa. Stačí nás navštívit a čekají vás nejen velmi příznivé ceny za váš odpad, ale také příjemná a usměvavá obsluha.

Máte na zahradě domu chalupě nebo ve firmě velké množství opadu a nemáte jak zajistit jeho odvoz? I pro vás máme řešení. Zajistíme úklid odpadu všeho druhu, jeho naložení i následný odvoz odpadu kontejnery. K odvozu odpadu používáme prostorná vozidla MAN a TATRA, poradíme si proto i s velkým množstvím nepořádku. Sběrna SEDRUS je zkrátka to nejlepší řešení pro ekologickou likvidaci odpadu pro Liberec a okolí.Zadavatelem microsite je firma 

SEDRUS s.r.o.Batohy, vaky či sáčky na přezůvky s potiskem pro mateřské školy a předškoláky.
Vodácká trička, tílka a kšiltovky s vtipnými potisky.

Autoškola v Liberci a Jilemnici, řidičské oprávnění pro skupiny A, B, B+E.

Autoškola v Liberci a Jilemnici, řidičské oprávnění pro skupiny A, B, B+E
Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Výkup plastového odpadu - plastový technologický odpad z výroby vykoupíme a zpracujeme

REMIVA, s.r.o. Výroba plastových compoundů, regranulátů

Výkup plastového odpadu - plastový technologický odpad z výroby vykoupíme a zpracujeme

Ve firmě Remiva s.r.o. se zabýváme výkupem plastového odpadu. Vykoupíme a zpracujeme plastový technologický odpad z výroby. Spolupracují s námi firmy převážně z lokality Zlínský, Jihomoravský kraj.


Ekologická likvidace vozidla, vyřazení z evidence a jeho odvoz na vrakoviště

Jiří Šenk Autovrakoviště Šenk

Ekologická likvidace vozidla, vyřazení z evidence a jeho odvoz na vrakoviště

Komplexní služby týkající se odvozu autovraku na vrakoviště, ekologickou likvidaci a zajištění vyřazení vozidla z evidence zajišťují profesionálové ze společnosti Autovrakoviště Šenk z Letovic.


Ekologická likvidace autovraků, nepojízdného vozidla a vystavení potvrzení

FERRUM s.r.o.

Ekologická likvidace autovraků, nepojízdného vozidla a vystavení potvrzení

FERRUM s.r.o. s provozovnou v Táboře je certifikovanou firmou, která zajistí ekologickou likvidaci nepojízdného vozidla včetně vystavení originálního potvrzení zdarma.


Barevné či železné kovy a kovový odpad vykoupíme za nejlepší ceny

Demonta T, s.r.o. - Centrála Výkup kovošrotu a barevných kovů

Barevné či železné kovy a kovový odpad vykoupíme za nejlepší ceny

Společnost Demonta T, s.r.o. se zaměřuje na výkup železných i barevných kovů a kovového odpadu nejen v Ostravě a okolí, má pobočky po celé ČR.


Spolehlivý výkup vozidel, zajištění odtahu, rychlé vyplacení peněz na účet

FERRUM s.r.o.

Spolehlivý výkup vozidel, zajištění odtahu, rychlé vyplacení peněz na účet

Provozovna firmy FERRUM s.r.o. v Táboře Vám poskytuje spolehlivý výkup vozidel včetně zajištění odtahu a rychlého vyplacení peněz na Váš účet.