Ekologická likvidaci autovraků, úklid i odvoz odpadu (Liberec)Zařídíme za vás kompletní ekologickou likvidaci autovraku a na počkání vám vystavíme potřebné dokumenty.

Ekologická likvidaci autovraků, úklid i odvoz odpadu zajišťuje firma z Liberce - SEDRUS s.r.o.

Správné nakládání s odpadem je důležité nejen pro naše okolí, ale také pro kvalitu životního prostředí jako takového. Do likvidace odpadu se proto nepouštějte sami a spolehněte se na odborníky ze společnosti SEDRUS. V Liberci i okolí pro vás zařídíme ekologickou likvidaci autovraků, úklid odpadu i jeho následný svoz kontejnery.

Automobilový průmysl se vyvíjí překotným tempem. Stále větší množství starých a nepotřebných vozidel proto končí na vrakovištích a skládkách. Máte i vy autovrak, který už nepotřebujete? U nás máte jistotu, že vše proběhne podle předpisů. Zařídíme za vás kompletní ekologickou likvidaci autovraku a na počkání vám vystavíme potřebné dokumenty. Ohlášení vozidla z evidence tak proběhne přesně tak, jak má a vy se vyhnete problémy s úřady.

Ve sběrně SEDRUS se však nezabýváme pouze likvidací autovraků. Zajišťujeme také výkup papíru, ale i barevných kovů a železa. Stačí nás navštívit a čekají vás nejen velmi příznivé ceny za váš odpad, ale také příjemná a usměvavá obsluha.

Máte na zahradě domu chalupě nebo ve firmě velké množství opadu a nemáte jak zajistit jeho odvoz? I pro vás máme řešení. Zajistíme úklid odpadu všeho druhu, jeho naložení i následný odvoz odpadu kontejnery. K odvozu odpadu používáme prostorná vozidla MAN a TATRA, poradíme si proto i s velkým množstvím nepořádku. Sběrna SEDRUS je zkrátka to nejlepší řešení pro ekologickou likvidaci odpadu pro Liberec a okolí.Zadavatelem microsite je firma 

SEDRUS s.r.o.Školící a výukové středisko pro svářeče, jeřábníky, vazače, rekvalifikační kurz pro strojníky.

Projektové práce, projekty rodinných a bytových domů, vyřízení dotací.

Projektové práce, projekty rodinných a bytových domů, vyřízení dotací
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Ekologická likvidace autovraků - zajistíme i odvoz nepojízdného vozidla

HULMAN - kovošrot s.r.o.

Ekologická likvidace autovraků - zajistíme i odvoz nepojízdného vozidla

Ekologickou a bezpečnou likvidaci autovraků včetně odvozu nepojízdného vozidla zajistí firma HULMAN-kovošrot - provozovny jsou v Pohořelicích, Moravském Krumlově, Vémyslicích a Brně-Chrlicích.


Recyklační dvůr na zpracování stavebního odpadu Zlín, Kroměříž

Zelina Martin Recyklační dvůr Míškovice, Hulín

Recyklační dvůr na zpracování stavebního odpadu Zlín, Kroměříž

V obci Míškovice nedaleko Zlína i Kroměříže můžete využít Recyklační dvůr na zpracování stavebního odpadu a suti ze stavby.


Zpracování kovových odpadů stříháním, paketováním, pálením, kovošrot, výkup

HULMAN - kovošrot s.r.o.

Zpracování kovových odpadů stříháním, paketováním, pálením, kovošrot, výkup

Zpracování veškerého kovového odpadu stříháním, paketováním či pálením. Třídení druhů odpadů z kovu pomocí rentgenového přístroje provádí HULMAN-kovošrot s.r.o., z Pohořelic.


Kovový odpad, výkup, zpracování šrotu, kovošrot - kompletní služby

Trojek, a.s. Ostrava - Přívoz

Kovový odpad, výkup, zpracování šrotu, kovošrot - kompletní služby

Kovošrot TROJEK, a.s. pracuje s kovovým odpadem. Zabývá se výkupem, prodejem a zpracováním kovového odpadu a šrotu. Vykupuje šrot, ocelový odpad, barevné kovy i autobaterie.


Transform Lázně Bohdaneč – Efektivní recyklace plastových odpadů

Transform, a.s. Lázně Bohdaneč Recyklace plastových odpadů Pardubice

Transform Lázně Bohdaneč – Efektivní recyklace plastových odpadů

Společnost Transform Lázně Bohdaneč nabízí efektivní recyklaci plastových odpadů z komunálních a průmyslových zdrojů již od roku 1992.