Zadavatelem microsite je firma SEDRUS s.r.o.


Ekologická likvidaci autovraků, úklid i odvoz odpadu (Liberec)

Zařídíme za vás kompletní ekologickou likvidaci autovraku a na počkání vám vystavíme potřebné dokumenty.Ekologická likvidaci autovraků v Liberci


Ekologická likvidaci autovraků, úklid i odvoz odpadu zajišťuje firma z Liberce - SEDRUS s.r.o.

Správné nakládání s odpadem je důležité nejen pro naše okolí, ale také pro kvalitu životního prostředí jako takového. Do likvidace odpadu se proto nepouštějte sami a spolehněte se na odborníky ze společnosti SEDRUS. V Liberci i okolí pro vás zařídíme ekologickou likvidaci autovraků, úklid odpadu i jeho následný svoz kontejnery.

Automobilový průmysl se vyvíjí překotným tempem. Stále větší množství starých a nepotřebných vozidel proto končí na vrakovištích a skládkách. Máte i vy autovrak, který už nepotřebujete? U nás máte jistotu, že vše proběhne podle předpisů. Zařídíme za vás kompletní ekologickou likvidaci autovraku a na počkání vám vystavíme potřebné dokumenty. Ohlášení vozidla z evidence tak proběhne přesně tak, jak má a vy se vyhnete problémy s úřady.

Ve sběrně SEDRUS se však nezabýváme pouze likvidací autovraků. Zajišťujeme také výkup papíru, ale i barevných kovů a železa. Stačí nás navštívit a čekají vás nejen velmi příznivé ceny za váš odpad, ale také příjemná a usměvavá obsluha.

Máte na zahradě domu chalupě nebo ve firmě velké množství opadu a nemáte jak zajistit jeho odvoz? I pro vás máme řešení. Zajistíme úklid odpadu všeho druhu, jeho naložení i následný odvoz odpadu kontejnery. K odvozu odpadu používáme prostorná vozidla MAN a TATRA, poradíme si proto i s velkým množstvím nepořádku. Sběrna SEDRUS je zkrátka to nejlepší řešení pro ekologickou likvidaci odpadu pro Liberec a okolí.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výkup druhotných surovin Liberec – výkup kovový i nekovový odpad za super ceny

Výkup druhotných surovin Liberec – výkup kovový i nekovový odpad za super ceny

Vykupujeme druhotné suroviny Liberec –výkup kovového i nekovového odpadu za super ceny, navštivte naši sběrnu v Chrastavě SEDRUS s.r.o.


Kontejnerová autodoprava všech materiálů s vozy Tatra a Man | Liberec, Jablonec

Kontejnerová autodoprava všech materiálů s vozy Tatra a Man | Liberec, Jablonec

Nabízíme přepravní služby vozy značky Tatra a Man, výhodně přepravíme veškerý stavební odpad SEDRUS s.r.o. Chrastava


Likvidujeme autovraky ekologicky a zajistíme i potřebné dokumenty

Likvidujeme autovraky ekologicky a zajistíme i potřebné dokumenty

Neztrácejte čas s vyřizováním likvidace starého vozu, vše vyřešíme my za vás - SEDRUS s.r.o. Liberec
>
>
>