Zadavatelem microsite je firma TRANE ČR spol.s r.o.Pronájem chladících jednotek vyřeší problémy s chlazením Praha

Stojíte nad problémem, jak ideálně vyřešit otázku klimatizace či chlazení? Pak se obraťte na společnost TRANE ČR, skutečné specialisty v oboru.Pronájem chladících jednotek vyřeší problémy s chlazením Praha


Naše chladící jednotky jsou populární po celém světě a příjemné prostřední ve firmě, hotelu či průmyslovém podniku pomohou vytvořit i vám.

Nemocnice, restaurace nebo třeba firmy plné zaměstnanců mají na kvalitu vzduchu velké nároky. Obzvláště v horkých letních dnech je pak třeba teplotu v objektech regulovat. Pořízení klimatizace nebo kompletního chlazení je ale velice nákladné. My pro vás proto máme ideální řešení. Nabízíme vám pronájem chladících jednotek dlouhodobě i na přechodnou dobu. I v případě rekonstrukce nebo modernizace stávajících systémů tak můžete zajistit svým hostům a zaměstnancům příjemné prostředí.

Ve společnosti TRANE ČR se vám vždy snažíme poskytovat kompletní služby. Kromě chlazení vnitřních prostor vám proto nabízíme také pronájem venkovních chladících jednotek. I při rekreaci na terase nebo venkovním grilování tak budou mít vaši hosté ten nejlepší komfort.

Pronájem chladících jednotek od naší společnosti je velmi výhodný. Zajistíme vám totiž jejich odbornou montáž i potřebný servis. Vy se tak nemusíte o nic starat a můžete si užívat čerstvého vzduchu a příjemného prostředí po celý rok.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Návrh, prodej, montáž, údržba a servis klimatizačních jednotek Praha

Návrh, prodej, montáž, údržba a servis klimatizačních jednotek Praha

Komplexní správou klimatizací se zabývá společnost Trane Praha. Pokud potřebujete navrhnout systém klimatizací pro budovu, provést montáž, údržbu či opravu můžete se na ně kdykoliv obrátit.


Tepelná čerpadla a nástřešní jednotky - chlazení i vytápění domu Praha

Tepelná čerpadla a nástřešní jednotky - chlazení i vytápění domu Praha

Potřebujete klimatizovat váš dům, ohřívat v něm vodu nebo zajistit vytápění? A co takhle všechno v jednom? Je to možné s tepelnými čerpadly od společnosti Trane ČR.


Chladicí jednotky pronájem Praha  -  pro Vás rychlé a efektivní řešení

Chladicí jednotky pronájem Praha - pro Vás rychlé a efektivní řešení

TRANE Praha je odborníkem na chladicí jednotky. Objevil se u vaší chladicí jednotky problém nebo náhle přestala fungovat?
>
>
>