Zadavatelem microsite je firma TBG Pražské malty, s.r.o.


Rovný a pevný podklad pro podlahy všeho druhu vytvoří litý samonivelační potěr Anhyment

Základem pro kvalitní a bezproblémovou pokládku jakékoliv podlahy je rovný a pevný podklad. A právě ten Vám zajistí litý samonivelační potěr Anhyment od společnosti TBG Pražské malty s.r.o.Položit dlažbu, parkety, laminátovou podlahu, koberec či PVC pak bude hračkou!

Vyrábí se ve 2 provedeních - na bázi anhydritu nebo na bázi alfa sádry.
Pomocí Anhymentu vytváříte podlahové konstrukce bez použití ocelové výztuže, dodatečné vyrovnávání povrchu (stěrkování) nebývá již potřeba. Velmi snadné je tovněž zalití trubek podlahového vytápění.

Jednoduchost je až ohromující - pouze objednáte a vše ostatní můžete nechat na Vás. Anhyment Vás dovezeme přímo na stavbu spolu s výkonným dieselovým čerpadlem včetně obsluhy. Litý samonivelační potěr pak přečerpáme gumovými hadicemi a zpracujeme do požadované roviny.
Výsledkem je hotová podlaha, po které můžete je do 48 hodin chodit!

Oblast využití je nejširší možná - rodinné domy, bytové domy, administrativní budovy, obchodní centra, nemocnice, školy, atd. Přitom nzáleží na tom, zda se jedná o rekonstrukci či novostavbu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Lehká cementová litá pěna Poriment zajistí dokonale rovný povrch

Lehká cementová litá pěna Poriment zajistí dokonale rovný povrch

Lehká cementová litá pěna Poriment se skvěle hodí k vyrovnání nosných konstrukcí a k ochraně rozvodů v podlaze.


Maltové směsi Malmix - namíchané a připravené pro všechny typy staveb

Maltové směsi Malmix - namíchané a připravené pro všechny typy staveb

Maltové směsi Malmix jsou již namíchané a připravené pro všechny typy staveb a jsou využitelné při zdění savých materiálů - pro cihly, cihelné bloky, plynosilikátové tvárnice, atd.
>
>