Zadavatelem microsite je firma Výškové práce Petr Huňatý


Výškové práce i rizikové kácení stromů (Plzeň)Rizikové kácení stromů Plzeň


Mytí těžko přístupných oken, natírání fasád nebo rizikové kácení stromů patří mezi činnosti, které si ne každý může dovolit dělat sám. Dobrá zpráva ale je, že firma Výškové práce Petr Huňatý každému z vás ráda a ochotně s těmito i dalšími nebezpečnými činnostmi pomůže. Používáme horolezeckou techniku, díky čemuž zvládáme spoustu výškových prací i bez použití lešení. Mezi naše služby patří:

- mytí oken, fasád, prosklených částí budov a technologických celků
- natěračské práce
- klempířské práce
- zateplení mezipanelových spár včetně jejich zakrytí silikonovou fasádní páskou
- montáž samoventilačních odvětrávacích turbín Lomanco, Raul
- instalace ochrany proti holubům – sítě, hroty (systém ECOPIC)
- revize stavu výškových objektů
- údržba hydroizolace plochých střech
- rizikově kácení stromů


Pokud je řeč o rizikovém kácení stromů, máme na mysli takové případy, kdy je složité, nebo dokonce nemožné pracovat ze země. Jedná se o takové stromy, kolem kterých není například žádné místo, jsou vychýleny z osy mimo prostor, do kterého mohou padat, jsou napadeny hnilobou, jsou duté, vedou kolem nich dráty elektrického napětí nebo se v jejich blízkosti nacházejí objekty, které by mohly být poškozeny. Rizikové káceni stromů provádíme buď pomocí plošin, nebo pomocí horolezecké techniky.

Naše firma spolupracuje se stavebními, montážními i úklidovými firmami a zaručuje spolehlivé služby. Máme schopné a zkušené pracovníky, kteří jsou pravidelně školeni, což zaručuje vysokou úroveň jejich práce. Našim cílem je rychlý, bezpečný, úsporný a kvalitní způsob řešení každého požadavku našich klientů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výškové mytí budov Plzeň

Výškové mytí budov Plzeň

Petr Huňatý - výškové práce nabízí službu výškového mytí budov a oken v Plzni a okolí pomocí lezecké techniky. Nabídka je určena především pro průmyslové budovy, tovární haly a kanceláře.


Výškové mytí oken Plzeň – efektivní a rychlá údržba budov

Výškové mytí oken Plzeň – efektivní a rychlá údržba budov

Zajistěte si efektivní a rychlou údržbu oken Vaší budovy s naší službou výškového mytí. Postaráme se o sklo na budovách v Plzni i širokém okolí. Mytí oken za pomocí horolezeckého vybavení je nejčastěji potřeba na průmyslové budovy, ...


Výškové práce Plzeň

Výškové práce Plzeň

Petr Huňatý v Plzni zajišťuje výškové práce - mytí budov, instalace ochrany proti holubům, rizikové kácení stromů, fasády, opravy hydroizolačních pásů, klempířské práce, montážní práce apod.
>
>