Akumulátorové plošinové vozíky prodej Litoměřice - v nosnostech od 1 do 15 tunNaše akumulátorové plošinové vozíky v nosnostech od 1 do 15 tun oceníte nejvíce v průmyslových areálech, skladech, ale i potravinářském průmyslu.

Tichý provoz, nízké náklady na údržbu a snadná manipulace, to je to, na čem si ve společnosti BALKANCAR CZ specializující se na akumulátorové plošinové vozíky a další manipulační techniku zakládáme. Také proto vám nabízíme produkty, které všechny tyto požadavky splňují.
Chcete, aby byl váš plošinový vozík výkonný, ale náklady na jeho provoz byly co nejnižší? Pak zapomeňte na klasické spalovací motory. My pro vás máme akumulátorové plošinové vozíky. Díky trakční olověné baterii se vozík sám při odstávce dobíjí a nikdy tak nehrozí, že mu nečekaně dojde šťáva. Manipulace s baterií je navíc velmi snadná a její výměnu zvládne každý.

Společnost BALKANCAR CZ se snaží přinášet něco pro každého. Nezůstáváme proto u jednoho druhu akumulátorového plošinového vozíku. Naopak. Nabízíme vám hned několik modelů různého vzhledu i nosnosti. Vybrat si můžete z akumulátorových plošinových vozíků řady:

- ET 20
- ET 2/3
- ET 5
- ET 10/15

Všechny akumulátorové plošinové vozíky, které vám nabízíme, poskytují řidiči perfektní komfort. Řada přehledných ovládacích a bezpečnostních prvků zajistí snadnou manipulaci s vozíkem, protiskluzová plocha, tažné zařízení a další užitečné příslušenství zase umožňují jeho široké využití. To ale není vše. V naší společnosti dbáme kromě funkčnosti také na moderní vzhled výrobků. Plošinové vozíky z naší dílny jsou proto designově zajímavé a splňují všechny požadavky i těch nejnáročnějších provozů. Užitečného pomocníka pro svoje podnikání můžete mít i vy, stačí si vybrat.

Vybavení profesionálních gastronomických zařízení. Technologie pro fast foody, supermarkety i malé obchody či restaurace.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Kontejnerové systémy Praha – pro bezpečnou přepravu nákladu

CH + S SERVIS, s.r.o. Servis hydraulických zařízení Praha

Kontejnerové systémy Praha – pro bezpečnou přepravu nákladu

Přepravujete velké množství materiálu a zboží pomocí kontejnerových systémů? Jejich montáž a servis žádejte u autorizovaného pracoviště společnosti CH + S servis, s.r.o. z Prahy.


Hever, hřebenový zvedák s nosností 2,5, 5 a 10 tun

BRANOMARKET, s.r.o. Zvedací zařízení a kladkostroje

Hever, hřebenový zvedák s nosností 2,5, 5 a 10 tun

Hever neboli hřebenový zvedák nakoupíte v našem BRANOMARKETU v Hradci nad Moravicí. Hever nabízíme s nosností 2,5, 5 a 10 tun. Máme blízko k zákazníkům z Opavy i Ostravy.


Výroba dopravních, zvedacích systémů, zařízení pro přepravu velkých celků

Chropyňská strojírna, a.s.

Výroba dopravních, zvedacích systémů, zařízení pro přepravu velkých celků

Výroba a instalace závěsných dopravních systémů a skladové zvedací techniky jsou činností firmy Chropyňská strojírna z okresu Kroměříž. Jde o zařízení pro přepravu velkých celků.


Opravy, prodej a servis vysokozdvižných vozíků a techniky

DAMATECH, spol. s r.o.

Opravy, prodej a servis vysokozdvižných vozíků a techniky

Opravy motorů a agregátů, smluvní servis, pravidelné technické prohlídky, náhradní díly, manipulační technika, vysokozdvižné vozíky, DESTA od firmy DAMATECH, spol. s r.o.


Pro práci ve výškách si opatřete kvalitní pracovní plošiny, žebříky, modulová schodiště

Ing. Josef Koukal Emkol s.f.

Pro práci ve výškách si opatřete kvalitní pracovní plošiny, žebříky, modulová schodiště

V našem Eshopu si výhodně nakoupíte pracovní plošiny, žebříky, modulová schodiště – zkrátka vše pro práci ve výškách - Ing. Josef Koukal Emkol s.f. Litomyšl