Hotelový komplex s moravským sklípkem (Mikulov)

Míříte na jih Moravy a hledáte ideální místo k ubytování? Navštivte hotel Zámeček Mikulov a poznejte krásy Pálavy a jejího okolí. Hotelový komplex nacházející se u kraje města, poskytne vám kvalitní ubytování, rozptýlení v moravském sklípku, ale také prostor pro pořádání konferencí či školení. Dispozičně je také vhodný k rodinným oslavám či svatbám.

Hotelový komplex Zámečku Mikulov má k dispozici tyto prostory:

- restaurace
- lovecký salonek
- zahrádka
- salonek
- velký kongresový sál
- moravský sklípek
- country bar
- dětský ráj
- archivní sklep Mušov

Moravský sklípek je ideálním místem pro společenské akce, je nově postaven přímo v areálu hotelu, jeho kapacita je 80-100 osob. Tento unikátní prostor je zdoben královskou klenbou v délce 70 metrů a to včetně křížových vazeb. Čeká vás však i venkovní posezení s nádherným výhledem na panorama Mikulova - jako na dlani budete mít mikulovský zámek, Sv. Kopeček a vrcholky Pálavy. V prostorách sklepa jsou také archivní kóje, ve kterých zrají ta nejlepší vína z moravské oblasti - ta je možno při řízené degustaci okoštovat.

Hotel má samozřejmě také velké parkoviště a celý komplex je monitorován kamerovým systémem se záznamem. Pokud byste měli zájem, je také možné zajistit průvodce po Mikulově a to i v němčině nebo angličtině.Zadavatelem microsite je firma 

HOTEL ZÁMEČEK MIKULOV s.r.o.Woodcite je špičkou ve svém oboru - výrobce dřevěných produktů, jako jsou terasy, ploty, dřevěné palubky a fasády ze dřeva. Prodáváme také okrasné kmeny Carapanauba, Quari quari i palivové dřevo.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Romantické svatby na míru v Telči

HOTEL ANTOŇ s.r.o.

Romantické svatby na míru v Telči

Krásnou romantickou svatbu na míru pro Vás v Telči zorganizuje Hotel Antoň. Prožijte své jedinečné a výjimečné okamžiky v našem hotelu.


Hotel s relaxačním centrem, laserová střelnice, indoor golf

HOTEL FIT *** Hotel FIT plus a.s.

Hotel s relaxačním centrem, laserová střelnice, indoor golf

Hotel FIT Přerov poskytuje hostům ubytování na úrovni. Hostům je k dispozici i relaxační centrum, laserová střelnice a indoor golf, dáme Vám i další tipy na aktivity v okolí.


Zábavní a bowlingové centrum A-Sport

A-SPORT Zábavní centrum

Zábavní a bowlingové centrum A-Sport

Přijďte se pobavit, zahrát si bowling, ricochet, šipky, skvěle si pochutnat a mnohem víc - A-SPORT Zábavní centrum Hradec Králové


Skvělá restaurace v centru města Opavy - hotovky, tradiční jídla, česká i mezinárodní kuchyně

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava IBERIA TRADE s.r.o.

Skvělá restaurace v centru města Opavy - hotovky, tradiční jídla, česká i mezinárodní kuchyně

Přijďte si pochutnat na skvělém jídle do opavské restaurace IBERIA, která se nachází v samém srdci Opavy. Vybírat můžete minutky, hotovky, tradiční jídla i chutné pokrmy z české a španělské kuchyně.


Restaurace U Letců Hradec Králové - aktuální program koncertů

Restaurace U Letců Vendy s.r.o.

Restaurace U Letců Hradec Králové - aktuální program koncertů

Přijměte naše srdečné pozvání k poslechu i tanci, pořádáme zahradní country koncerty nejlepších skupin - Restaurace U Letců Hradec Králové