Hotelový komplex s moravským sklípkem (Mikulov)

Míříte na jih Moravy a hledáte ideální místo k ubytování? Navštivte hotel Zámeček Mikulov a poznejte krásy Pálavy a jejího okolí. Hotelový komplex nacházející se u kraje města, poskytne vám kvalitní ubytování, rozptýlení v moravském sklípku, ale také prostor pro pořádání konferencí či školení. Dispozičně je také vhodný k rodinným oslavám či svatbám.

Hotelový komplex Zámečku Mikulov má k dispozici tyto prostory:

- restaurace
- lovecký salonek
- zahrádka
- salonek
- velký kongresový sál
- moravský sklípek
- country bar
- dětský ráj
- archivní sklep Mušov

Moravský sklípek je ideálním místem pro společenské akce, je nově postaven přímo v areálu hotelu, jeho kapacita je 80-100 osob. Tento unikátní prostor je zdoben královskou klenbou v délce 70 metrů a to včetně křížových vazeb. Čeká vás však i venkovní posezení s nádherným výhledem na panorama Mikulova - jako na dlani budete mít mikulovský zámek, Sv. Kopeček a vrcholky Pálavy. V prostorách sklepa jsou také archivní kóje, ve kterých zrají ta nejlepší vína z moravské oblasti - ta je možno při řízené degustaci okoštovat.

Hotel má samozřejmě také velké parkoviště a celý komplex je monitorován kamerovým systémem se záznamem. Pokud byste měli zájem, je také možné zajistit průvodce po Mikulově a to i v němčině nebo angličtině.Zadavatelem microsite je firma 

HOTEL ZÁMEČEK MIKULOV s.r.o.Stavby Ondráček Ladislav Ondráček
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Salónek pro konání akcí, školení a konferencí v Restauraci Vesna

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace

Salónek pro konání akcí, školení a konferencí v Restauraci Vesna

Náš salónek v Restauraci Vesna, který je součástí Střední školy hotelnictví a služeb a Vyšší odborné škola v Opavě, je ideálním místem pro konání různých akcí, školení či konferencí.


Designový hotel City.City, luxusní ubytování v centru města

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Designový hotel City.City, luxusní ubytování v centru města

Nově zrekonstruovaný designový hotel City.City Ostrava nabízí luxusní ubytování nedaleko centra města. Součástí hotelu je restaurace Loft - 1.gastropub v Ostravě.


Restaurace U Letců Hradec Králové - obědy v nekuřácké jídelně

Restaurace U Letců Vendy s.r.o.

Restaurace U Letců Hradec Králové - obědy v nekuřácké jídelně

Nabízíme příjemné posezení v naší Restauraci U Letců, venkovní a vnitřní posezení, klasická staročeská kuchyně - Restaurace U Letců Hradec Králové


Firemní večírky s ubytováním vhodné i pro větší skupiny

Hotel Grand***

Firemní večírky s ubytováním vhodné i pro větší skupiny

Připravte pro vaše zaměstnance firemní večírek, na který budou rádi vzpomínat. Hotel Grand*** v Šumperku vám zajistí vše potřebné včetně ubytování, které je možné i pro větší skupiny.


Vyhledávaný konferenční sál pro konání teambuldingových akcí s ubytováním

HOTEL ANTOŇ s.r.o.

Vyhledávaný konferenční sál pro konání teambuldingových akcí s ubytováním

Vhodným místem pro konání tradičních i netradičních teambuldingových akcí s moderně vybaveným konferenčním sálem a ubytováním pro všechny zúčastněné je Hotel Antoň v Telči.