Zadavatelem microsite je firma JOPL s.r.o.


Přestavba vozu na ethanol E85 - ušetřete tisíce ročně

Přestavba vozu na ethanol E85 vám ušetří tisíce ročně - s tímto vám ráda pomůže firma JOPL z Lipníku nedaleko Přerova a Hranic.Ethanol E85


Jízda autem je každodenní součástí života většiny z nás. Jde ale cestovat tak, aby nám pohonné hmoty neruinovali rozpočet? Odpověď na tuto otázku zná firma JOPL z Lipníku nad Bečvou (okres Přerov). Zabýváme se totiž přestavbou vozidel na ethanol E85. Díky nám tak můžete ročně ušetřit tisíce korun a navíc budete šetrní i k životnímu prostředí.

Přestavba vozidel na ethanol E85 má řadu výhod. Cena tohoto paliva je pouze 24 až 26 korun za litr. Při každém tankování tedy ušetříte stovky korun. Ethanol E85 lze navíc libovolně mísit s palivem Natural 95. Sami si tak dle potřeby určíte, jaké palivo chcete zrovna tankovat.

Přestavba vozidla na ethanol E85 je rychlá a nenákladná. Nemusíte utrácet za přídavné nádrže ani za následné kontroly systému, jednoduše vám namontuje jednu z přestavbových sad a můžete začít šetřit. Protože ve firmě JOPL dbáme zejména na kvalitu, máme pro vás pouze osvědčené a zákonem schválené přestavbové sady zahraničních výrobců. Vybrat si můžete z následujících možností přestavby vozu na ethanol:

- ELOTEC EC-85
- FLEXCAR Professional
- FLEXCAR

Ježdění na ethanol E85 je nejen levnější ale i ekologické. Snížíte emise svého motoru až o 70% a ušetříte tak životní prostředí. Požitek z rychlé jízdy ale s přestavbou vozu na ethanol nekončí. Naopak. Zvýšíte výkonnost svého motoru a užijete si dynamičtější jízdu. Vy ještě nejezdíte na ethanol? Navštivte nás ještě dnes a ušetřete nemalé peníze.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Plnění autoklimatizací profesionální automatickou plničkou Valeo

Plnění autoklimatizací profesionální automatickou plničkou Valeo

Pokud hledáte pneuservis, který se vám postará o klimatizaci ve vašem vozidle, navštivte firmu JOPL s.r.o. v Lipníku u Přerova - pro plnění klimatizací zde využívají automatickou plničku Valeo.


Náhradní díly pro motorová vozidla - prodej

Náhradní díly pro motorová vozidla - prodej

Pokud sháníte náhradní díly na Vaše auto a nedaří se Vám, pak to nechte na odbornících z firmy JOPL v Lupníku nad Bečvou.


Pneuservis - rychlá výměna pneumatik i prodej náhradních dílů

Pneuservis - rychlá výměna pneumatik i prodej náhradních dílů

Hledáte-li spolehlivý pneuservis, kde se postarají o rychlou výměnu pneumatik a také zajistí náhradní díly a odtahovou službu pro vaše nepojízdné vozidlo, tak se obraťte na firmu JOPL Přerov, Hranice.


Náhradní díly na všechny typy vozidel s dodáním do 24 hodin - prodej

Náhradní díly na všechny typy vozidel s dodáním do 24 hodin - prodej

S náhradními díly pro váš automobil vám pomůže firma JOPL s.r.o. v Lipníku nad Bečvou - náhradní díly na všechny typy vozidel vám dodá do 24 hodin.


Opravy, servis i plnění klimatizací rychle, kvalitně a výhodně

Opravy, servis i plnění klimatizací rychle, kvalitně a výhodně

Opravy, servis i plnění klimatizací rychle, kvalitně a výhodně provádí společnost JOPL pro Přerov, Lipník i Hranice - přijďte se sami přesvědčit!
>
>