Velkokuchyně na klíč Praha - montáž a servis závodních provozovenKuchyně v restauraci či velká závodní provozovna musí splňovat řadu nejrůznějších podmínek a norem. O to, aby i ta největší kuchyně fungovala jak má, se proto stará firma Suchý – Service z Prahy.

Na klíč vám dodáme a smontujeme velkokuchyni přesně podle vašich potřeb. To ale není vše, my se postaráme i o případné opravy a revize všech kuchyňských přístrojů.

Ve firmě Suchý – Service jsme si vědomi toho, že každá provozovna vyžaduje jiné vybavení kuchyně. Ke každé zakázce proto přistupujeme individuálně a velkokuchyni sestavíme přesně z těch prvků a spotřebičů, které v provozu využijete. A protože se snažíme poskytovat vám kompletní služby, nabízíme vám kromě spolehlivých spotřebičů také:

- Bezdotyková zařízení – baterie, splachovače, sprchy
-Nerezové doplňky – stoly, dřezy, umývátka
- Chemikálie pro kuchyňskou a personální hygienu

Suchý – Service vám zkrátka dodá vše, co pro bezpečný a ekonomický provoz velkokuchyně budete potřebovat. Veškeré vybavení kuchyně vám navíc nejen dodáme, ale také odborně smontujeme a uvedeme do provozu. Vlastníme také oprávnění pro opravy a montáže elektrických a plynových zařízení. Problémy s opravou drahých kuchyňských spotřebičů včetně vyhotovení potřebných zkoušek a revizí proto můžete nechat na nás. Firma, která se o vaši velkokuchyni postará od počáteční montáže až po servis porouchaných spotřebičů? To je Suchý – Service z Prahy.Zadavatelem microsite je firma 

Miroslav Suchý Tepelná čerpadla vzduch-vodaPronájem lešení Klatovy, lešenářské práce, doprava, montáže a demontáže lešení.

Pronájem lešení Klatovy, lešenářské práce, doprava, montáže a demontáže lešení

Malířské a natěračské práce Pelhřimov, nátěry fasád, speciální nátěry, malování pokojů, kanceláří.

Malířské a natěračské práce Pelhřimov, nátěry fasád, speciální nátěry, malování pokojů, kanceláří
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Sudové pivo z velkoskladu za výhodné ceny - půjčovna chlazení

L & M nápoje s.r.o.

Sudové pivo z velkoskladu za výhodné ceny - půjčovna chlazení

Společnost L & M nápoje s.r.o. je velkoobchod s nápoji, který se zabývá prodejem sudového piva za výhodné ceny v Opavě a okolí. Nabízíme také k zapůjčení výčepního chladicího zařízení.


Gastro zařízení z nerezu pro přepravu a vydávání teplých jídel

ABNER, a.s.

Gastro zařízení z nerezu pro přepravu a vydávání teplých jídel

Nabízíme široký sortiment nerezových výrobků pro gastro provozy, velkokuchyně a veřejné stravování - ABNER, a.s. Praha, Moravská Třebová


Prodej a pronájem strojů na bramborové spirály, spirálky z brambor

CORNiCO Company, s.r.o.

Prodej a pronájem strojů na bramborové spirály, spirálky z brambor

Spirálky jsou velmi oblíbené jak u dospělých tak u dětí. Firma Cornico Popcorn Company s.r.o. se zabývá prodejem i pronájmem strojů a příslušenství na výrobu bramborových spirál a spirálek z brambor.


Zapůjčení profesionálního gastronomického vybavení na oslavu, raut i párty

GAVONA GASTRO s.r.o

Zapůjčení profesionálního gastronomického vybavení na oslavu, raut i párty

Chcete pořádat rodinnou oslavu, raut nebo párty a nevíte kde si zapůjčit opravdu profesionální gastronomické vybavení? Firma GAVONA v Šumperku je vaše jistota.


Nerezová výroba na míru Jičín - atypická výroba nejen pro gastronomii

INZA Rohoznice s.r.o.

Nerezová výroba na míru Jičín - atypická výroba nejen pro gastronomii

Zabýváme se atypickou výrobou nerezových konstrukcí, nerezových zábradlí a schodišť, nerezová výroba pro potravinářský průmysl - INZA Rohoznice s.r.o. Jičín