Zadavatelem microsite je firma AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. Praha 2Výměna autoskel na počkání díky expresní montáži přímo v centru Prahy

Máte rozbité autosklo, ale potřebujete Vaše vozidlo mít stále k dispozici? Využijte služeb expresní montáže AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o., pobočky Praha 2 a nechte si autosklo vyměnit na počkání.Stačí, když necháte svůj vůz ráno v naší dílně, mezitím můžete jít do práce nebo si vyřídit pochůzky po Praze a v odpoledních hodinách si vyzvednout auto s vyměněných autosklem. Ušetříte tak nejen čas, ale také náklady na zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy Vašeho autoskla.

Přestože se jedná o expresní montáž autoskla, vaše bezpečnost je vždy na prvním místě. Dbáme správných technologických postupů a minimální doby pro zaschnutí používaných lepidel.
Výměnu autoskla urychluje i fakt, že na centrále naší společnosti je velkosklad autoskel, proto není nutné čekat na objednání správného typu, většinu autoskel máme skladem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výměna autoskla zdarma na pojišťovnu ve smluvním servisu s vyřízením formalit

Výměna autoskla zdarma na pojišťovnu ve smluvním servisu s vyřízením formalit

Máte na Vašem vozidle poškozené sklo vinou jiného účastníka silničního provozu? Autorizovaný servis AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. s pobočkou v Praze se postará o výměnu autoskla zdarma na pojišťovnu.