Zadavatelem microsite je firma BOMA PARKET s.r.o.


Podlahová prkna svým vzhledem nikdy nezklamou - reprezentativní vzhled pro Váš domov

Uvažujete, jakou podlahu vybrat? Chcete-li, aby působila stylově, doporučujeme uvažovat o podlahových prknech, které svým vzhledem nikdy nezklamou. Vyvolají vždy příjemnou atmosféru.Podlahová prkna nejsou už dávno výsadou chalup a chat, ale v dnešní době zdobí nejeden byt či kancelář, kde umocňují její reprezentativní vzhled.

Na skladě máme k dispozici široký výběr vzorů podlahových prken, vždy v nejvyšší kvalitě. Oblíbeným materiálem je dub a jasan.
Celkový konečný dojem z prkenné podlahy umocní jeho profesionální pokládka. Zvláštní efekt, tzv. "postaršení" získáte pomocí vykartáčování měkkých letokruhů.

Dřevěné podlahy skutečně skýtají mnoho možností, stačí jen rozvinout Vaši fantasii...

Dřevěné parkety a podlahy té nejvyšší kvality, to je BOMA PARKET


Dřevěné podlahy nebo parkety, parketové vlysy navozují pocit tepla a příjemnou atmosféru. Využijte jejich dlouhodobou životnost a atraktivní vzhled. Navštivte naši vzorkovnu.

Dřevěné podlahy


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Laminátové podlahy Egger přímo z velkoskladu

Laminátové podlahy Egger přímo z velkoskladu

Pokud uvažujete o koupi laminátové podlahy, velmi Vám doporučujeme značku Egger.


Čištění podlah - půjčovna strojů - Praha 5

Čištění podlah - půjčovna strojů - Praha 5

Díky profesionálnímu čištění podlah a půjčovně strojů pro jejich čištění máte možnost vrátit se o několik let zpět a obnovit zašlý lesk vaší podlahy. Jak na to? Stačí se obrátit na společnost BOMA PARKET Praha a využít naší půjčovny ...


Vinylová podlaha WINEO je zárukou německé kvality

Vinylová podlaha WINEO je zárukou německé kvality

Chcete, aby Vaše podlaha byla trendová a vysoce kvalitní? Pak bychom Vás rádi upozornili na vinylovou podlahu Design Line od německého výrobce WINEO. Jedná se o podlahu s neuvěřitelnou životností, která je nejen krásná na pohled, ale ...
>
>