Cyklotermické pekařské pece zvládnou každou pekařskou práciCyklotermické pekařské pece standard, které vám nabízíme, patří dlouhodobě k nejoblíbenějšímu druhu pekařských pecí.

Pekařská práce to jsou nejrůznější receptury, těsta a vůně čerstvě upečeného pečiva. Bez čeho se však žádný pekař neobejde? No přece bez kvalitní cyklotermické pekařské pece. Proto je tu společnost J4, která pro český ale i zahraniční trh dodává spolehlivé cyklotermické pekařské pece, ale i další pekařské a cukrářské linky.

Cyklotermické pekařské pece standard, které vám nabízíme, patří dlouhodobě k nejoblíbenějšímu druhu pekařských pecí. Jsou totiž velmi variabilní a skvěle poslouží menší pekárně i vytížené velkovýrobně. Cyklotermické pekařské pece vám dodáme s libovolnou výbavou i šíří pásu. Vybrat si můžete pás široký od 0, 6 až do 4 metrů. Vaši pec jsme schopni vybavit i zapařovací zónou, či hydraulickým napínáním pásu pro snazší údržbu pece. Stačí si vybrat, co je pro vaši provozovnu to pravé.

Pekařské pece standard z naší nabídky mají opravdu široké využití. Bez problému zpracují klasická bílá pšeničná těsta i ryze tmavé žitné varianty. Péct zde tak můžete všechny druhy pečiva od volně sázeného chleba a klasických rohlíků až po vánočky a mazance ve formách. Pečení v našich cyklotermických pecích je velmi rychlé a efektivní, za stejný čas tak upečete mnohonásobně více pečiva, které však zůstane stejně chutné a kvalitní. Chcete odvádět poctivou pekařskou práci, která bude zároveň ekonomická a rychlá? Pak vsaďte na cyklotermické pekařské pece standard od firmy J4.Zadavatelem microsite je firma 

J4 s.r.o.Hotel a restaurace u Martina Rožmberk nad Vltavou, ubytování, česká a jihošumavská kuchyně.

Hotel a restaurace u Martina Rožmberk nad Vltavou, ubytování, česká a jihošumavská kuchyně

Nosné ocelové konstrukce Olomouc, výroba svařenců, opracování, lakování a montáž.

Nosné ocelové konstrukce Olomouc, výroba svařenců, opracování, lakování a montáž
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Volné kapacity pro testování výroby trubek, hadiček, strun do 3D tiskárny, měření vnitřního a vnějšího průměru

COMPUPLAST s.r.o. Stroje pro vytlačování vyfukování plastů

Volné kapacity pro testování výroby trubek, hadiček, strun do 3D tiskárny, měření vnitřního a vnějšího průměru

Společnost COMPUPLAST s.r.o. Zlín má novou testovací linku na výrobu trubek, strun do 3D tiskárny. Využijte volné kapacity pro testování výroby na lince i měření vnitřního i vnějšího průměru.


Výroba pasterizačních stanic Chotěboř, výroba příjmových jednotek pro zpracování mléka

Global Servis, spol. s r.o. Průmyslové automatizace

Výroba pasterizačních stanic Chotěboř, výroba příjmových jednotek pro zpracování mléka

Specializuje se především na projektování a dodávky technologických zařízení pro mlékárny a provozy s tzv. "tekutou" produkcí - Global Servis, spol. s r.o. Chotěboř


Návrh, dodávka automatizovaných technologických celků

PROSPECT spol. s r.o.

Návrh, dodávka automatizovaných technologických celků

Na návrh a dodávky automatizovaných technologických celků, technického vybavení budov, elektrotechnických a ostatních technických zařízení se zaměřuje Firma PROSPECT spol. s r.o. v Ostravě.


Lyofilizátory PIGO – stroje na vakuové vymrazování potravin

SKANEKO Ing. Václav Kroupa

Lyofilizátory PIGO – stroje na vakuové vymrazování potravin

Stroje na vakuové vymrazování potravin, které zachovají barvu, chuť i živiny potravin, dodává firma SKANEKO z Třebíče. Prodáváme kvalitní lyofilizátory značky PIGO.


Pronájem i prodej stroje na výrobu popcornu, výrobník popcornu

CORNiCO Company, s.r.o.

Pronájem i prodej stroje na výrobu popcornu, výrobník popcornu

Popcorn nesmí chybět na žádné kulturní akci. Neváhejte a obraťte se na firmu CORNiCO Company, s.r.o., která poskytuje bezplatný pronájem i prodej strojů na výrobu popcornu.