Prostory pro školení v příjemném prostředí blízko centra PrahyJak zajistit, aby firemní školení bylo opravdu příjemné a zaměstnanci se na něm nenudili? Co takhle opustit stísněné prostory kanceláří a uspořádat školení v příjemném prostředí hotelu Pratol?

Malebná krajina a okolí hotelu vás i vaše firemní kolegy okouzlí stejně jako naše kuchyně a konferenční služby.

Prvním důvodem, proč uspořádat školení či jinou firemní akci právě v prostorách hotelu Pratol je jeho poloha. Nacházíme se v malém městečku Říčany, které nabízí klid a nádherný výhled na krajinu, ale zároveň je velmi blízko centru Prahy. Z metropole k nám po dálnici dojedete za pár minut, a přesto budete mít pocit, že jste v jiném světě.

Náš hotel nabízí opravdu skvěle vybavené a útulné prostory pro školení i další firemní akce. Máme k dispozici hned 4 salonky s kapacitou až 100 míst. Přesně si tak můžete zvolit školící místnost, která vám vyhovuje a uspořádat si stoly i další vybavení podle svých potřeb. V hotelu Pratol myslíme také na vaše technické zázemí a na přání vám obstaráme dataprojektor, televizor i další techniku, která se vám při pořádání školení bude hodit.

A protože po práci musí přijít i zábava, nabízíme vám zajištění kompletního servisu pro potěšení vašich chuťových pohárků i zábavu. Zajistíme vám lahodné občerstvení po celou dobu akce, ať už jde o honosnou večeři či malou svačinku ke kávě. Po skončení školení se pak můžete osvěžit v našem hotelovém bazénu, navštívit bohatý restaurační bar, nebo se pobavit během kulturního vystoupení. Krásné prostory pro školení a ještě mnohem víc? To je hotel Pratol.

Prodej hutního materiálu České Budějovice, uzavřené profily, trubky, plechy, válcované profily, sítě.

Prodej hutního materiálu České Budějovice, uzavřené profily, trubky, plechy, válcované profily, sítě

Vinařství Antonína Koníčka Znojmo, pořádáme ochutnávky vín s posezením, degustace vín.

Vinařství Antonína Koníčka Znojmo, pořádáme ochutnávky vín s posezením, degustace vín
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Romantické svatby na míru v Telči

HOTEL ANTOŇ s.r.o.

Romantické svatby na míru v Telči

Krásnou romantickou svatbu na míru pro Vás v Telči zorganizuje Hotel Antoň. Prožijte své jedinečné a výjimečné okamžiky v našem hotelu.


Užijte si rodinnou dovolenou na Moravě s komfortním ubytováním v hotelu s wellness

Hotel AVANTI****

Užijte si rodinnou dovolenou na Moravě s komfortním ubytováním v hotelu s wellness

Rodinný pobytový balíček Family s polopenzí na dvě noci v luxusních pokojích s možností navštívit wellness zdarma poskytuje Hotel AVANTI v Brně. Navíc dostanete hodiny bowlingu.


Řízená, neřízená degustace vína a  sabráž v hotelovém vinařství Ebenberg

Hotel Kurdějov a.s. Konferenční a relaxační centrum

Řízená, neřízená degustace vína a sabráž v hotelovém vinařství Ebenberg

Obohaťte teambuilding zážitkem ve formě degustace vína hotelového vinařství Ebenberg. Hotel Kurdějov zajistí řízenou nebo neřízenou degustaci vína pro Vaše kolegy včetně sabráže.


Hotel Skála Jablonec nad Nisou – ubytování na Silvestra v centru Malé Skály

Hotel Malá Skála s.r.o.

Hotel Skála Jablonec nad Nisou – ubytování na Silvestra v centru Malé Skály

Nabízíme výhodné ubytování na Silvestra v příjemném prostředí v srdci Českého ráje. Silvestrovský pobyt od 3 - 5 nocí, termín 27.12.2020 - 3.1.2021!


Ubytování pro firmy, zaměstnance v případě školení, semináře na Hotelu Rozkvět

Hotel Rozkvět - Josef Studnička Catering pro velké akce i menší oslavy

Ubytování pro firmy, zaměstnance v případě školení, semináře na Hotelu Rozkvět

Hotel Rozkvět ve Veselí nad Moravou nedaleko Hodonína je Vám k dispozici v případě pořádání školení, semináře pro zaměstnance, rezervujte si také ubytování, pro firmy zajistíme i stravování.