Zadavatelem microsite je firma T.U.S. s.r.o. Třebíčské uhelné skladyProdej uhelných paliv - sklad palivového dřeva, briket, uhlí, koksu

Na prodej uhelných paliv se zaměřuje firma T.U.S. s.r.o. na Třebíčsku - navštivte náš sklad, kde si vyberete palivové dřevo, brikety, hnědé, černé i kovářské uhlí nebo koks.Sháníte na zimu palivové dřevo, brikety nebo uhlí? Neváhejte a navštivte firmu T.U.S. s.r.o. na Třebíčsku - sklad v Krahulově.

Máme pro vás hnědé uhlí – kostka, ořech, a německé brikety. Dále pak černé uhlí kostka, ořech, kovářské uhlí, koks. Uhlí máme baleno v igelitových pytlech, které mají 20 kg. Na výběr je kostka, ořech 1, brikety, černé uhlí kovářské. Palivové dřevo máme dlouhé a krácené. Je baleno v pytlech po 15kg. Dřevěné brikety jsou dostupné v balení po 10kg a 20 kg ve tvaru hranolu, nebo válce.

Neváhejte a kontaktujte nás.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kvalitní a dlouho hořící německé brikety s vysokou výhřevností - prodej, dodávka

Kvalitní a dlouho hořící německé brikety s vysokou výhřevností - prodej, dodávka

Kvalitní a dlouho hořící německé brikety vás opravdu zahřejí. A kde je seženete? Ve společnosti T.U.S. s.r.o. - Třebíčské uhelné sklady. Zajistí vám jejich prodej i dodávku.


Vánoční sleva na uhelná paliva - uhlí, koks, brikety, palivové dřevo

Vánoční sleva na uhelná paliva - uhlí, koks, brikety, palivové dřevo

Využijte mimořádných vánočních slev na uhelná paliva! V Třebíčských uhelných skladech T.U.S. s.r.o si vyberete uhlí, koks, brikety nebo palivové dřevo dle vašich potřeb za skvělé ceny!


Prodej stavebních písků - betonářský a omítkový písek,  zahradní oblázky, kačírek

Prodej stavebních písků - betonářský a omítkový písek, zahradní oblázky, kačírek

Na prodej kvalitních stavebních písků je zde firma T.U.S. s.r.o. - Třebíčské uhelné sklady. Potřebujete betonářský či omítkový písek, zahradní oblázky nebo kačírek? U nás si vyberete vše!


Kvalitní dlouhohořící německé brikety,sortiment uhelných paliv

Kvalitní dlouhohořící německé brikety,sortiment uhelných paliv

Kvalitní dlouhohořící německé brikety seženete v Třebíčských uhelných skladech od firmy T.U.S. s.r.o. v Krahulově na Vysočině.