Obaly a obalové materiály pro úspěšné výrobky KladnoV dnešní době víme, že sebelepší výrobek nebude spotřebitelsky oblíbený, pokud nebude mít kvalitní a zajímavý obal. Při výrobě obalů je potřeba využívat kvalitních materiálů a nejmodernější techniky.

To vše najdete u společnosti Martin Peroutka, která se specializuje na obaly a obalové materiály.

Nabízíme kvalitní obalové materiály z naší výroby. Všechny mají hygienický atest a jsou tedy vhodné k okamžitému použití. Nabízíme několik druhů obalového materiálu:

- Bariérové fólie - obalové materiály určené pro balení potravinářských výrobků - zejména jako termoformovací, vakuové balení nebo balení pod ochrannou atmosférou. Zvyšují mikrobiální nezávadnost a prodlužují trvanlivost výrobku. Bariérové folie společnosti Martin Peroutka opatřujeme speciální patentovanou vrstvou a výsledkem je tak kvalitní obal, který vykazuje vysokou transparentnost a vynikající bariérové vlastnosti. To vše za příznivé ceny. Bariérové folie dodáváme v rolích v libovolných šířích.

- Svařitelné obaly v roli pro balicí stroje - jsou obalové materiály složené se dvou nebo více vrstev a jsou určeny pro balicí stroje. Obaly nepropouští plyny ani vodní páry, jsou pevné, snadno potiskovatelné a umožňují například opakovatelnou uzavíratelnost sáčků.

- Papírové obaly - tento typ obalových materiálů využijete při balení čajových sáčků na balicích strojích. Díky metodě rádlování vytvoříte dokonalý sáček ze speciálního papíru.

Veškeré obaly a obalové materiály potiskujeme technologií flexotisku. Součástí naší výrobny je 7 flexotiskových rotačních strojů, které tisknou až 10 barev. Výsledkem je tak vytvoření kvalitního obalu s vysokým rozlišením, sytými barvami a prvotřídního materiálu. Flexotisk navíc umožňuje oboustranný potisk, kovoražbu za horka i studena, tisk do lepidla a mnoho dalších užitečných funkcí.

Ve společnosti Martin Peroutka vám garantujeme vysokou kvalitu obalů a obalových materiálů, precizní postupy a také rychlou dobu dodání. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci.Zadavatelem microsite je firma 

Tiskárna Martin PeroutkaSkleněné příčky, prosklené příčky s žaluzií, skleněné dveře v hliníkovém rámu, příčky rámové a bezrámové, mobilní příčky.

Skleněné příčky, prosklené příčky s žaluzií, skleněné dveře v hliníkovém rámu, příčky rámové a bezrámové, mobilní příčky

Obec Věžky - malá obec v okrese Přerov s novou knihovnou i dětským hřištěm.

Obec Věžky - malá obec v okrese Přerov s novou knihovnou i dětským hřištěm
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Univerzální LDPE fólie Plotfol mezi záhony, pod ploty proti prorůstání trávy a plevele

CENTROPLAST, s.r.o. Výrobce obalového materiálu

Univerzální LDPE fólie Plotfol mezi záhony, pod ploty proti prorůstání trávy a plevele

Výrobce LDPE folií - firma Centroplast, s.r.o. z regionu Uherské Hradiště, dodává i univerzální LDPE fólii Plotfol, která je vhodná mezi záhony a pod ploty proti prorůstání trávy a plevele.


Vstřikování plastů Pardubice -  lisy Arburg a Engel pro zpracování termoplastů

TVAR výrobní družstvo Pardubice Zpracování plastů Pardubice

Vstřikování plastů Pardubice - lisy Arburg a Engel pro zpracování termoplastů

Zajistíme zpracování termoplastů na vstřikovacích lisech Arburg a Engel, možnost použití forem vyrobených v naší nástrojárně nebo dodané zákazníkem.


Krabičky na cukroví, čajové pečivo a další cukroviny – celoroční, vlastní nebo vánoční design

ASTERA G, s.r.o. Papírové obaly - tisk - vydavatelství

Krabičky na cukroví, čajové pečivo a další cukroviny – celoroční, vlastní nebo vánoční design

Krabičky v celoročním nebo vánočním designu vhodné na cukroví, pro balení čajového pečiva nebo různých druhů výběrových cukrovinek má ve svém bohatém sortimentu společnost ASTERA G, s.r.o.


Kartonáž, výroba obalů z lepenky, prodej kartonových výrobků

Karton plus spol. s.r.o.

Kartonáž, výroba obalů z lepenky, prodej kartonových výrobků

Firma Karton plus spol. s.r.o., výrobce kartonáže, krabic, obalů z lepenky dodává a prodává kartonové výrobky všeho druhu v Prostějově i v Olomouci. Zabýváme se výrobou kartonových obalů na zakázku.


Kartónové klopové krabice – bohatý výběr třívrstvých, pětivrstvých a skládacích

Model Pack Shop Bratislava

Kartónové klopové krabice – bohatý výběr třívrstvých, pětivrstvých a skládacích

Obrovský výběr kartónových, klopových krabic v různých provedeních a rozměrech jako třívrstvé, pětivrstvé, skládací a další má ve svém širokém sortimentu Model Pack Shop Bratislava.