Obaly a obalové materiály pro úspěšné výrobky KladnoV dnešní době víme, že sebelepší výrobek nebude spotřebitelsky oblíbený, pokud nebude mít kvalitní a zajímavý obal. Při výrobě obalů je potřeba využívat kvalitních materiálů a nejmodernější techniky.

To vše najdete u společnosti Martin Peroutka, která se specializuje na obaly a obalové materiály.

Nabízíme kvalitní obalové materiály z naší výroby. Všechny mají hygienický atest a jsou tedy vhodné k okamžitému použití. Nabízíme několik druhů obalového materiálu:

- Bariérové fólie - obalové materiály určené pro balení potravinářských výrobků - zejména jako termoformovací, vakuové balení nebo balení pod ochrannou atmosférou. Zvyšují mikrobiální nezávadnost a prodlužují trvanlivost výrobku. Bariérové folie společnosti Martin Peroutka opatřujeme speciální patentovanou vrstvou a výsledkem je tak kvalitní obal, který vykazuje vysokou transparentnost a vynikající bariérové vlastnosti. To vše za příznivé ceny. Bariérové folie dodáváme v rolích v libovolných šířích.

- Svařitelné obaly v roli pro balicí stroje - jsou obalové materiály složené se dvou nebo více vrstev a jsou určeny pro balicí stroje. Obaly nepropouští plyny ani vodní páry, jsou pevné, snadno potiskovatelné a umožňují například opakovatelnou uzavíratelnost sáčků.

- Papírové obaly - tento typ obalových materiálů využijete při balení čajových sáčků na balicích strojích. Díky metodě rádlování vytvoříte dokonalý sáček ze speciálního papíru.

Veškeré obaly a obalové materiály potiskujeme technologií flexotisku. Součástí naší výrobny je 7 flexotiskových rotačních strojů, které tisknou až 10 barev. Výsledkem je tak vytvoření kvalitního obalu s vysokým rozlišením, sytými barvami a prvotřídního materiálu. Flexotisk navíc umožňuje oboustranný potisk, kovoražbu za horka i studena, tisk do lepidla a mnoho dalších užitečných funkcí.

Ve společnosti Martin Peroutka vám garantujeme vysokou kvalitu obalů a obalových materiálů, precizní postupy a také rychlou dobu dodání. Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci.Zadavatelem microsite je firma 

Tiskárna Martin PeroutkaKontaktujte nás
captcha

Související microsite
Dárkové krabice a tašky z papíru – originální a dekorativní způsob jak obdarovat blízké

Karton plus spol. s.r.o.

Dárkové krabice a tašky z papíru – originální a dekorativní způsob jak obdarovat blízké

Originální a dekorativní způsob jak obdarovat blízké formou dárkové krabice nebo tašky z papíru umožňuje nejen pro okolí Olomouce a Prostějova společnost Karton plus spol. s.r.o.


Demižony, plastové sudy, drtiče, lisy na ovoce, měřící potřeby-eshop, prodej

agro-centrum Petr Trojan Zemědělská, zahradní, komunální technika

Demižony, plastové sudy, drtiče, lisy na ovoce, měřící potřeby-eshop, prodej

Navštivte eshop, nebo prodejnu Agro-centrum Uherský Brod a pořiďte vše potřebné pro zpracování ovoce - demižony, plastové sudy, drtiče, lisy na ovoce, měřící potřeby na kvas, mošt.


Výroba teplem smršťovací fólie na balení zboží-i atypický rozměr

CENTROPLAST, s.r.o. Výrobce obalového materiálu

Výroba teplem smršťovací fólie na balení zboží-i atypický rozměr

Ideální pro balení zboží je využití teplem smršťovací fólie. Dodavatelem z regionu Uherské Hradiště je firma Centroplast, výroba i atypických rozměrů.


Krabice na dorty, zákusky, víno – široký výběr hotových krabiček z vlastní výroby

ASTERA G, s.r.o. Papírové obaly - tisk - vydavatelství

Krabice na dorty, zákusky, víno – široký výběr hotových krabiček z vlastní výroby

Široký výběr hotových krabiček, krabice na dorty, zákusky a víno v kvalitním provedení vyrábí a prodává na svém e-shopu společnost ASTERA G, s.r.o.


Výroba konfekce – sáčky a proložky z bublinkové a hladké fólie nebo pěnového polyethylenu

HB pack s.r.o.

Výroba konfekce – sáčky a proložky z bublinkové a hladké fólie nebo pěnového polyethylenu

Na specializovanou výrobu konfekce zahrnující výrobu sáčků, proložek a přířezů z bublinkové a hladké fólie či polyethylenu v různých provedeních se zaměřují odborníci společnosti HB pack s.r.o.