Pneumatické prvky, solenoidové ventily Asco, pneumatické válce a pohony Aventics

Roman Juřík

Pneumatické prvky, solenoidové ventily Asco, pneumatické válce a pohony Aventics

U společnosti Roman Juřík z Ostravy pořídíte jak různorodé průmyslové armatury, tak produkty Aventics do automatizovaných provozů a oblasti pneumatiky či solenoidové ventily a pneumatické prvky Asco, pro jejichž distribuci jsme získali oficiální zastoupení na českém trhu.

Kontrolní, obchodní či přesné váhy - eshop - Dynamická kontrolní váha CWHmaxxVítáme Vás v našem eshopu, kde najdete kontrolní, obchodní či přesné váhy pro Váš obchod.

V potravinářském, ale i v ostatních průmyslech hraje důležitou roli přesnost vážení. I jediný kilogram navíc, mnohdy i gram, může způsobit závažné a nákladné škody. Věřte proto jen osvědčeným dodavatelům vah, u kterých si můžete být jisti, že cokoliv zvážíte vždy naprosto přesně. Důvěřujte proto společnosti BIZERBA, specialistovi nejen na přesné a obchodní váhy.

Nejlepší na tom je, že ani nemusíte dojíždět do naší pobočky. Provozujeme totiž e-shop, ve kterém si vyberete váhu přesně podle vašich představ. Pokud si nevíte rady s výběrem, stačí nás kontaktovat, sdělit vaše požadavky a přání a my vám vybereme optimální třeba obchodní váhu (nebo jinou) přesně pro vaše potřeby. Pro naše zákazníky máme připravený bohatý výběr kontrolních a přesných vah.

Kontrolní váhy využijete zejména v potravinářském průmyslu, kde často rozhodují i pouhé miligramy. Nabízíme několik modelů, které se od sebe liší několika vlastnostmi. Nabízíme například:

- Kontrolní váha CWE – ideální pro použití na výrobních linkách v potravinářském průmyslu. Její funkce se dají optimalizovat přesně podle vašich požadavků. Její součástí je pohyblivý pás, díky němuž se kontrolní váha snadno připojí k vaší stávající lince. Váha zaznamenává všechny hodnoty, které zapisuje buď na USB disk, nebo rovnou vytiskne.

- Kontrolní váha XRE – váha fungující na principu rentgenu. Detekuje nekovové nečistoty a zároveň přesně váží a kontroluje veškeré vizuální parametry (balení, barvy, čárové kódy, apod.).
V e-shopu společnosti BIZERBA můžete najít také přesné váhy:

- Model EL-3 – obsahuje displej, který zobrazuje veškeré naměřené hodnoty. Ty zároveň ukládá do paměti.
- Model IBK/ITK – průmyslová přesná váha
- Dynamická kontrolní váha CWHmaxxZadavatelem microsite je firma 

BIZERBA Czech & Slovakia s.r.o.Ambulantní léčba hemoroidů a análních trhlin.

Renovace mramorových podlah a schodů.

Renovace mramorových podlah a schodů
Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Přesná dílenská měřidla - posuvná, sínusová, kontrolní, speciální, koncové měrky

VABEX s.r.o. Vybavení kovoobráběcích dílen Zlín

Přesná dílenská měřidla - posuvná, sínusová, kontrolní, speciální, koncové měrky

Společnost VABEX prodává přesná měřidla od světových výrobců. Prodejna je ve Vizovicích u Zlína. Vyberte si u nás měřidla dílenská, speciální, kontrolní, posuvná a další.


Technologie MaR, systémy měření a regulace - realizace a instalace

ELMAR group spol. s r.o.

Technologie MaR, systémy měření a regulace - realizace a instalace

Realizace a instalace technologie MaR v Prostějově i Brně zajišťuje ELMAR group, s.r.o. Ta se zabývá systémy měření a regulace vytápění malého domu i řízení centrálního zdroje vytápění celého města.


IRIS: spektrofotometr, který přináší novou úroveň přesnosti a flexibility

Hanna Instruments Czech s r.o. Laboratorní přístroje eshop

IRIS: spektrofotometr, který přináší novou úroveň přesnosti a flexibility

Chcete dosáhnout nové úrovně přesnosti ve své laboratoři? Seznamte se s VIS spektrofotometrem IRIS, který kombinuje moderní technologie s uživatelskou přívětivostí.


Přesné a neovlivnitelné měření vody od vodoměrů Maddeo SMARTmD

Maddeo CZ s.r.o. Vodoměry a měřiče tepla

Přesné a neovlivnitelné měření vody od vodoměrů Maddeo SMARTmD

Nová generace vodoměrů Maddeo, verze SMARTmD od společnosti MADDEO CZ s.r.o., to jsou přesné a neovlivnitelné vodoměry s LCD displejem a integrovaným radiovým modulem.


Návrh, dodávka automatizovaných technologických celků

PROSPECT spol. s r.o.

Návrh, dodávka automatizovaných technologických celků

Na návrh a dodávky automatizovaných technologických celků, technického vybavení budov, elektrotechnických a ostatních technických zařízení se zaměřuje Firma PROSPECT spol. s r.o. v Ostravě.