Kabely, kabelážní a anténní systémy pro efektivní komunikaci (Praha)Moderní doba přímo vyžaduje, abyste se podřizovali jejím trendům v oblasti výpočetní techniky.

My vám zajistíme první krok k dosažení plného připojení k moderním technologiím. Jsme KABEL Trade Praha a pro naše zákazníky máme zajištěné komplexní služby v oblasti kabelážních a anténních systémů.

Abychom dosáhli co největší kvality našich služeb, spolupracujeme se společností Nexans Cabling Solutions, která se zaměřuje na vývoj inteligentního management systému, a dodáváme vám kompletní řadu produktů a přidaných služeb v oblasti kabelážních systémů. Datovým centrům tak nabízíme kompletní řešení chlazení, hašení, monitoringu a napájení vašich technologií uvnitř rozvaděčů. Díky kabelážním systémům společnosti KABEL Trade Praha docílíte snížení provozních nákladů vaší serverovny nebo datového centra. Nabízíme vám výrobky jako:

- Datové kabely
- Patch kabely i panely
- Moduly GG-45
- Optické kabely vany, spojky, konektory, apod.
- Zdroje záložního napájení
- A mnoho dalších

Bezdrátová komunikace a spojení je naším koníčkem i prací. Neustále sledujeme nové trendy a přizpůsobujeme jim výrobu. Specializujeme se také na anténní systémy pro mobilní komunikace, mikrovlnné anténní systémy i anténní systémy pro televizní a rozhlasové vysílání. Díky službám KABEL Trade Praha tak budete neustále v centru dění.

Sháníte jen jeden konkrétní komponent kabelážních nebo anténních systémů? Nebo víc druhů a kusů a nechce se vám objíždět jednoho dodavatele za druhým? Pak navštivte e-shop KABEL Trade Praha. V něm najdete spoustu zboží, které zaručeně využijete. Nabízíme vám nejrůznější datové kabely a komponenty LAN, rozvaděče a doplňky, napájecí panely, koaxiální kabely a mnoho dalších. Vybírejte i vy v našem přehledném a pohodlném e-shopu a váš kabelážní i anténní systém bude vždy plně funkční.Zadavatelem microsite je firma 

KABEL Trade Praha s.r.o.Obec Vatín, okres Žďár nad Sázavou, naučná stezka okolo Zelené hory, Ski areál Harusův kopec.

Obec Vatín, okres Žďár nad Sázavou, naučná stezka okolo Zelené hory, Ski areál Harusův kopec

Wellness hotel Filipov okres Hodonín, rekreační středisko na jižní Moravě, pořádání svateb.

Wellness hotel Filipov okres Hodonín, rekreační středisko na jižní Moravě, pořádání svateb
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Výroba rozvaděčů, rozvodnic a rozvaděčových skříni na zakázku dle přání klienta

DK-ELVIS s.r.o.

Výroba rozvaděčů, rozvodnic a rozvaděčových skříni na zakázku dle přání klienta

Pro výrobu rozvaděčů, rozvodnic a rozvaděčových skříni na zakázku, přesně dle Vašich potřeb kontaktujte společnost DK-ELVIS s.r.o., která sídlí v Ostravě. Vhodné pro všechna odvětví průmyslu.


Satelitní technika - montáž satelitu, antény, aktivace Skylink, přechod na DVB-T2

AK elektro, s.r.o. Prodej domácích spotřebičů Letovice

Satelitní technika - montáž satelitu, antény, aktivace Skylink, přechod na DVB-T2

AK elektro, s.r.o. Letovice je specializovanou prodejnou s elektrospotřebiči a také zajištuje montáž satelitní techniky, satelitu, antény DVB-S2, DVB-T2 a aktivaci služby Skylink v regionu Blansko.


GEOS – průmyslové a venkovní skříně – odolné, flexibilní a bezpečné

SPELSBERG spol.s r.o. Elektroinstalační materiál Praha

GEOS – průmyslové a venkovní skříně – odolné, flexibilní a bezpečné

Výrobce a zároveň prodejce kvalitních elektroinstalačních průmyslových venkovních skříní, které jsou vysoce odolné vůči venkovním vlivům, profesionální služby od firmy Spelsberg spol. s.r.o.


DC/DC měniče napětí VITEC

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. Elektromechanické a elektronické díly

DC/DC měniče napětí VITEC

Společnost Vienna Components Trading, s.r.o. nabízí zákazníkům sortiment kvalitních DC/DC měničů napětí ve standardních průmyslových pouzdrech od spolehlivého dodavatele VINTEC.


Kabely pro přenos dat - pro průmyslový ethernet ETHERLINE, datové kabely UNITRONIC, optokabely HITRONIC

LAPP Czech Republic s.r.o. Výrobce kabelů, kabelové konfekce

Kabely pro přenos dat - pro průmyslový ethernet ETHERLINE, datové kabely UNITRONIC, optokabely HITRONIC

Distribuci kabelů, nejen v oblasti datové komunikace, zajišťuje společnost LAPP Czech Republic s.r.o. Dodáme kabely pro přenos dat: ETHERLINE pro Ethernet, optokabely HITRONIC, datové kabely UNITRONIC