Zadavatelem microsite je firma BOMA PARKET s.r.o.


Laminátové podlahy Egger přímo z velkoskladu

Pokud uvažujete o koupi laminátové podlahy, velmi Vám doporučujeme značku Egger.Právě nyní jsou k dispozici novinky, které vychází vstříc požadavkům uživatelů těchto laminátových podlah. Vybírat nyní můžete z kolekce 31 podlah, které jsou určeny pro obytné prostory všeho druhu. Dekory jsou parketové, 1-lamelové či "venkovského" charakteru díky hluboce rustikálnímu ražení povrchu.
Samozřejmostí je antistatická úprava laminátových podlah Egger.

Pro Vaše koupelny a vlhké prostory je k dispozici speciální kolekce, která je nyní dostupná v nových, moderních dekorech.

V našich vzorkovnách podlah naleznete široký výběr těchto podlah.
Stará kolekce Egger Emotion se doprodává.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Laminátové podlahy Egger - odolné plovoucí podlahy


Široká nabídka laminátových podlah Egger. Plovoucí laminátové podlahy nabízíme v moderních dekorech. U nás si vybere kvalitní laminátovou podlahu každý!

Plovoucí laminátové podlahy v moderních dekorech


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Podlahová prkna svým vzhledem nikdy nezklamou - reprezentativní vzhled pro Váš domov

Podlahová prkna svým vzhledem nikdy nezklamou - reprezentativní vzhled pro Váš domov

Uvažujete, jakou podlahu vybrat? Chcete-li, aby působila stylově, doporučujeme uvažovat o podlahových prknech, které svým vzhledem nikdy nezklamou. Vyvolají vždy příjemnou atmosféru.


Čištění podlah - půjčovna strojů - Praha 5

Čištění podlah - půjčovna strojů - Praha 5

Díky profesionálnímu čištění podlah a půjčovně strojů pro jejich čištění máte možnost vrátit se o několik let zpět a obnovit zašlý lesk vaší podlahy. Jak na to? Stačí se obrátit na společnost BOMA PARKET Praha a využít naší půjčovny ...


Vinylová podlaha WINEO je zárukou německé kvality

Vinylová podlaha WINEO je zárukou německé kvality

Chcete, aby Vaše podlaha byla trendová a vysoce kvalitní? Pak bychom Vás rádi upozornili na vinylovou podlahu Design Line od německého výrobce WINEO. Jedná se o podlahu s neuvěřitelnou životností, která je nejen krásná na pohled, ale ...
>
>