Zastřešení bazénů výroba montáž hlinková nerezová konstrukce

Dodáváme zastřešení z klasických hliníkových profilů, ale také zastřešení z nerezových jeklů, zakrytí je též MAKROLONEM.

Dodávané typy zastřešení (obrázky všech na našich www stránkách)

Elegant
Tento nízký typ zastřešení se uplatní všude tam, kde je požadavek nenarušit stávájící architektonicky vyvážený vzhled zahrady a okolí bazénu, přičemž veškeré výhody zastřešeného bazénu zůstávají zachovány.

Imperia
Univerzální zastřešení bazénu, které je možno volit od nízkého provedení až po podchozí halu s velkým vnitřním prostorem a neomezujícím přístupem k bazénu ze všech stran.

Universe
Klasický typ zastřešení zajišťuje veškeré výhody spojené s údržbou a ohřevem vody bazénu. Díky snadnému a rychlému přesunu segmentů za bazén nenarušuje ráz přírodního koupaliště pod širým nebem a zároveň umožňuje koupání v uzavřeném prostoru zastřešení.

Ravena
Elegantní provedení zakrytí bazénu pomocí přesunovatelných obloukových segmentů v kombinaci se svislou podélnou stěnou dává prostor pro využití tří stran kolem bazénu.

Laguna
Typ zastřešení Laguna vytváří nad bazénem skládací halu s možností přesunutí také mimo plochu bazénu a díky své stejné podchodné výšce po celé ploše neomezuje pohyb v uzavřeném prostoru.

Style
Zastřešení bazénu je možné realizovat s jednou pojezdovou dráhou umístěnou na kolmé stěně.

Orient
Kopulovitý tvar zastřešení bazénu zajišťuje vysoký příjem sluneční energie během celého dne. Dostatečná výška kopule až k okrajů bazénu nezmenšuje vnitřní prostor v bazénu. Předností tohoto řešení je možnost otevřít více než 1/3 kruhového zastřešení a tím regulovat teplotu vzduchu a vody v bazénu v horkých dnech.Zadavatelem microsite je firma 

Ondřej Purtig Bazény MachovLuděk Tošenovjan - světlíky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Spouštěcí garnýže Praha – pohodlné a bezpečné věšení záclon bez štaflí

Záclony - Ladislav Daněk

Spouštěcí garnýže Praha – pohodlné a bezpečné věšení záclon bez štaflí

Obáváte se úrazu při věšení záclon nebo jen hledáte pohodlnější cestu bez nutnosti šplhání na štafle? Pak Vás určitě nadchne nabídka spouštěcích garnýží od firmy Ladislav Daněk z Prahy.


Legrační potisky na oblečení pro sportovní či zájmové kluby

Reklamní potisk, s.r.o.

Legrační potisky na oblečení pro sportovní či zájmové kluby

Společnost Reklamní potisk s.r.o. z Telče poskytuje tematické legrační potisky na oblečení pro sportovní či zájmové kluby.


Gumokovové díly, dorazy, pouzdra různých tvarů a rozměrů - výroba na zakázku

ZD Myslejovice, družstvo AGROGUM

Gumokovové díly, dorazy, pouzdra různých tvarů a rozměrů - výroba na zakázku

Výrobou na zakázku gumokovových dílů jako jsou dorazy, pouzdra, spojky a další výrobky různých tvarů a rozměrů se zabývá ZD Myslejovice - AGROGUM u Prostějova.


Výroba a povrchové úpravy odlitků ze šedé litiny pro strojírenský, automobilový a stavební průmysl

SLÉVÁRNA ANAH Prostějov, s.r.o.

Výroba a povrchové úpravy odlitků ze šedé litiny pro strojírenský, automobilový a stavební průmysl

Společnost Slévárna ANAH Prostějov se zabývá výrobou a povrchovou úpravou odlitků ze šedé litiny pro strojírenský, automobilový a stavební průmysl, dále pro výrobu armatur a čerpadel.


Výroba, řezání výpalky o síle 1-200 mm

Zekof, s.r.o.

Výroba, řezání výpalky o síle 1-200 mm

Společnost Zekof s.r.o. se zabývá kovoobráběním, soustružením, frézováním a provádí další obráběcí práce včetně výroby výpalků o síle 1-200 mm.