Zadavatelem microsite je firma Fasádní lešení Praha Jumar-lešení.s.r.o.


Sháníte pronájem fasádního lešení v Praze?

Neutrácejte za fasádní lešení, pronajměte si ho u nás! Plánujete rekonstrukci domu včetně nové fasády?Kvalitní a bezpečné lešení Praha


Tak to budete potřebovat kvalitní a bezpečné lešení.

Firma Jumar – lešení vám v Praze a okolí nabízí to nejlepší fasádní lešení jednorázově i k dlouhodobému pronájmu.

V naší firmě lešení skutečně rozumíme. Nabízíme vám tak kvalitní fasádní lešení LAYHER BLITZ. Toto moderní a lehké hliníkové lešení je typické svojí jednoduchou bezšroubovou konstrukcí. Montáž i demontáž celého lešení je tak velmi rychlá a zvládne ji každý. Fasádní lešení LAYHER BLITZ je ale i přes svou jednoduchou konstrukci pevné a zaručí vám bezpečnost za každých okolností.

Firma Jumar – lešení však nenabízí pouze spolehlivá fasádní lešení. Pronajmout si u nás můžete také variabilní systém lešení LAYHER ALLROUND, vhodné pro práci v průmyslu. Oba typy lešení můžeme libovolně zkombinovat a vytvořit vám přesně na míru také tyto druhy lešení:

- Pojízdné lešení
- Modulové lešení
- Zastřešení staveb

Lešení z naší nabídky zvládnou i ty nejtěžší podmínky a plně se přizpůsobí vašim požadavkům. Stačí si vybrat, který druh lešení vám vyhovuje a jednoduše si ho sestavit. Kde pronajmout spolehlivé fasádní lešení pro váš rodinný dům, ale i lešení pro rekonstrukci velké průmyslové haly? Jedině u firmy Jumar – lešení z Prahy.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zastřešení staveb Praha pomocí lehkého hliníkového lešení

Zastřešení staveb Praha pomocí lehkého hliníkového lešení

Zastřešíme stavby v Praze pomocí lehkého hliníkového lešení.


Pronájem hliníkového lešení Praha - včetně montáže a demontáže a dopravy - skvělé ceny!

Pronájem hliníkového lešení Praha - včetně montáže a demontáže a dopravy - skvělé ceny!

Stavíte nebo opravujete dům a sháníte půjčovnu lešení? Společnost JUMAR - lešení s.r.o. z Prahy nabízí pronájem kvalitního hliníkového lešení včetně montáže, demontáže a dopravy za skvělé ceny.


Pronájem fasádního lešení Praha - lehká hliníková konstrukce pro každou stavbu

Pronájem fasádního lešení Praha - lehká hliníková konstrukce pro každou stavbu

Pronajímáme fasádní lešení sestavené z lehké hliníkové konstrukce, která se hodí pro každou stavbu. Naše centrum naleznete na Praze 9
>
>