Zadavatelem microsite je firma VYSTO Kobylí, s.r.o.


Ochrana stožárů veřejného osvětlení a ocelových sloupůNové řešení ochrany stožárů veřejného osvětlení proti korozivním vlivům okolí.

Na problematiku vlivu prostředí na stožáry bych Vám nabídnout novou alternativu, jak těmto vlivům předejít a zvýšit užitnou hodnotu stožárů, která ve zvláště agresivním prostředí  (chemické závody, parky s větším pohybem pejskařů, vozovky, chodníky a cyklostezky ošetřované v zimním období solením atd.) má zásadní vliv na prodloužení životnosti stožárů.

Pokud Vás trápí problémy s korozí ocelových stožárů Veřejného osvětlení zapříčiněné vlivem zemní vlhkosti, solením komunikací v zimním období, agresívním působením psích exkrementů, bludných proudů, mechanickým poškozením žárového zinku atd. nabízíme Vám nové řešení moderní technologií TPÚ, na které máme Osvědčení o zápisu ochranné známky z Úřadu průmyslového vlastnictví č.spisu O-468476 – zápis do rejstříku, číslo zápisu 309928.

Stožáry opatřené Termoplastickou povrchovou úpravou TPÚ (termoplastickým práškovým povlakem – nejedná se o klasický nátěr ani plastovou folii či oddělitelnou vrstvu) jsou ošetřeny povlakem odolným proti oprýskání, který poskytuje výbornou ochranu proti korozi a UV záření bez základového nátěru.

Jedná se o povrchovou úpravu ocelových stožárů nanesením termoplastického práškového povlaku tl. 0, 35 – 0, 40 mm, který se vlivem vysoké teploty spojí.
Vzniklé spojení má velmi vysokou adhezi, tj. dokonalé spojení s podkladem s proniknutím do struktury materiálu.
V porovnání s používáním doposud klasickou povrchovou úpravou aplikovanou nátěry nebo Komaxitem – práškovou barvou, nedochází k oprýskání, degeneraci povrchu vlivem UV a povětrnostních vlivů, tak že není třeba nátěr průběžně obnovovat.

Výhody Termoplastické povrchové úpravy – TPÚ

je odolný proti povětrnostním vlivům a UV záření
je odolný proti prostupnosti tekutin a jejich vzlínání
je odolný proti kyselinám a zásadám
nelze je sloupnout
snižuje hodnotu tzv. rosného bodu (vhodné pro vnitřní části stožárů)
má samočistící schopnost v běžném provozu znečištění
je možno provádět v několika základních barevných provedeních
dlouhá doba životnosti (střední doba životnosti je 25 let) v kombinaci s povrchovou úpravou stožáru žárového zinkování se životnost stožáru posunuje na více jak 30 let
zvyšuje se dielektrická pevnost neživých částí elektrického zařízení – stožáru (38 KV /mm) a měrný odpor povrchu stožáru ( 1012 ohmu/cm)
povrchové poškození je opravitelné se zachováním původních vlastností
není třeba provádět další povrchovou úpravu ani průběžnou údržbu nátěry nebo montáží plastových patic.

Je možno provádět několik variant aplikací TPÚ stožáry, ale poměr užitná hodnota a cena je nevhodnější ji aplikovat na kompletní část stožáru vetknutého v zemi a do výše spodní části dvířek (podle normy standardně 60 cm nad zemí).
Dále je možné aplikovat buď vně stožáru, nebo po první stupeň přelisu stožáru, ale to už je pak spíše jen dekorativní prvek aplikace.

Bohužel v současné době nelze TPÚ aplikovat na stávající stožár, na což máme opakovaně několik dotazů týdně od správců VO v obcích a městech.

Karel Müller
VYSTO KOBYLÍ s.r.o.
www.vysto.cz
muller@vysto.cz

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Venkovní svítidlo STAR je vhodné jak na přechody, tak na dětské hřiště

Venkovní svítidlo STAR je vhodné jak na přechody, tak na dětské hřiště

Osvětlete si špatně viditelná, ale frekventovaná venkovní místa jako jsou dětská hřiště či přechody moderními LED svítidly z řady STAR, které zakoupíte v prodejně VYSTO Kobylí, s.r.o. nedaleko Brna.


Osvětlovací sadové stožáry vetknuté, paticové, bezpatincové

Osvětlovací sadové stožáry vetknuté, paticové, bezpatincové

Osvětlovací sadové stožáry vetknuté, paticové, bezpaticové, jedenkrát a dvakrát osazené od firmy VYSTO Kobylí, s.r.o. v Šakvicích.


Svítidla pro osvětlování motoristických a veřejných komunikací

Svítidla pro osvětlování motoristických a veřejných komunikací

Svítidla pro osvětlování motoristických a veřejných komunikací, veřejné osvětlení, světelné signalizace, ocelové story pro osvětlení od firmy VYSTO Kobylí, s.r.o.v Šakvicích.


Veřejné osvětlení, pouliční sloupy veřejného osvětlení, silniční stožáry

Veřejné osvětlení, pouliční sloupy veřejného osvětlení, silniční stožáry

Hledáte-li firmu zabývající se výrobou a dodávkou veřejným osvětlením, sloupy pro pouliční osvětlení, silničními stožáry? Pak se obraťte na společnost VYSTO Kobylí, s.r.o. v Šakvicích, která nabízí ocelové sloupy a stožáry pro pouliční ...


Moderní solární LED svítidlo do zahrad, na parkoviště nebo do venkovních prostor

Moderní solární LED svítidlo do zahrad, na parkoviště nebo do venkovních prostor

Pořiďte si moderní solární LED svítidlo s polohovatelným solárním panelem, které osvětlí Vaši příjezdovou cestu, firemní parkoviště nebo zahradu


Veřejné osvětlení - výroba a dodávka svítidel, výrobky pro osvětlování vozovek a ulic

Veřejné osvětlení - výroba a dodávka svítidel, výrobky pro osvětlování vozovek a ulic

Veřejné osvětlení - výroba a dodávka svítidel, výrobky pro osvětlování vozovek, ulic, náměstí, parků, parkovacích ploch, průmyslových a provozních ploch od firmy VYSTO Kobylí, s.r.o. v Šakvicích.


Ocelové stožáry, výroba ocelových stožárů a sloupů k  veřejné světelné signalizaci

Ocelové stožáry, výroba ocelových stožárů a sloupů k veřejné světelné signalizaci

Ocelové stožáry, výroba ocelových stožárů a sloupů k veřejné světelné signalizaci a veřejnému osvětlení od firmy Vysto Kobylí, s.r.o. - dodávka kompletního materiálu pro veřejné osvětlení.


Ocelové sloupy, stožáry jižní Morava

Ocelové sloupy, stožáry jižní Morava

Hledáte firmu, která vyrábí a dodává ocelové sloupy a potřebujete dodat stožáry pro veřejné osvětlení? Společnost VYSTO Kobylí, s.r.o. se sídlem v Šakvicích na jižní Moravě vyrábí a dodává Ocelové sloupy. Vyrobené ocelové sloupy ...
>
>
>