Průmyslové rohože, plastové podlahy, protiskluzová ochrana, velkoobchod, e-shop

FLOMAT s.r.o.

Průmyslové rohože, plastové podlahy, protiskluzová ochrana, velkoobchod, e-shop

Společnost FLOMAT se sídlem v Ostravě se zabývá velkoobchodním a internetovým prodejem průmyslových rohoží, které nachází široké využití v průmyslových areálech, výrobních závodech, montážních firmách. V e-shopu flomat.cz nabízíme dezinfekční a hygienické rohože, antistatické ESD rohože, elektroizolační průmyslové rohože, protiskluzové a protiúnavové rohože, antivibrační a tlumicí rohože a podložky. U nás seženete rovněž venkovní i interiérové protiskluzové podlahoviny, plastové zátěžové podlahy a plastové desky.

Kurz plavání kojenců a batolat dá vašim dětem správný základ do životaKurzy plavání pro děti v období kojenců, přes batolata až po děti školou povinné zajišťuje Plavecký klub Chobotnička. Naše pobočky najdete v Prostějově, Přerově i v Olomouci.

Chcete, aby se váš potomek nebál vody a naopak se v ní cítil příjemně? Zapište ho na kurzy plavání už v útlém věku a dejte vašim dětem správný základ do života.

Při tzv. miminkovském plavání se dítě naučí plavat zábavou formou. Do plavecké hry se zapojují i rodiče, kteří svým potomkům pod odborným dohledem napomáhají v psychomotorickém vývoji. Zároveň dětem pomáhají rozvíjet rovnováhu a orientační schopnosti ve vodě. Kurzy miminkovského plavání probíhají v kolektivu dětí, takže se váš potomek zároveň i socializuje. Děti, které navštěvují kurzy plavání lépe jí a spí a zároveň jsou pohybově zdatnější a otužilejší než jejich neaktivní vrstevníci.

V nabídce kurzů Plaveckého klubu Chobotnička najdete plavání už pro ty opravdu nejmenší miminka. Nabízíme totiž kurzy plavání pro děti od 2 do 7 měsíců věku. Dětem se věnujeme i v období prázdnin a vy je tak můžete přihlásit do prázdninové plavecké školky. Jsou určené pro děti od 3 let všech plaveckých dovedností, tedy i pro neplavce. Letní prázdninová škola zahrnuje plavání 2x denně, tematické hry a celodenní stravu. Intenzivním plaveckým tréninkem zdokonalí děti svoje plavecké dovednosti.

Neholdujete kolektivnímu vyučování? Plavecký klub Chobotnička pořádá i soukromé lekce s instruktorem za příznivé ceny. Tím docílíte intenzivního výcviku vašeho dítěte a společně odstraníme jeho nedostatky v plavání.Zadavatelem microsite je firma 

Plavecký klub Chobotnička s.r.o.Stříhaní, barvení, melírování a brazilský keratin – komplexní služby kadeřnického salónu.
Komplexní kadeřnické služby pro Vaše vlasy v Olomouci – stříhání, barvení, účesy a mnoho dalšího.

Lesní a zahradní technika Stihl, Fiskars, Eliet v prodejnách v Olomouci a Hostkovicích.
Broušení pilových řetězů na motorové, elektrické a akumulátorové pily.

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Nejlevnější Chorvatské kapitánské kurzy – získejte kapitánský průkaz za nejlepší cenu

VIMU s.r.o.

Nejlevnější Chorvatské kapitánské kurzy – získejte kapitánský průkaz za nejlepší cenu

Kapitánské kurzy v Chorvatsku za nejlevnější cenu pořádá firma VIMU s.r.o. z Hodonína. Získejte kapitánský průkaz pro vedení rekreačních a sportovních plavidel na moři za nejlepší cenu


Adrenalinové sporty - jízda v terénu vozem Hummer H1, H2

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Adrenalinové sporty - jízda v terénu vozem Hummer H1, H2

Hledáte adrenalin a zábavu? Chcete zažít jízdu v terénu vozem Hummer H1, H2?Navštivte areál Hlubočky nedaleko Olomouce zaměřený na sport a volnočasové aktivity.


Ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi - dětské hřiště,  zapůjčení postýlek

Penzion U Fousáče

Ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi - dětské hřiště, zapůjčení postýlek

Komfortní ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi včetně zapůjčení dětských postýlek zajišťuje Penzion u Fousáče na Znojemsku. Pro děti provozujeme sportovní hřiště s pískovištěm a dalšími atrakcemi.


Jediná a nejdelší korytová bobová dráha na Moravě - adrenalinový zážitek

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Jediná a nejdelší korytová bobová dráha na Moravě - adrenalinový zážitek

Chcete zažít ten pravý adrenalinový zážitek? Pak navštivte Ski areál Hlubočky u Olomouce, kde mají jedinou a nejdelší korytovou bobovou dráhu na Moravě a zažijte kilometr adrenalinu.


Zážitkový minigolf pro děti a dospělé a ubytování v rodinném hotelu

Restaurace a hotel U Hrocha

Zážitkový minigolf pro děti a dospělé a ubytování v rodinném hotelu

Bohaté volnočasové vyžití pro dospělé a děti poskytuje Restaurace a hotel U Hrocha ve Žďáru nad Sázavou. Ubytujte se v rodinném hotelu a vyzkoušejte náš natur minigolf, kde zažijete krásné chvíle.