HLOUCH MOTORS s.r.o. Bosch Car Service

Expresní lakování aut v autolakovně Ostašov - kvalitní a profesionální autolakováníZadavatelem microsite je firma HLOUCH MOTORS s.r.o. Bosch Car ServiceExpresní lakování aut v autolakovně Ostašov - kvalitní a profesionální autolakování

Třebíčská firma HLOUCH MOTORS s.r.o. poskytuje kvalitní lakování automobilů. K lakování využívá ekologické barvy na bázi vody. Rychle, kvalitní a profesionální lakování v okolí Třebíče.Hledáte firmu, která se zabývá kvalitním lakováním aut? Potřebujete-li sehnat kvalitní autolakovnu v okolí Třebíče, pak kontaktujte a nechte si nalakovat Váš automobil od odborníků!

HLOUCH MOTORS s.r.o. Bosch Car Service využívá vlastní lakovací box a to přímo v místě provozovny v Ostašově v okrese Třebíč.

K lakování automobilů využíváme ekologické barvy na bázi vody, které používají i automobilky v prvovýrobě.
Zákazníkům nabízíme expresní lakování - ráno přistavíte vůz a odpoledne již přebíráte vůz hotový.
Zachováváme shodné kvality s obvyklým postupem, rozdíl je v použití špičkových expresních materiálů.

Naše lakovna pracuje se značkovými materiály nejvyšší kvality, 3M brusné, leštící materiály, nástroje Festool, Sata, autolaky a přípravný materiál NEXA ze skupiny PPG, špičková kvalita v oboru – vysoká úroveň UV filtru v laku, zajišťuje stálost odstínu v průběhu let.

Svým klientům garantujeme stabilitu laku a stálost odstínu.

Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši lakovnu v Ostašově nedaleko Třebíče.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autoservis s nonstop odtahem vozidel Třebíč

Autoservis s nonstop odtahem vozidel Třebíč

Autoservis HLOUCH MOTORS s.r.o. v Třebíči poskytuje mimo služeb kompletního servisu a prodeje náhradních dílů i odtahovou službu, která je nonstop nejen v Třebíči a jeho okolí, ale i po celé Evropě.


Pneuservis, vyvážení a montáž pneumatik, přezutí kol

Pneuservis, vyvážení a montáž pneumatik, přezutí kol

Pneuservis, vyvážení a montáž pneumatik, přezutí kol, ukladnění pneumatik, oprava defektů, hlídání tlaku v pneu, výměna nových gum od firmy HLOUCH MOTORS s.r.o. v Třebíči.


Autokarosárna, autolakovna Ostašov, Třebíč

Autokarosárna, autolakovna Ostašov, Třebíč

Autoservis, pneuservis, autolakovna, autokarosárna HLOUCH MOTORS Bosch Car Service přináší kvalitní služby v oboru motorových vozidel. Autokarosárna, autolakovna -využíváme vlastní lakovací box v místě provozovny, k lakování vozů ...


Dezinfekce interiéru vozu a klimatizace ozonem, autoservis Třebíč

Dezinfekce interiéru vozu a klimatizace ozonem, autoservis Třebíč

Nechte si interiér a klimatizaci vozu vydezinfikovat ozonem. Zbavíte se tak nepříjemných pachů, virů, bakterií, plísní, roztočů i nejrůznějších typů alergenů. Dezinfekce interiéru a klimatizace ozonem nabízíme pro osobní a obytné vozy, ...


Autoservis, pneuservis Třebíč - servis pro motorová vozidla

Autoservis, pneuservis Třebíč - servis pro motorová vozidla

Autoservis, pneuservis Třebíč - servis pro motorová vozidla, mechanické práce, autolakovna, autokarosárna a diagnostika od firmy HLOUCH MOTORS s.r.o. v Třebíči - Kvalitní autoservisní práce.
>
>