Diagnostika a slaďování brzdové soustavy nákladních vozidel, přívěsů a návěsů

CN SERVIS, spol. s r.o.

Diagnostika a slaďování brzdové soustavy nákladních vozidel, přívěsů a návěsůZadavatelem microsite je firma CN SERVIS, spol. s r.o.Přezutí a opravy pneumatik na počkání - pneuservis pro nákladní i osobní vozidla

Pokud hledáte pneuservis pro nákladní i osobní vozidla, pak navštivte firmu CN SERVIS, spol. s.r.o. v Ostravě, kde Vám přezují a opraví pneumatiky na počkání.Sháníte v Ostravě kvalitní pneuservis, kde Vám přezují pneumatiky?
Neztrácejte čas, pneumatiky Vašeho vozidla si nemusíte přezouvat sami – v našem pneuservisu na osobní, dodávková i nákladní vozidla Vám rychle a odborně provedeme přezutí a výměny kol, vyvažování, demontáž a montáž pneumatik za pár minut.

Na počkání provedeme i opravy běžného defektu v běhounu vaší gumy. Oprava jiných defektů pro nás také není problém.
Firma CN SERVIS, spol. s r.o. nabízí kompletní pneuservisní i autoservisní služby za nejlepší ceny v Ostravě.

Pokud potřebujete nové letní pneumatiky, máme v prodeji sortiment Barum, Continental, Michelin pro osobní, dodávkové a nákladní automobily.

Sice na počkání, ale nečekejte na poslední chvíli, kontaktujte nás s předstihem a domluvte si termín přezutí pneu – naše provozovna, servis je na adrese: Ostrava-Přívoz, Kosmova 1126/17.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rovnání podvozkových rámů, servis a oprava havarovaných nákladních ...

Rovnání podvozkových rámů, servis a oprava havarovaných nákladních ...

Společnost CN SERVIS, spol. s.r.o. z Ostravy je specializovaný autoservis, který se dlouhodobě zabývá rovnáním podvozkových rámů a opravami nákladních vozidel, přívěsů, návěsů i autobusů.


Diagnostika a slaďování brzdové soustavy nákladních vozidel, přívěsů a ...

Diagnostika a slaďování brzdové soustavy nákladních vozidel, přívěsů a ...

Diagnostiku a slaďování brzdové soustavy zajišťuje pro nákladní vozidla, přívěsy i návěsy společnost CN Servis s.r.o., která je specializovaným nákladním autoservisem v Ostravě.


Oprava a servis havarovaných nákladních aut, návěsů a přívěsů - rovnání ...

Oprava a servis havarovaných nákladních aut, návěsů a přívěsů - rovnání ...

Pokud hledáte někoho, kdo vám opraví havarované nákladní auto, jste tu správě. Společnost CN SERVIS, spol. s.r.o. se postará o opravu a servis. Provádí rovnání rámů nákladních aut, návěsů a přívěsů.